Засоби захисту рослин

Препарати хімічного захисту рослин - незамінні помічники на Вашому городі, в саду або на дачній ділянці. За допомогою хімічних препаратів з групи пестициди Ви зможете забезпечити рослинам комплексний захист від комах-шкідників, різних захворювань або бур'янів. Фунгіциди - ефективно борються із захворюваннями рослин. Інсектициди - з різними шкідниками рослин. Акарициди-з кліщами (сисними). Гербіциди - знищують бур'яни (траву) на будь-якій ділянці. Купити препарати для захисту рослин (квітів, овочів, дерев) за низькими цінами оптом і в роздріб Ви можете в інтернет-магазині Укрнасіння. Продаж і доставка препаратів для захисту рослин (пестицидів) по всій Україні.

Ми продаємо препарати від кращих виробників: BayerCropScience (Німеччина), Syngenta (Швейцарія,) Укравіт та Презенс (Україна). Є всі необхідні сертифікати.


Новинки магазинаФарба садова Farbex 1,4 кг
Фарба садова Farbex 1,4 кг

23,10
грн.

Купити Фарба садова Farbex 1,4 кг зараз

Фарба садова Farbex - засіб для садових дерев і чагарників, який застосовується для захисту і декоративного фарбування стовбурів і основ скелетних гілок плодових, декоративних рослин. Охороняє рослини від сонячних опіків і промерзання, підвищуючи зимостійкість. Крім того використовується для захисту від гризунів і фарбування механічних пошкоджень. Водостійка фарба має стійкість до атмосферних впливів (витримує температуру від -40°С до + 40°С при вологості від 20% до 100%) і зберігає свої захисні властивості до 1 року. Норма витрати на одношарове покриття: 200 г/м2 (залежно від типу поверхні та методу нанесення).

Детальнiше...

Лак-бальзам Загоювач пошкоджень 200 г
Лак-бальзам Загоювач пошкоджень 200 г

103,70
грн.

Купити Лак-бальзам Загоювач пошкоджень 200 г зараз

Лак-бальзам Загоювач пошкоджень – готовий зміцнюючий засіб для замазки пошкоджень і ран декоративних і плодових дерев. Лак-бальзам використовується для захисту пошкоджених ділянок від пересихання, механічних пошкоджень і потрапляння води. Загоювач пошкоджень сприяє затягуванню ран дерев, стимулює їх здатність до самостійного загоєння. Бальзам утворює еластичну плівку, яка прилипає і тримається на деревині. Лак-бальзам ідеально підходить для використання на домашніх рослинах і садово-городних ділянках. На пошкоджені ділянки засіб наноситься за допомогою пензля, який знаходиться під кришкою тюбика і максимально спрощує використання засобу.

Детальнiше...

Приманка Біослимакс 90 г
Приманка Біослимакс 90 г

20,05
грн.

Купити Приманка Біослимакс 90 г зараз

Приманка Біослимакс - препарат на основі заліза, у вигляді гранульованої лимацидної приманки для боротьби із слимаками на томатах і інших овочах. Дія препарату виявляється максимально – знищує шкідника в місцях його пересування і робить неможливим його розмноження. Приманка від слимаків є безпечною для домашніх тварин. Упаковки 90 г вистачає для обробки 1 сотки землі.

Детальнiше...

Бинт садовий Агротекс 0,12х10 м
Бинт садовий Агротекс 0,12х10 м

21,40
грн.

Купити Бинт садовий Агротекс 0,12х10 м зараз

Бинт садовий Агротекс - поліпропіленовий волокнистий матеріал з УФ-стабілізатором, призначений для захисту штамбів дерев і чагарників, пошкоджених ділянок кори. Використовується навесні для захисту кори від сонячних опіків і шкідників, для фіксації і захисту деревини в місцях обрізання, щеплень і оброблених пошкоджень; влітку і восени – для захисту від механічних пошкоджень, з метою підв'язки гілок, фіксації рослин і кріплення стволів до опори або стягувань. Окрім цього, завдяки застосуванню садового бинта, Ви захистите дерева і чагарники від морозів і різких перепадів температур, розвалу стволів під тягарем снігу, набігів зайців і гризунів. Колір: білий. Щільність: 50 г/кв.м. Розміри: ширина – 0,12 м, довжина – 10 м.

Детальнiше...

Побілка садова захисна Блок із мідним купоросом 1,4 кг
Побілка садова захисна Блок із мідним купоросом 1,4 кг

16,40
грн.

Купити Побілка садова захисна Блок із мідним купоросом 1,4 кг зараз

Побілка садова захисна Блок із мідним купоросом - суміш світло-сірого кольору на основі глини для білення стволів і скелетних гілок дерев. Захищає від сонячних опіків, здійснює санітарну профілактику і надає декоративно-естетичного вигляду садовим і парковим насадженням. Завдяки глині вулканічного походження, що міститься у складі суміші, вона рівномірним пластичним шаром вкриває кору дерев, закриває неглибокі щілини, тим самим запобігаючи попаданню в них збудників хвороб. Завдяки сульфату міді забезпечується профілактика грибкових захворювань дерев, дезинфекція пошкодження кори, прискорення її загоєння. Вмісту ємності 1,4 кг достатньо для приготування робочого розчину в 3-х л води.

Детальнiше...

Побілка садова захисна Блок із залізним купоросом 1,4 кг
Побілка садова захисна Блок із залізним купоросом 1,4 кг

16,40
грн.

Купити Побілка садова захисна Блок із залізним купоросом 1,4 кг зараз

Побілка садова захисна Блок із залізним купоросом - суміш кремово-сірого кольору на основі глини для білення стволів і скелетних гілок дерев. Захищає від сонячних опіків, здійснює санітарну профілактику і надає декоративно-естетичного вигляду садовим і парковим насадженням. Завдяки глині вулканічного походження, що міститься у складі суміші, вона рівномірним пластичним шаром вкриває кору дерев, закриває неглибокі щілини, тим самим запобігаючи попаданню в них збудників хвороб. Завдяки сульфату заліза забезпечується профілактика мохових відкладень, ракових захворювань кори, дезинфекція пошкодження кори, прискорення її загоєння. Вмісту ємності 1,4 кг достатньо для приготування робочого розчину в 3-х л води.

Детальнiше...

Пестицид Фундазол 30 г (системний фунгіцид)
Пестицид Фундазол 30 г (системний фунгіцид)

22,40
грн.

Купити Пестицид Фундазол 30 г (системний фунгіцид) зараз

Пecтицид Фундaзoл – cиcтeмний фунгiцид для бopoтьби з xвopoбaми більше 50 видів культур. Часто застосовується для захисту троянд, яблуні, малини, суниці. Фундaзoл надає як лікувальну, так і профілактичну дію, ефективно захищає від борошнистої роси, сірої гнилі, бурої плямистості, фузаріозного, вертіцилезного в'янення і інших грибкових хвороб. Препарат надає захисну дію навіть на ті ділянки рослин, з якими препарат не контактує. Період захисної і лікувальної дії триває до 2-х тижнів. Вміст упаковки 30 г розводять в 30 л води. Отриманого робочого розчину вистачає для обробки 6 соток.

Детальнiше...

Пестицид Актеллік 6 мл (несистемний інсекто-акарицид)
Пестицид Актеллік 6 мл (несистемний інсекто-акарицид)

16,00
грн.

Купити Пестицид Актеллік 6 мл (несистемний інсекто-акарицид) зараз

Пecтицид Aктeллiк - ефективний, широкого спектру дії засіб захисту винограду, ягідних дерев і чагарників, суниці, полуниці, капусти, картоплі, моркви, огірків, томатів, персика, лікарських рослин, зернових культур і цукрового буряка від комплексу листогризних і сисних шкідників, включаючи кліщів. Завдяки складу Bи можете використовувати його для захисту складських приміщень і запасів зерна при зберіганні від комплексу кoмipниx шкiдникiв. Препарат Aктeллік зберігає свою активність на рослині 3 дні і має тривалий захисний ефект, який залежно від погодних умов складає 7 - 10 днів після обприскування. Упаковку 6 мл використовують для приготування робочого розчину в 6 літрах води (окрім черешні - 2 упаковки по 6 мл на 10 л води).

При купівлі від 5 шт. Ви економите 10%

Детальнiше...

Пестицид Фундазол 100 г (системний фунгіцид)
Пестицид Фундазол 100 г (системний фунгіцид)

59,10
грн.

Купити Пестицид Фундазол 100 г (системний фунгіцид) зараз

Пecтицид Фундaзoл – cиcтeмний фунгiцид і протруйник насіння для бopoтьби з xвopoбaми більше 50 видів культур. Часто застосовується для захисту троянд, яблуні, груші, капусти, смородини, суниці, огірків, томатів. Фундaзoл надає як лікувальну, так і профілактичну дію, ефективно захищає від борошнистої роси, церкоспорозу, парші, кіли капусти, сірої гнилі, антракоза, аскохітоза, бурої плямистості, фузаріозного, вертіцилезного в'янення і інших грибкових хвороб. Період захисної дії триває до 2-х тижнів. Обприскування препаратом проводять в період вегетації рослин. Суницю поливають під корінь розчином препарату. Застосування препарату згідно інструкції.

Детальнiше...