Засоби захисту рослин

Препарати хімічного захисту рослин - незамінні помічники на Вашому городі, в саду або на дачній ділянці. За допомогою хімічних препаратів з групи пестициди Ви зможете забезпечити рослинам комплексний захист від комах-шкідників, різних захворювань або бур'янів. Фунгіциди - ефективно борються із захворюваннями рослин. Інсектициди - з різними шкідниками рослин. Акарициди-з кліщами (сисними). Гербіциди - знищують бур'яни (траву) на будь-якій ділянці. Купити препарати для захисту рослин (квітів, овочів, дерев) за низькими цінами оптом і в роздріб Ви можете в інтернет-магазині Укрнасіння. Продаж і доставка препаратів для захисту рослин (пестицидів) по всій Україні.

Ми продаємо препарати від кращих виробників: BayerCropScience (Німеччина), Syngenta (Швейцарія,) Укравіт та Презенс (Україна). Є всі необхідні сертифікати.


Новинки магазинаЛак-бальзам Загоювач пошкоджень 200 г
Лак-бальзам Загоювач пошкоджень 200 г

103,70
грн.

Купити Лак-бальзам Загоювач пошкоджень 200 г зараз

Лак-бальзам Загоювач пошкоджень – готовий зміцнюючий засіб для замазки пошкоджень і ран декоративних і плодових дерев. Лак-бальзам використовується для захисту пошкоджених ділянок від пересихання, механічних пошкоджень і потрапляння води. Загоювач пошкоджень сприяє затягуванню ран дерев, стимулює їх здатність до самостійного загоєння. Бальзам утворює еластичну плівку, яка прилипає і тримається на деревині. Лак-бальзам ідеально підходить для використання на домашніх рослинах і садово-городних ділянках. На пошкоджені ділянки засіб наноситься за допомогою пензля, який знаходиться під кришкою тюбика і максимально спрощує використання засобу.

Детальнiше...

Протруйник Еместо Квантум 10 мл (інсекто-фунгіцид)
Протруйник Еместо Квантум 10 мл (інсекто-фунгіцид)

38,15
грн.

Купити Протруйник Еместо Квантум 10 мл (інсекто-фунгіцид) зараз

Протруйник Еместо Квантум – інноваційний препарат нового покоління інсектицидно-фунгіцидної дії, який захищає бульби картоплі від колорадського жука, дротянки, несправжньої дротянки, личинок хрущів, цикадок, попелиці, трипсів, ризоктоніозу, звичайної і сріблястої парші. Використання препарату, механізм якого забезпечує тривалий захист від комплексу шкідників і хвороб картоплі, дозволить зібрати здоровий і багатий урожай товарних бульб. Протруйник також має дію стимулятора росту і розвитку рослин. 10 мл препарату розводять в 400 - 800 мл води. Отриманого робочого розчину вистачає для обробки 40 кг посадкової картоплі.

Детальнiше...

Пестицид Фіпроксан (інсектицид) 10 г
Пестицид Фіпроксан (інсектицид) 10 г

4,95
грн.

Купити Пестицид Фіпроксан (інсектицид) 10 г зараз

Пестицид Фіпроксан (інсектицид) – готові гранули для боротьби зі всіма видами мурах в приміщенні і на грунті. При дотримування інструкції препарат для людини та довкілля небезпеку не викликає.

Детальнiше...

Приманка Біослимакс 90 г
Приманка Біослимакс 90 г

20,05
грн.

Купити Приманка Біослимакс 90 г зараз

Приманка Біослимакс - препарат на основі заліза, у вигляді гранульованої лимацидної приманки для боротьби із слимаками на томатах і інших овочах. Дія препарату виявляється максимально – знищує шкідника в місцях його пересування і робить неможливим його розмноження. Приманка від слимаків є безпечною для домашніх тварин. Упаковки 90 г вистачає для обробки 1 сотки землі.

Детальнiше...

Бинт садовий Агротекс 0,12х10 м
Бинт садовий Агротекс 0,12х10 м

21,40
грн.

Купити Бинт садовий Агротекс 0,12х10 м зараз

Бинт садовий Агротекс - поліпропіленовий волокнистий матеріал з УФ-стабілізатором, призначений для захисту штамбів дерев і чагарників, пошкоджених ділянок кори. Використовується навесні для захисту кори від сонячних опіків і шкідників, для фіксації і захисту деревини в місцях обрізання, щеплень і оброблених пошкоджень; влітку і восени – для захисту від механічних пошкоджень, з метою підв'язки гілок, фіксації рослин і кріплення стволів до опори або стягувань. Окрім цього, завдяки застосуванню садового бинта, Ви захистите дерева і чагарники від морозів і різких перепадів температур, розвалу стволів під тягарем снігу, набігів зайців і гризунів. Колір: білий. Щільність: 50 г/кв.м. Розміри: ширина – 0,12 м, довжина – 10 м.

Детальнiше...

Приманка Рембек 360 г
Приманка Рембек 360 г

9,00
грн.

Купити Приманка Рембек 360 г зараз

Приманка Рембек - надійний і ефективний, екологічно чистий продукт для захисту культурних рослин від капустянки (дзиги, капусниці), дротянки, личинок травневого хруща і для боротьби з садовими мурашками на грядках, в теплицях, біля будівель, під деревами і кущами. Є готовою приманкою з особливо привабливим для шкідників запахом і смаком. Застосовується на овочевих рослинах (картоплі, томатах, огірках, баклажанах і т.д.), ягідних (полуниця, малина, агрус і ін.) і квіткових культурах. Упаковка 360 г розрахована на обробку 12 – 15 соток.

Детальнiше...

Побілка садова захисна Блок із мідним купоросом 1,4 кг
Побілка садова захисна Блок із мідним купоросом 1,4 кг

13,90
грн.

Купити Побілка садова захисна Блок із мідним купоросом 1,4 кг зараз

Побілка садова захисна Блок із мідним купоросом - суміш світло-сірого кольору на основі глини для білення стволів і скелетних гілок дерев. Захищає від сонячних опіків, здійснює санітарну профілактику і надає декоративно-естетичного вигляду садовим і парковим насадженням. Завдяки глині вулканічного походження, що міститься у складі суміші, вона рівномірним пластичним шаром вкриває кору дерев, закриває неглибокі щілини, тим самим запобігаючи попаданню в них збудників хвороб. Завдяки сульфату міді забезпечується профілактика грибкових захворювань дерев, дезинфекція пошкодження кори, прискорення її загоєння. Вмісту ємності 1,4 кг достатньо для приготування робочого розчину в 3-х л води.

Детальнiше...

Побілка садова захисна Блок із залізним купоросом 1,4 кг
Побілка садова захисна Блок із залізним купоросом 1,4 кг

13,90
грн.

Купити Побілка садова захисна Блок із залізним купоросом 1,4 кг зараз

Побілка садова захисна Блок із залізним купоросом - суміш кремово-сірого кольору на основі глини для білення стволів і скелетних гілок дерев. Захищає від сонячних опіків, здійснює санітарну профілактику і надає декоративно-естетичного вигляду садовим і парковим насадженням. Завдяки глині вулканічного походження, що міститься у складі суміші, вона рівномірним пластичним шаром вкриває кору дерев, закриває неглибокі щілини, тим самим запобігаючи попаданню в них збудників хвороб. Завдяки сульфату заліза забезпечується профілактика мохових відкладень, ракових захворювань кори, дезинфекція пошкодження кори, прискорення її загоєння. Вмісту ємності 1,4 кг достатньо для приготування робочого розчину в 3-х л води.

Детальнiше...

Побілка садова декоративна Блок з додаванням крейди 1,4 кг
Побілка садова декоративна Блок з додаванням крейди 1,4 кг

11,80
грн.

Купити Побілка садова декоративна Блок з додаванням крейди 1,4 кг зараз

Побілка садова декоративна Блок з додаванням крейди - суміш білосніжного кольору для білення стволів і скелетних гілок дерев. Захищає від сонячних опіків, здійснює санітарну профілактику і надає декоративно-естетичного вигляду садовим і парковим насадженням. Поєднання крейди і вапна забезпечує яскраву білизну, а застосування прилипача органічного походження сприяє щільності покриття стволів дерев і стійкості до змивання. Суміш заповнює неглибокі щілини і тріщини, тим самим перешкоджаючи попаданню до кори шкідників і збудників хвороб. Побілка забарвлює стволи дерев в декоративно-білосніжний колір. Вмісту ємності 1,4 кг достатньо для приготування робочого розчину в 3-х л води.

Детальнiше...