Засоби захисту рослин

Препарати хімічного захисту рослин - незамінні помічники на Вашому городі, в саду або на дачній ділянці. За допомогою хімічних препаратів з групи пестициди Ви зможете забезпечити рослинам комплексний захист від комах-шкідників, різних захворювань або бур'янів. Фунгіциди - ефективно борються із захворюваннями рослин. Інсектициди - з різними шкідниками рослин. Акарициди-з кліщами (сисними). Гербіциди - знищують бур'яни (траву) на будь-якій ділянці. Купити препарати для захисту рослин (квітів, овочів, дерев) за низькими цінами оптом і в роздріб Ви можете в інтернет-магазині Укрнасіння. Продаж і доставка препаратів для захисту рослин (пестицидів) по всій Україні.

Ми продаємо препарати від кращих виробників: BayerCropScience (Німеччина), Syngenta (Швейцарія,) Укравіт та Презенс (Україна). Є всі необхідні сертифікати.


Новинки магазинаПестицид Фіпроксан (інсектицид) 10 г
Пестицид Фіпроксан (інсектицид) 10 г

4,95
грн.

Купити Пестицид Фіпроксан (інсектицид) 10 г зараз

Пестицид Фіпроксан (інсектицид) – готові гранули для боротьби зі всіма видами мурах в приміщенні і на грунті. При дотримування інструкції препарат для людини та довкілля небезпеку не викликає.

Детальнiше...

Приманка Біослимакс 90 г
Приманка Біослимакс 90 г

20,05
грн.

Купити Приманка Біослимакс 90 г зараз

Приманка Біослимакс - препарат на основі заліза, у вигляді гранульованої лимацидної приманки для боротьби із слимаками на томатах і інших овочах. Дія препарату виявляється максимально – знищує шкідника в місцях його пересування і робить неможливим його розмноження. Приманка від слимаків є безпечною для домашніх тварин. Упаковки 90 г вистачає для обробки 1 сотки землі.

Детальнiше...

Бинт садовий Агротекс 0,12х10 м
Бинт садовий Агротекс 0,12х10 м

19,15
грн.

Купити Бинт садовий Агротекс 0,12х10 м зараз

Бинт садовий Агротекс - поліпропіленовий волокнистий матеріал з УФ-стабілізатором, призначений для захисту штамбів дерев і чагарників, пошкоджених ділянок кори. Використовується навесні для захисту кори від сонячних опіків і шкідників, для фіксації і захисту деревини в місцях обрізання, щеплень і оброблених пошкоджень; влітку і восени – для захисту від механічних пошкоджень, з метою підв'язки гілок, фіксації рослин і кріплення стволів до опори або стягувань. Окрім цього, завдяки застосуванню садового бинта, Ви захистите дерева і чагарники від морозів і різких перепадів температур, розвалу стволів під тягарем снігу, набігів зайців і гризунів. Колір: білий. Щільність: 50 г/кв.м. Розміри: ширина – 0,12 м, довжина – 10 м.

Детальнiше...

Пестицид Біорейд 10 мл (інсектицид)
Пестицид Біорейд 10 мл (інсектицид)

5,20
грн.

Купити Пестицид Біорейд 10 мл (інсектицид) зараз

Пестицид Біорейд - абсолютно натуральний, органічний інсектицид на основі витягу з рослин, призначений для захисту овочів, кімнатних і садових квітів, польових, плодових культур і виноградників від комплексу шкідників (колорадського жука, попелиці, білана, білокрилки, кліщів, медяниці, плодожерки). Препарат володіє швидким ефектом дії. Вже через 6 – 9 годин після вживання шкідники припиняють харчуватися і через 1 – 2 дні гинуть. Перевагою Біорейду є відсутність виникнення резистентності. Період захисної дії триває 2 тижні після застосування. Вміст упаковки 10 мл розчиняється на 5 л води. Отриманого робочого розчину вистачає для обробки 1 сотки.

Детальнiше...

Приманка Рембек 360 г
Приманка Рембек 360 г

9,00
грн.

Купити Приманка Рембек 360 г зараз

Приманка Рембек - надійний і ефективний, екологічно чистий продукт для захисту культурних рослин від капустянки (дзиги, капусниці), дротянки, личинок травневого хруща і для боротьби з садовими мурашками на грядках, в теплицях, біля будівель, під деревами і кущами. Є готовою приманкою з особливо привабливим для шкідників запахом і смаком. Застосовується на овочевих рослинах (картоплі, томатах, огірках, баклажанах і т.д.), ягідних (полуниця, малина, агрус і ін.) і квіткових культурах. Упаковка 360 г розрахована на обробку 12 – 15 соток.

Детальнiше...

Побілка садова захисна Блок із мідним купоросом 1,4 кг
Побілка садова захисна Блок із мідним купоросом 1,4 кг

13,90
грн.

Купити Побілка садова захисна Блок із мідним купоросом 1,4 кг зараз

Побілка садова захисна Блок із мідним купоросом - суміш світло-сірого кольору на основі глини для білення стволів і скелетних гілок дерев. Захищає від сонячних опіків, здійснює санітарну профілактику і надає декоративно-естетичного вигляду садовим і парковим насадженням. Завдяки глині вулканічного походження, що міститься у складі суміші, вона рівномірним пластичним шаром вкриває кору дерев, закриває неглибокі щілини, тим самим запобігаючи попаданню в них збудників хвороб. Завдяки сульфату міді забезпечується профілактика грибкових захворювань дерев, дезинфекція пошкодження кори, прискорення її загоєння. Вмісту ємності 1,4 кг достатньо для приготування робочого розчину в 3-х л води.

Детальнiше...

Побілка садова захисна Блок із залізним купоросом 1,4 кг
Побілка садова захисна Блок із залізним купоросом 1,4 кг

13,90
грн.

Купити Побілка садова захисна Блок із залізним купоросом 1,4 кг зараз

Побілка садова захисна Блок із залізним купоросом - суміш кремово-сірого кольору на основі глини для білення стволів і скелетних гілок дерев. Захищає від сонячних опіків, здійснює санітарну профілактику і надає декоративно-естетичного вигляду садовим і парковим насадженням. Завдяки глині вулканічного походження, що міститься у складі суміші, вона рівномірним пластичним шаром вкриває кору дерев, закриває неглибокі щілини, тим самим запобігаючи попаданню в них збудників хвороб. Завдяки сульфату заліза забезпечується профілактика мохових відкладень, ракових захворювань кори, дезинфекція пошкодження кори, прискорення її загоєння. Вмісту ємності 1,4 кг достатньо для приготування робочого розчину в 3-х л води.

Детальнiше...

Побілка садова декоративна Блок з додаванням крейди 1,4 кг
Побілка садова декоративна Блок з додаванням крейди 1,4 кг

11,80
грн.

Купити Побілка садова декоративна Блок з додаванням крейди 1,4 кг зараз

Побілка садова декоративна Блок з додаванням крейди - суміш білосніжного кольору для білення стволів і скелетних гілок дерев. Захищає від сонячних опіків, здійснює санітарну профілактику і надає декоративно-естетичного вигляду садовим і парковим насадженням. Поєднання крейди і вапна забезпечує яскраву білизну, а застосування прилипача органічного походження сприяє щільності покриття стволів дерев і стійкості до змивання. Суміш заповнює неглибокі щілини і тріщини, тим самим перешкоджаючи попаданню до кори шкідників і збудників хвороб. Побілка забарвлює стволи дерев в декоративно-білосніжний колір. Вмісту ємності 1,4 кг достатньо для приготування робочого розчину в 3-х л води.

Детальнiше...

Пестицид Фундазол 30 г (системний фунгіцид)
Пестицид Фундазол 30 г (системний фунгіцид)

14,00
грн.

Купити Пестицид Фундазол 30 г (системний фунгіцид) зараз

Пecтицид Фундaзoл – cиcтeмний фунгiцид для бopoтьби з xвopoбaми більше 50 видів культур. Часто застосовується для захисту троянд, яблуні, малини, суниці. Фундaзoл надає як лікувальну, так і профілактичну дію, ефективно захищає від борошнистої роси, сірої гнилі, бурої плямистості, фузаріозного, вертіцилезного в'янення і інших грибкових хвороб. Препарат надає захисну дію навіть на ті ділянки рослин, з якими препарат не контактує. Період захисної і лікувальної дії триває до 2-х тижнів. Вміст упаковки 30 г розводять в 30 л води. Отриманого робочого розчину вистачає для обробки 6 соток.

Детальнiше...