Книги

Книга - найкращий помічник і порадник. У ній Ви знайдете відповіді на всі складні питання, придбаєте цінні і корисні знання. На сайті Укрсемена є широкий вибір книг по садівництву, озелененню, кімнатному квітництву, садовому квітникарству, городництву і плодовому садівництву. Купити книги можна післяплатою та за передоплатою. Доставка здійснюється по всій Україні.


Новинки магазинаКнига Баштанні рослини (ред. Нероденко О.) Практ. дов. овоч.
Книга Баштанні рослини (ред. Нероденко О.) Практ. дов. овоч.

60,00
грн.

Купити Книга Баштанні рослини (ред. Нероденко О.) Практ. дов. овоч. зараз

Книга Баштанні рослини. Практичний довідник овочівника - дане ілюстроване видання уявляє собою узагальнений матеріал по вирощуванню баштанних культур: кавуна, дині, гарбуза, кабачка, патисона, люфи і момордики. У довіднику Ви знайдете опис особливостей баштанних культур, їх сортів і гібридів, а також критеріїв вибору останніх, ознайомитеся з технологією вирощування, списком хвороб і шкідників баштанних і засобами боротьби з ними. Особлива увага в книзі приділяється вирощуванню культур на краплинному зрошуванні. У розділі Додатки містяться таблиці з переліком гербіцидів, інсектицидів, фунгіцидів, регулювальників зростання і добрив, дозволених для застосування на баштанних культурах.

Нероденко О. – ред.

M.: Видавництво «Юнівест Медіа», 2012 - 240 с., кольор. іл., папір мелований

М'яка палітурка

Детальнiше...

Книга Цитрусові рослини в будинку (авт. Воронцов В. В.)
Книга Цитрусові рослини в будинку (авт. Воронцов В. В.)

56,00
грн.

Купити Книга Цитрусові рослини в будинку (авт. Воронцов В. В.) зараз

Книга Цитрусові рослини в будинку - своєрідна невелика енциклопедія цитрусових рослин охоплює питання вирощування всіляких цитрусових в домашніх умовах, використання їх у флористиці, в народній медицині, косметиці і кулінарії. Книга призначена для широкого кола читачів і буде цікава як любителям кімнатного квітникарства, так і усім, хто обирає здорову натуральну косметику і любить готувати.

Воронцов В. В., Улійська Л. І.

M.: Видавничий дім «Фітон+», 2008 - 144 с., ч/б і кольор. іл., папір офсетний

М'яка палітурка

Детальнiше...

Книга Їстівні гриби і їх неїстівні і отруйні двійники: порівняльні таблиці (авт. Вишнєвський М.)
Книга Їстівні гриби і їх неїстівні і отруйні двійники: порівняльні таблиці (авт. Вишнєвський М.)

12,50
грн.

Купити Книга Їстівні гриби і їх неїстівні і отруйні двійники: порівняльні таблиці (авт. Вишнєвський М.) зараз

Книга Їстівні гриби і їх неїстівні і отруйні двійники: порівняльні таблиці - довідковий посібник з різновидів їстівних і неїстівних грибів, призначений для початківців і вже практикуючих грибників, представлений у вигляді порівняльних таблиць, де в лівій частині розворотів книги розміщена інформація про отруйні гриби, а в правій - про їстівних. Автор приводить короткий опис грибів і найголовніші збіги і відмінності в зовнішньому вигляді схожих їстівних і неїстівних грибів і складаючих їх частин з обов'язковою вказівкою періоду плодоносіння кожного з їх видів, міри небезпеки того або іншого отруйного гриба і дози вживання останнього, після якої може настати смерть. Книга забезпечена детальними кольоровими ілюстраціями, достовірність яких дозволить Вам з точністю визначити, який гриб Ви знайшли - їстівний або отруйний.

Вишнєвський М.

M.: Видавничий дім «АСТ», 2008 - 32 с., кольор. іл., папір офсетний

М'яка палітурка

Детальнiше...

Книга Стрептокарпуси (авт. Пузирьова Г. П.)
Книга Стрептокарпуси (авт. Пузирьова Г. П.)

37,00
грн.

Купити Книга Стрептокарпуси (авт. Пузирьова Г. П.) зараз

Книга Стрептокарпуси - дивовижні рослини, що за сімейством геснерієвих є "родичами" знайомим усім сенполіям - узамбарським фіалкам, эписціям і хиритам. Квіти починають користуватися все більшим попитом на ринку, а все завдяки появі значно більшій, ніж раніше, кількості привабливих довгоквітучих гібридів і сортів, які, до того ж, стали набагато різноманітнішими в забарвленні. Зараз можна зустріти стрептокарпуси всіляких кольорів, від білого до майже чорного - це можуть бути червоні, пурпурні, рожеві, лілові, блакитні, сині і жовті (за рахунок величезного за розмірами центру квітки), однотонні і двоколірні, а також квіти в контрастну сіточку з прожилків. Автори книги постаралися подати інформацію про стрептокарпуси і їх сорти, а також про особливості їх вирощування і догляду так, щоб як можна більша кількість людей зацікавилася цією незвичайно красивою рослиною. Тому прочитання книги обіцяє бути цікавим і захоплюючим. Видання містить покажчики видів і сортів стрептокарпусів, а також перелік сортів вітчизняної селекції стрептокарпусів.

Пузирьова Г. П.

M.: Видавничий дім «Кладезь-Букс», 2007 - 95 с., кольор. іл., папір мілований

М'яка палітурка

Детальнiше...

Книга Слива і алича (авт. Криворучко В. П.)
Книга Слива і алича (авт. Криворучко В. П.)

30,00
грн.

Купити Книга Слива і алича (авт. Криворучко В. П.) зараз

Книга Слива і алича - одні з найпопулярніших кісточкових плодових, з яких виходять відмінне варення і повидло, соки і компоти, вино і навіть мармелад. Незамінною сировиною для вітамінного чорносливу також є деякі сорти сливи. Існує більше 30 дикорослих видів сливи. А одним з родоначальників домашнього її різновиду є алича - найранньостигліша плодова культура, яка з року в рік приносить високі урожаї своїм власникам. Про те, як правильно вирощувати сливу і аличу, добитися багатого урожаю цих плодових і багато чому іншому Вам розповість ця книга, в якій зібрані практичні рекомендації відомих фахівців.

Криворучко В. П., Горбунов Ю. М.

M.: Видавничий дім «Кладезь-Букс», 2010 - 79 с., кольор. іл., папір мілований

М'яка палітурка

Детальнiше...

Книга Секрети урожайного городу (авт. Землякова О. Г.)
Книга Секрети урожайного городу (авт. Землякова О. Г.)

35,00
грн.

Купити Книга Секрети урожайного городу (авт. Землякова О. Г.) зараз

Книга Секрети урожайного городу - як городникам, так міським жителям відомо, що за смаком і користю з вирощеними на своїй ділянці без пестицидів овочами і зеленню не зможуть порівнятися навіть найдорожчі і дуже гарні на вигляд покупні продукти свіжого ринку. Але якщо "стаціонарним" мешканцям городу не складає особливих труднощів регулярно приділяти увагу своєму саду/городу і отримувати їх високоякісні плоди, то як вчасно і грамотно проводити усі необхідні роботи на дачних ділянках і домагатися гарних урожаїв обділеним часом городянам? Садівник і городник з 30-річним стажем О. Г. Землякова - автор цієї книги - розкриває секрети ефективних прийомів агротехніки, які полегшать роботу на земельній ділянці і постійним його "відвідувачам", і нерегулярним. До того ж О. Г. Землякова сама успішно застосовує ці прийоми при вирощуванні овочів і екзотичних новинок, що допомагає їй щорічно отримувати багатий урожай при мінімальних витратах праці. До городньої справи автор підходить творчо і з ентузіазмом, завдяки чому зацікавила садовими роботами навіть онуків, про що теж ділиться з читачами, яких напевно зацікавлять також авторські кулінарні рецепти, представлені у виданні.

Землякова О. Г.

M.: Видавничий дім «Фітон+», 2010 - 144 с., ч/б і кольор. іл.

М'яка палітурка

Детальнiше...

Книга Секрети родючого ґрунту (авт. Жирмунська Н. М.)
Книга Секрети родючого ґрунту (авт. Жирмунська Н. М.)

25,00
грн.

Купити Книга Секрети родючого ґрунту (авт. Жирмунська Н. М.) зараз

Книга Секрети родючого ґрунту - легко, доступно, цікаво і з гумором автор розповідає нам про "світ ґрунту" і його мешканців - мікроорганізмів, які живлять і ушляхетнюють її. Ознайомившись з викладеною в книзі інформацією, Ви знатимете, завдяки чому або " кому" ґрунт стає родючим, за допомогою яких основних мікроелементів відбувається живлення ґрунту і як змусити їх працювати на благо на нашій ділянці, а також про користь і шкоду грибів, бактерій і інших мешканців ґрунту.

Жирмунська Н. М.

M.: Видавничий дім «Діля», 2010 - 144 с., ч/б іл., папір газетний

М'яка палітурка

Детальнiше...

Книга Садова суниця без проблем (авт. Чухляєв І. І.)
Книга Садова суниця без проблем (авт. Чухляєв І. І.)

25,00
грн.

Купити Книга Садова суниця без проблем (авт. Чухляєв І. І.) зараз

Книга Садова суниця без проблем - завдяки прочитанню цієї книги, Ви дізнаєтеся про багато ефективних і оригінальних способів розмноження садової великоплідної суниці, а також про те, як отримати оздоровлений посадочний матеріал в умовах любительського саду. Тут Ви знайдете характеристику районованих і перспективних сортів суниці, помологічний опис 28 сортів, включаючи два сорти земклуники і багато іншої інформації, яку необхідно знати при виборі сортів суниці, посадці і догляді за нею, підгодівлі, а також захисті від хвороб, шкідників і несприятливих погодних умов. А розміщені в книзі таблиці допоможуть визначитися з термінами посадки, схемами розміщення рослин і термінами інших основних робіт по обробітку суниці. Книга призначена для фермерів і садівників-любителів.

Чухляєв І. І.

M.: Видавничий дім «МСП», 2011 - 80 с., ч/б і кольор. іл., папір газетний і мілований

М'яка палітурка

Детальнiше...

Книга Запроси до городу природу (авт. Анненков Б. С.)
Книга Запроси до городу природу (авт. Анненков Б. С.)

50,00
грн.

Купити Книга Запроси до городу природу (авт. Анненков Б. С.) зараз

Книга Запроси до городу природу - автор книги вважає, що запросити в город природу - це означає не копати і не орати ґрунт городу, не використовувати сирий гній, мінеральні добрива і гербіциди, а живити і леліяти ґрунтову живність і зробити доступним для усіх рослин живлення з атмосфери. Книга присвячена веденню городу по агротехніці ефективного природного землеробства, про яку автор детально розповідає в цьому виданні і до опису якої його спонукали ради і рекомендації відомих учених, таких як Дарвін, Вернадський, Докучаєв та ін., що професійно займалися ґрунтознавством, рослиноведенням і рослинництвом. У виданні багато уваги приділяється секретам родючості і врожайності ґрунту, а також ролі компосту і гумусу у збільшенні цих її властивостей з доступним описом правильного приготування і застосування компосту і гумусу. Також в книзі містяться відгуки читачів книг автора, найпопулярніші питання і відповіді городників і землеробів, а також список літератури, використаної автором в ході підготовки до написання книги.

Анненков Б. С.

M.: Видавництво «Владіс», 2010 - 288 с., ч/б і кольор. іл., папір газетний і мілований

Тверда палітурка

Детальнiше...