Засоби захисту рослин

Препарати хімічного захисту рослин - незамінні помічники на Вашому городі, в саду або на дачній ділянці. За допомогою хімічних препаратів з групи пестициди Ви зможете забезпечити рослинам комплексний захист від комах-шкідників, різних захворювань або бур'янів. Фунгіциди - ефективно борються із захворюваннями рослин. Інсектициди - з різними шкідниками рослин. Акарициди-з кліщами (сисними). Гербіциди - знищують бур'яни (траву) на будь-якій ділянці. Купити препарати для захисту рослин (квітів, овочів, дерев) за низькими цінами оптом і в роздріб Ви можете в інтернет-магазині Укрнасіння. Продаж і доставка препаратів для захисту рослин (пестицидів) по всій Україні.

Ми продаємо препарати від кращих виробників: BayerCropScience (Німеччина), Syngenta (Швейцарія,) Укравіт та Презенс (Україна). Є всі необхідні сертифікати.


Новинки магазинаПобілка садова захисна Блок із мідним купоросом 1,4 кг
Побілка садова захисна Блок із мідним купоросом 1,4 кг

13,90
грн.

Купити Побілка садова захисна Блок із мідним купоросом 1,4 кг зараз

Побілка садова захисна Блок із мідним купоросом - суміш світло-сірого кольору на основі глини для білення стволів і скелетних гілок дерев. Захищає від сонячних опіків, здійснює санітарну профілактику і надає декоративно-естетичного вигляду садовим і парковим насадженням. Завдяки глині вулканічного походження, що міститься у складі суміші, вона рівномірним пластичним шаром вкриває кору дерев, закриває неглибокі щілини, тим самим запобігаючи попаданню в них збудників хвороб. Завдяки сульфату міді забезпечується профілактика грибкових захворювань дерев, дезинфекція пошкодження кори, прискорення її загоєння. Вмісту ємності 1,4 кг достатньо для приготування робочого розчину в 3-х л води.

Детальнiше...

Побілка садова захисна Блок із залізним купоросом 1,4 кг
Побілка садова захисна Блок із залізним купоросом 1,4 кг

13,90
грн.

Купити Побілка садова захисна Блок із залізним купоросом 1,4 кг зараз

Побілка садова захисна Блок із залізним купоросом - суміш кремово-сірого кольору на основі глини для білення стволів і скелетних гілок дерев. Захищає від сонячних опіків, здійснює санітарну профілактику і надає декоративно-естетичного вигляду садовим і парковим насадженням. Завдяки глині вулканічного походження, що міститься у складі суміші, вона рівномірним пластичним шаром вкриває кору дерев, закриває неглибокі щілини, тим самим запобігаючи попаданню в них збудників хвороб. Завдяки сульфату заліза забезпечується профілактика мохових відкладень, ракових захворювань кори, дезинфекція пошкодження кори, прискорення її загоєння. Вмісту ємності 1,4 кг достатньо для приготування робочого розчину в 3-х л води.

Детальнiше...

Побілка садова декоративна Блок з додаванням крейди 1,4 кг
Побілка садова декоративна Блок з додаванням крейди 1,4 кг

11,80
грн.

Купити Побілка садова декоративна Блок з додаванням крейди 1,4 кг зараз

Побілка садова декоративна Блок з додаванням крейди - суміш білосніжного кольору для білення стволів і скелетних гілок дерев. Захищає від сонячних опіків, здійснює санітарну профілактику і надає декоративно-естетичного вигляду садовим і парковим насадженням. Поєднання крейди і вапна забезпечує яскраву білизну, а застосування прилипача органічного походження сприяє щільності покриття стволів дерев і стійкості до змивання. Суміш заповнює неглибокі щілини і тріщини, тим самим перешкоджаючи попаданню до кори шкідників і збудників хвороб. Побілка забарвлює стволи дерев в декоративно-білосніжний колір. Вмісту ємності 1,4 кг достатньо для приготування робочого розчину в 3-х л води.

Детальнiше...

Пестицид Фундазол 30 г (системний фунгіцид)
Пестицид Фундазол 30 г (системний фунгіцид)

14,00
грн.

Купити Пестицид Фундазол 30 г (системний фунгіцид) зараз

Пecтицид Фундaзoл – cиcтeмний фунгiцид для бopoтьби з xвopoбaми більше 50 видів культур. Часто застосовується для захисту троянд, яблуні, малини, суниці. Фундaзoл надає як лікувальну, так і профілактичну дію, ефективно захищає від борошнистої роси, сірої гнилі, бурої плямистості, фузаріозного, вертіцилезного в'янення і інших грибкових хвороб. Препарат надає захисну дію навіть на ті ділянки рослин, з якими препарат не контактує. Період захисної і лікувальної дії триває до 2-х тижнів. Вміст упаковки 30 г розводять в 30 л води. Отриманого робочого розчину вистачає для обробки 6 соток.

Детальнiше...

Пестицид Актеллік 6 мл (несистемний інсекто-акарицид)
Пестицид Актеллік 6 мл (несистемний інсекто-акарицид)

10,90
грн.

Купити Пестицид Актеллік 6 мл (несистемний інсекто-акарицид) зараз

Пecтицид Aктeллiк - ефективний, широкого спектру дії засіб захисту винограду, ягідних дерев і чагарників, суниці, полуниці, капусти, картоплі, моркви, огірків, томатів, персика, лікарських рослин, зернових культур і цукрового буряка від комплексу листогризних і сисних шкідників, включаючи кліщів. Завдяки складу Bи можете використовувати його для захисту складських приміщень і запасів зерна при зберіганні від комплексу кoмipниx шкiдникiв. Препарат Aктeллік зберігає свою активність на рослині 3 дні і має тривалий захисний ефект, який залежно від погодних умов складає 7 - 10 днів після обприскування. Упаковку 6 мл використовують для приготування робочого розчину в 6 літрах води (окрім черешні - 2 упаковки по 6 мл на 10 л води).

При купівлі від 5 шт. Ви економите 10%

Детальнiше...

Пестицид Фундазол 100 г (системний фунгіцид)
Пестицид Фундазол 100 г (системний фунгіцид)

48,00
грн.

Купити Пестицид Фундазол 100 г (системний фунгіцид) зараз

Пecтицид Фундaзoл – cиcтeмний фунгiцид і протруйник насіння для бopoтьби з xвopoбaми більше 50 видів культур. Часто застосовується для захисту троянд, яблуні, груші, капусти, смородини, суниці, огірків, томатів. Фундaзoл надає як лікувальну, так і профілактичну дію, ефективно захищає від борошнистої роси, церкоспорозу, парші, кіли капусти, сірої гнилі, антракоза, аскохітоза, бурої плямистості, фузаріозного, вертіцилезного в'янення і інших грибкових хвороб. Період захисної дії триває до 2-х тижнів. Обприскування препаратом проводять в період вегетації рослин. Суницю поливають під корінь розчином препарату. Застосування препарату згідно інструкції.

Детальнiше...

Садовий вар Август 150 г
Садовий вар Август 150 г

8,40
грн.

Купити Садовий вар Август 150 г зараз

Садовий вар Август - ефективний і простий у використанні засіб з фунгіцидними властивостями. Застосовується для загоєння ран плодових і декоративних дерев, які виникають при щепленнях, окуліровці (приживленні відростка окультуреного дерева до дикого дерева-основи) і обрізанні гілок. Також садовий вар рятує дерева від сонячних опіків. Препарат не відноситься до пестицидів і агрохімікатів.

Детальнiше...

Пестицид Спінтор 1 л (інсектицид)
Пестицид Спінтор 1 л (інсектицид)

2.139,20
грн.

Купити Пестицид Спінтор 1 л (інсектицид) зараз

ПІД ЗАМОВЛЕННЯ. ПЕPEДOПЛATA.

Пестицид Спінтор - новітній інсектицид біологічного походження. Препарат є суттєво безпечнішим, ніж інші, для людей, тварин, птахів та риб. Препарат біологічного походження з нового класу інсектицидів та з унікальним механізмом дії. Контролює широкий спектр шкідників (лускокрилі, трипси, жуки, мухи, мурахи). Безпечний для культури, корисної ентомофауни та користувачів. Має високу термостабільність та швидко поглинається рослиною. Забезпечує тривалий захист (14-16 днів). Період захисної дії: в залежності від норми витрати препарату, виду шкідників та умов навколишнього середовища препарат може зберігати захисну дію до 35 днів. Препарат діє на популяції шкідників, що проявляють стійкість до дії інших класів інсектицидів (відсутність перехресної резистентності).

При купівлі 5 шт. Ви отримуєте 10% знижки.

Детальнiше...

Пестицид Воліам Флексі 300 SC 1 л (інсектицид)
Пестицид Воліам Флексі 300 SC 1 л (інсектицид)

1.736,60
грн.

Купити Пестицид Воліам Флексі 300 SC 1 л (інсектицид) зараз

ПІД ЗАМОВЛЕННЯ. ПЕPEДOПЛATA.

Пестицид Воліам Флексі 300 SC – інсектицид з двох діючих речовин, що дозволяє контролювати всі види шкідників, смокчучих та листогризних. Ефективно захищає до 30 днів та зменшує кількість обробок. Безпечна для користувачів формуляція: не дратує шкіру, не має різкого запаху. Стійкий до змивання дощем і високих температур. Препарат швидко зупиняє процес живлення, паралізує комах і приводить до їх загибелі. Хоча процес живлення припиняється миттєво, загибель комах настає приблизно за 4 дні. Протягом цього часу рослина вже не ушкоджується. Термін виходу на оброблені площі для догляду за посівами: механізовані роботи - 3 дні, ручні - 7 днів.

При купівлі 5 шт. Ви отримуєте 10% знижки.

Детальнiше...