Засоби захисту рослин

Препарати хімічного захисту рослин - незамінні помічники на Вашому городі, в саду або на дачній ділянці. За допомогою хімічних препаратів з групи пестициди Ви зможете забезпечити рослинам комплексний захист від комах-шкідників, різних захворювань або бур'янів. Фунгіциди - ефективно борються із захворюваннями рослин. Інсектициди - з різними шкідниками рослин. Акарициди-з кліщами (сисними). Гербіциди - знищують бур'яни (траву) на будь-якій ділянці. Купити препарати для захисту рослин (квітів, овочів, дерев) за низькими цінами оптом і в роздріб Ви можете в інтернет-магазині Укрнасіння. Продаж і доставка препаратів для захисту рослин (пестицидів) по всій Україні.

Ми продаємо препарати від кращих виробників: BayerCropScience (Німеччина), Syngenta (Швейцарія,) Укравіт та Презенс (Україна). Є всі необхідні сертифікати.


Новинки магазинаФарба садова Farbex 1,4 кг
Фарба садова Farbex 1,4 кг

22,00
грн.

Купити Фарба садова Farbex 1,4 кг зараз

Фарба садова Farbex - засіб для садових дерев і чагарників, який застосовується для захисту і декоративного фарбування стовбурів і основ скелетних гілок плодових, декоративних рослин. Охороняє рослини від сонячних опіків і промерзання, підвищуючи зимостійкість. Крім того використовується для захисту від гризунів і фарбування механічних пошкоджень. Водостійка фарба має стійкість до атмосферних впливів (витримує температуру від -40°С до + 40°С при вологості від 20% до 100%) і зберігає свої захисні властивості до 1 року. Норма витрати на одношарове покриття: 200 г/м2 (залежно від типу поверхні та методу нанесення).

Детальнiше...

Лак-бальзам Загоювач пошкоджень 200 г
Лак-бальзам Загоювач пошкоджень 200 г

103,70
грн.

Купити Лак-бальзам Загоювач пошкоджень 200 г зараз

Лак-бальзам Загоювач пошкоджень – готовий зміцнюючий засіб для замазки пошкоджень і ран декоративних і плодових дерев. Лак-бальзам використовується для захисту пошкоджених ділянок від пересихання, механічних пошкоджень і потрапляння води. Загоювач пошкоджень сприяє затягуванню ран дерев, стимулює їх здатність до самостійного загоєння. Бальзам утворює еластичну плівку, яка прилипає і тримається на деревині. Лак-бальзам ідеально підходить для використання на домашніх рослинах і садово-городних ділянках. На пошкоджені ділянки засіб наноситься за допомогою пензля, який знаходиться під кришкою тюбика і максимально спрощує використання засобу.

Детальнiше...

Протруйник Еместо Квантум 10 мл (інсекто-фунгіцид)
Протруйник Еместо Квантум 10 мл (інсекто-фунгіцид)

42,70
грн.

Купити Протруйник Еместо Квантум 10 мл (інсекто-фунгіцид) зараз

Протруйник Еместо Квантум – інноваційний препарат нового покоління інсектицидно-фунгіцидної дії, який захищає бульби картоплі від колорадського жука, дротянки, несправжньої дротянки, личинок хрущів, цикадок, попелиці, трипсів, ризоктоніозу, звичайної і сріблястої парші. Використання препарату, механізм якого забезпечує тривалий захист від комплексу шкідників і хвороб картоплі, дозволить зібрати здоровий і багатий урожай товарних бульб. Протруйник також має дію стимулятора росту і розвитку рослин. 10 мл препарату розводять в 400 - 800 мл води. Отриманого робочого розчину вистачає для обробки 40 кг посадкової картоплі.

Детальнiше...

Пестицид Фіпроксан (інсектицид) 10 г
Пестицид Фіпроксан (інсектицид) 10 г

4,95
грн.

Купити Пестицид Фіпроксан (інсектицид) 10 г зараз

Пестицид Фіпроксан (інсектицид) – готові гранули для боротьби зі всіма видами мурах в приміщенні і на грунті. При дотримування інструкції препарат для людини та довкілля небезпеку не викликає.

Детальнiше...

Приманка Біослимакс 90 г
Приманка Біослимакс 90 г

20,05
грн.

Купити Приманка Біослимакс 90 г зараз

Приманка Біослимакс - препарат на основі заліза, у вигляді гранульованої лимацидної приманки для боротьби із слимаками на томатах і інших овочах. Дія препарату виявляється максимально – знищує шкідника в місцях його пересування і робить неможливим його розмноження. Приманка від слимаків є безпечною для домашніх тварин. Упаковки 90 г вистачає для обробки 1 сотки землі.

Детальнiше...

Бинт садовий Агротекс 0,12х10 м
Бинт садовий Агротекс 0,12х10 м

21,40
грн.

Купити Бинт садовий Агротекс 0,12х10 м зараз

Бинт садовий Агротекс - поліпропіленовий волокнистий матеріал з УФ-стабілізатором, призначений для захисту штамбів дерев і чагарників, пошкоджених ділянок кори. Використовується навесні для захисту кори від сонячних опіків і шкідників, для фіксації і захисту деревини в місцях обрізання, щеплень і оброблених пошкоджень; влітку і восени – для захисту від механічних пошкоджень, з метою підв'язки гілок, фіксації рослин і кріплення стволів до опори або стягувань. Окрім цього, завдяки застосуванню садового бинта, Ви захистите дерева і чагарники від морозів і різких перепадів температур, розвалу стволів під тягарем снігу, набігів зайців і гризунів. Колір: білий. Щільність: 50 г/кв.м. Розміри: ширина – 0,12 м, довжина – 10 м.

Детальнiше...

Приманка Рембек 360 г
Приманка Рембек 360 г

9,00
грн.

Купити Приманка Рембек 360 г зараз

Приманка Рембек - надійний і ефективний, екологічно чистий продукт для захисту культурних рослин від капустянки (дзиги, капусниці), дротянки, личинок травневого хруща і для боротьби з садовими мурашками на грядках, в теплицях, біля будівель, під деревами і кущами. Є готовою приманкою з особливо привабливим для шкідників запахом і смаком. Застосовується на овочевих рослинах (картоплі, томатах, огірках, баклажанах і т.д.), ягідних (полуниця, малина, агрус і ін.) і квіткових культурах. Упаковка 360 г розрахована на обробку 12 – 15 соток.

Детальнiше...

Побілка садова декоративна Блок з додаванням крейди 1,4 кг
Побілка садова декоративна Блок з додаванням крейди 1,4 кг

11,80
грн.

Купити Побілка садова декоративна Блок з додаванням крейди 1,4 кг зараз

Побілка садова декоративна Блок з додаванням крейди - суміш білосніжного кольору для білення стволів і скелетних гілок дерев. Захищає від сонячних опіків, здійснює санітарну профілактику і надає декоративно-естетичного вигляду садовим і парковим насадженням. Поєднання крейди і вапна забезпечує яскраву білизну, а застосування прилипача органічного походження сприяє щільності покриття стволів дерев і стійкості до змивання. Суміш заповнює неглибокі щілини і тріщини, тим самим перешкоджаючи попаданню до кори шкідників і збудників хвороб. Побілка забарвлює стволи дерев в декоративно-білосніжний колір. Вмісту ємності 1,4 кг достатньо для приготування робочого розчину в 3-х л води.

Детальнiше...

Пестицид Актеллік 6 мл (несистемний інсекто-акарицид)
Пестицид Актеллік 6 мл (несистемний інсекто-акарицид)

16,00
грн.

Купити Пестицид Актеллік 6 мл (несистемний інсекто-акарицид) зараз

Пecтицид Aктeллiк - ефективний, широкого спектру дії засіб захисту винограду, ягідних дерев і чагарників, суниці, полуниці, капусти, картоплі, моркви, огірків, томатів, персика, лікарських рослин, зернових культур і цукрового буряка від комплексу листогризних і сисних шкідників, включаючи кліщів. Завдяки складу Bи можете використовувати його для захисту складських приміщень і запасів зерна при зберіганні від комплексу кoмipниx шкiдникiв. Препарат Aктeллік зберігає свою активність на рослині 3 дні і має тривалий захисний ефект, який залежно від погодних умов складає 7 - 10 днів після обприскування. Упаковку 6 мл використовують для приготування робочого розчину в 6 літрах води (окрім черешні - 2 упаковки по 6 мл на 10 л води).

При купівлі від 5 шт. Ви економите 10%

Детальнiше...