Засоби захисту рослин

Препарати хімічного захисту рослин - незамінні помічники на Вашому городі, в саду або на дачній ділянці. За допомогою хімічних препаратів з групи пестициди Ви зможете забезпечити рослинам комплексний захист від комах-шкідників, різних захворювань або бур'янів. Фунгіциди - ефективно борються із захворюваннями рослин. Інсектициди - з різними шкідниками рослин. Акарициди-з кліщами (сисними). Гербіциди - знищують бур'яни (траву) на будь-якій ділянці. Купити препарати для захисту рослин (квітів, овочів, дерев) за низькими цінами оптом і в роздріб Ви можете в інтернет-магазині Укрнасіння. Продаж і доставка препаратів для захисту рослин (пестицидів) по всій Україні.

Ми продаємо препарати від кращих виробників: BayerCropScience (Німеччина), Syngenta (Швейцарія,) Укравіт та Презенс (Україна). Є всі необхідні сертифікати.


Новинки магазинаПестицид Кайзо 5х3 г (контактно-кишковий інсектицид)
Пестицид Кайзо 5х3 г (контактно-кишковий інсектицид)

21,10
грн.

Купити Пестицид Кайзо 5х3 г (контактно-кишковий інсектицид) зараз

Пестицид Кайзо - інсектицид у формі водорозчинних гранул для захисту сільськогосподарських культур від шкідників, таких як: колорадський жук, щитоносець, бурякова блошка, попелиці, звичайний буряковий і сірий довгоносики. Застосовується для обприскування в період вегетації картоплі, цукрових буряків та яблуні. Пестицид володіє тривалою контактно-кишковою дією і невідкладно діє на шкідників. Інсектицид володіє високою стійкістю до опадів і репелетними властивостями щодо бджіл. Вміст 5 пакетів по 3 г розвести в 50 л води, отриманим робочим розчином обробляти 10 соток.

Детальнiше...

Пестицид Кайзо 3 г (контактно-кишковий інсектицид)
Пестицид Кайзо 3 г (контактно-кишковий інсектицид)

5,50
грн.

Купити Пестицид Кайзо 3 г (контактно-кишковий інсектицид) зараз

Пестицид Кайзо - препарат для захисту картоплі, цукрових буряків та яблуні від шкідників. Інсектицид у формі водорозчинних гранул володіє негайною і тривалою контактно-кишковою дією. Використовується для боротьби з колорадським жуком, щитоносцями, буряковою блішкою, попелицею, звичайним і сірим довгоносиком. Застосовується для обприскування в період вегетації при перших ознаках появи шкідників. Стійкий до випадіння опадів і зручний у використанні. Пестицид володіє репелентними властивостями щодо бджіл. Вміст пакету 3 г розвести в 10 л води, отриманим робочим розчином обробляти 2 сотки.

Детальнiше...

Пестицид Нупрід 200 3 мл (системний інсектицид)
Пестицид Нупрід 200 3 мл (системний інсектицид)

6,60
грн.

Купити Пестицид Нупрід 200 3 мл (системний інсектицид) зараз

Пестицид Нупрід 200 - інсектицид з контактно-кишковим ефектом для боротьби з цілим комплексом сисних і гризучих шкідників (колорадським жуком, мінуючою міллю, каліфорнійською щитівкою) у формі концентрату суспензії. Використовується для захисту картоплі та яблунь. Дуже ефективний проти попелиці - головного переносника вірусних захворювань. Володіє малою токсичністю для людей і навколишнього середовища. Пестицид відрізняється високою ефективністю, тривалою дією і надійним захистом, що дозволяє знизити норми витрати препарату. Вміст пакету 3 мл розвести у 10 л води, отриманим робочим розчином обробляти 2 сотки.

Детальнiше...

Пестицид Варант 200 5х3 мл (системно-контактний інсектицид)
Пестицид Варант 200 5х3 мл (системно-контактний інсектицид)

28,90
грн.

Купити Пестицид Варант 200 5х3 мл (системно-контактний інсектицид) зараз

Пестицид Варант 200 - високоефективний інсектицид в концентрованій водорозчинній формі для картоплі, томатів, винограду, яблунь і слив. Використовується для захисту від колорадського жука, попелиці, трипсів, сисних шкідників, виноградної листовійки і листової форми філоксери. Препарат починає діяти вже з перших годин після обробки, а завдяки унікальній системній і контактній дії не викликає звикання у шкідників. Інсектицид безпечний для навколишнього середовища, малотоксичний для теплокровних і не накопичується в рослині. Володіє тривалим періодом дії, що дозволяє скоротити кількість обробок. Пестицид сумісний з іншими засобами захисту рослин. Норма витрат: 5 пакетів по 3 мл на 10 соток.

Детальнiше...

Пестицид Варант 200 3 мл (системно-контактний інсектицид)
Пестицид Варант 200 3 мл (системно-контактний інсектицид)

6,60
грн.

Купити Пестицид Варант 200 3 мл (системно-контактний інсектицид) зараз

Пестицид Варант 200 - високоефективний препарат для захисту від шкідників картоплі, томатів, винограду, яблунь і слив. Пестицид у формі водорозчинного концентрату використовується для боротьби з колорадським жуком, попелицею, трипсами, сисними шкідниками, виноградною листовійкою і листової формою філоксери. Інсектицид безпечний для навколишнього середовища, не проявляє фітотоксичність і малотоксичний для теплокровних. Завдяки унікальному механізму дії у шкідників не розвивається опірність, внаслідок чого препарат діє, починаючи з перших годин після обробки і протягом тривалого періоду часу. Інсектицид сумісний з іншими засобами захисту рослин. Вміст пакету 3 мл розвести у 10 л води, отриманим робочим розчином обробляти 2 сотки.

Детальнiше...

Пестицид Бордо МК комплект 125 г (контактний фунгіцид)
Пестицид Бордо МК комплект 125 г (контактний фунгіцид)

8,00
грн.

Купити Пестицид Бордо МК комплект 125 г (контактний фунгіцид) зараз

Пестицид Бордо МК комплект - фунгіцид контактної дії для захисту, лікування та профілактики захворювань плодово-ягідних і овочевих культур. Використовується для боротьби з паршею, іржею, борошнистою росою, септоріозом, моніліозом, коккомікозом, клястероспоріозом, бактеріальним раком. Комплект складається з активного негашеного вапна і сульфату міді високої якості. Фунгіцид не сумісний з іншими препаратами.

Детальнiше...

Пестицид Бордо МК комплект 250 г (контактний фунгіцид)
Пестицид Бордо МК комплект 250 г (контактний фунгіцид)

14,80
грн.

Купити Пестицид Бордо МК комплект 250 г (контактний фунгіцид) зараз

Пестицид Бордо МК комплект - препарат контактної лікувально-профілактичної дії для захисту плодово-ягідних і овочевих культур від широкого спектру захворювань, таких як: парша, іржа, борошниста роса, септоріоз, моніліоз, коккомікоз, клястероспоріоз, бактеріальний рак. У складі містить активне негашене вапно і високоякісний сульфат міді. Фунгіцид не сумісний з іншими препаратами.

Детальнiше...

Спрей Ефект Чистий Лист для кімнатних рослин 310 мл
Спрей Ефект Чистий Лист для кімнатних рослин 310 мл

20,00
грн.

Купити Спрей Ефект Чистий Лист для кімнатних рослин 310 мл зараз

Спрей Ефект Чистий Лист для кімнатних рослин - ароматичний засіб з фітоцидними властивостями для догляду за кімнатними рослинами. Використовується для захисту від шкідників таких як: попелиця, білокрилка, щитівка, довгоносик, совка, борошнистий червець, гусениця, щипавка, павутинний кліщ і ін. Застосування засобу покращує самопочуття кімнатних квітів.

Детальнiше...

Спрей Доктор Мікро Чистий Лист для кімнатних рослин 310 мл
Спрей Доктор Мікро Чистий Лист для кімнатних рослин 310 мл

20,00
грн.

Купити Спрей Доктор Мікро Чистий Лист для кімнатних рослин 310 мл зараз

Спрей Доктор Мікро Чистий Лист для кімнатних рослин - ароматичний засіб для догляду за кімнатними рослинами і захисту їх від грибків. Володіє фітоцидною властивістю і використовується для лікування і профілактики квіткових культур від комплексу хвороб: трахеомікоз, антракноз, борошниста роса, несправжня борошниста роса, мілдью, одіум, фітофтороз, іржа, плямистості, сіра і біла гниль. Завдяки засобу Ваші рослини будуть відчувати себе чудово.

Детальнiше...