Книги

Книга - найкращий помічник і порадник. У ній Ви знайдете відповіді на всі складні питання, придбаєте цінні і корисні знання. На сайті Укрсемена є широкий вибір книг по садівництву, озелененню, кімнатному квітництву, садовому квітникарству, городництву і плодовому садівництву. Купити книги можна післяплатою та за передоплатою. Доставка здійснюється по всій Україні.


Новинки магазинаКнига Вирощування овочів на зрошуванні. Практичний довідник овочівника (ред. Лихоманенко Т. А.)
Книга Вирощування овочів на зрошуванні. Практичний довідник овочівника (ред. Лихоманенко Т. А.)

60,00
грн.

Купити Книга Вирощування овочів на зрошуванні. Практичний довідник овочівника (ред. Лихоманенко Т. А.) зараз

Книга Вирощування овочів на зрошуванні. Практичний довідник овочівника - книга є довідковим ілюстрованим виданням, в якому представлений узагальнений і систематизований актуальний матеріал по вирощуванню овочевих культур і картоплі на зрошуванні. У виданні Ви знайдете детальний і доступний опис вирощування овочів в системах краплинного зрошування, дощування, спринклерного зрошування і мікрозрошування. Окремі глави розділу «Краплинне зрошування» присвячені технологіям вирощування кожного виду овочів. В кінці книги знаходиться розділ «Порівняння систем зрошування», ознайомившись з яким Ви зможете визначити найбільш відповідний під Ваші потреби і можливості спосіб зрошування.

Лихоманенко Т. А. – ред., Педь В. М., Нероденко О. М. – укладачі.

M.: Видавництво «Юнівест Медіа», 2013 - 256 с., кольор. іл., папір мелований

М'яка палітурка

Детальнiше...

Книга Все про їстівні гриби (авт. Шаронов А.)
Книга Все про їстівні гриби (авт. Шаронов А.)

62,50
грн.

Купити Книга Все про їстівні гриби (авт. Шаронов А.) зараз

Книга Все про їстівні гриби. Атлас-довідник - повнішого науково-популярного видання про їстівні гриби, що зростають на території Європи, Сибіру і Далекого Сходу, Ви ще не бачили! У книзі зібрані описи більше 450 видів їстівних грибів, приведені їх характерні ознаки, місця зростання, терміни збору, дані рекомендації по кулінарному використанню різних видів грибів, по способах їх заготівки. Атлас-довідник містить більше 500 кольорових фотографій і таблицю найбільш відомих їстівних грибів. Забезпечений двома покажчиками назв рослин – окремо на російській і латинській мовах. Книга адресована широкому колу читачів.

Шаронов А. – випускаючий редактор

М.: Видавництво «Bestiary» Вільнюс, 2012 – 128 с., кольор. іл.,папір мелований

М'яка палітурка.

Детальнiше...

Книга Цитрусові рослини в будинку (авт. Воронцов В. В.)
Книга Цитрусові рослини в будинку (авт. Воронцов В. В.)

56,00
грн.

Купити Книга Цитрусові рослини в будинку (авт. Воронцов В. В.) зараз

Книга Цитрусові рослини в будинку - своєрідна невелика енциклопедія цитрусових рослин охоплює питання вирощування всіляких цитрусових в домашніх умовах, використання їх у флористиці, в народній медицині, косметиці і кулінарії. Книга призначена для широкого кола читачів і буде цікава як любителям кімнатного квітникарства, так і усім, хто обирає здорову натуральну косметику і любить готувати.

Воронцов В. В., Улійська Л. І.

M.: Видавничий дім «Фітон+», 2008 - 144 с., ч/б і кольор. іл., папір офсетний

М'яка палітурка

Детальнiше...

Книга Їстівні гриби і їх неїстівні і отруйні двійники: порівняльні таблиці (авт. Вишнєвський М.)
Книга Їстівні гриби і їх неїстівні і отруйні двійники: порівняльні таблиці (авт. Вишнєвський М.)

12,50
грн.

Купити Книга Їстівні гриби і їх неїстівні і отруйні двійники: порівняльні таблиці (авт. Вишнєвський М.) зараз

Книга Їстівні гриби і їх неїстівні і отруйні двійники: порівняльні таблиці - довідковий посібник з різновидів їстівних і неїстівних грибів, призначений для початківців і вже практикуючих грибників, представлений у вигляді порівняльних таблиць, де в лівій частині розворотів книги розміщена інформація про отруйні гриби, а в правій - про їстівних. Автор приводить короткий опис грибів і найголовніші збіги і відмінності в зовнішньому вигляді схожих їстівних і неїстівних грибів і складаючих їх частин з обов'язковою вказівкою періоду плодоносіння кожного з їх видів, міри небезпеки того або іншого отруйного гриба і дози вживання останнього, після якої може настати смерть. Книга забезпечена детальними кольоровими ілюстраціями, достовірність яких дозволить Вам з точністю визначити, який гриб Ви знайшли - їстівний або отруйний.

Вишнєвський М.

M.: Видавничий дім «АСТ», 2008 - 32 с., кольор. іл., папір офсетний

М'яка палітурка

Детальнiше...

Книга Стрептокарпуси (авт. Пузирьова Г. П.)
Книга Стрептокарпуси (авт. Пузирьова Г. П.)

37,00
грн.

Купити Книга Стрептокарпуси (авт. Пузирьова Г. П.) зараз

Книга Стрептокарпуси - дивовижні рослини, що за сімейством геснерієвих є "родичами" знайомим усім сенполіям - узамбарським фіалкам, эписціям і хиритам. Квіти починають користуватися все більшим попитом на ринку, а все завдяки появі значно більшій, ніж раніше, кількості привабливих довгоквітучих гібридів і сортів, які, до того ж, стали набагато різноманітнішими в забарвленні. Зараз можна зустріти стрептокарпуси всіляких кольорів, від білого до майже чорного - це можуть бути червоні, пурпурні, рожеві, лілові, блакитні, сині і жовті (за рахунок величезного за розмірами центру квітки), однотонні і двоколірні, а також квіти в контрастну сіточку з прожилків. Автори книги постаралися подати інформацію про стрептокарпуси і їх сорти, а також про особливості їх вирощування і догляду так, щоб як можна більша кількість людей зацікавилася цією незвичайно красивою рослиною. Тому прочитання книги обіцяє бути цікавим і захоплюючим. Видання містить покажчики видів і сортів стрептокарпусів, а також перелік сортів вітчизняної селекції стрептокарпусів.

Пузирьова Г. П.

M.: Видавничий дім «Кладезь-Букс», 2007 - 95 с., кольор. іл., папір мілований

М'яка палітурка

Детальнiше...

Книга Слива і алича (авт. Криворучко В. П.)
Книга Слива і алича (авт. Криворучко В. П.)

30,00
грн.

Купити Книга Слива і алича (авт. Криворучко В. П.) зараз

Книга Слива і алича - одні з найпопулярніших кісточкових плодових, з яких виходять відмінне варення і повидло, соки і компоти, вино і навіть мармелад. Незамінною сировиною для вітамінного чорносливу також є деякі сорти сливи. Існує більше 30 дикорослих видів сливи. А одним з родоначальників домашнього її різновиду є алича - найранньостигліша плодова культура, яка з року в рік приносить високі урожаї своїм власникам. Про те, як правильно вирощувати сливу і аличу, добитися багатого урожаю цих плодових і багато чому іншому Вам розповість ця книга, в якій зібрані практичні рекомендації відомих фахівців.

Криворучко В. П., Горбунов Ю. М.

M.: Видавничий дім «Кладезь-Букс», 2010 - 79 с., кольор. іл., папір мілований

М'яка палітурка

Детальнiше...

Книга Бузок (авт. Окуньова І. Б.)
Книга Бузок (авт. Окуньова І. Б.)

30,00
грн.

Купити Книга Бузок (авт. Окуньова І. Б.) зараз

Книга Бузок - дуже поширена, але від цього не менш улюблена, чарівна і невибаглива рослина, що прикрашає сади і парки в незабутніх поодиноких і змішаних композиціях і бузкових алеях. У кінці весни ми спостерігаємо білі і рожевуваті, лілові і пурпурні, фіолетові і блакитнуваті, а також манжетові (фуксинові і червонувато-бузкові) суцвіття чарівливих дрібних запашних квітів бузку, видів якого існує близько трьох десятків, а сортів - більше 1600! У цьому виданні Ви знайдете інформацію про те, як правильно вибрати посадочний матеріал бузку, ознайомитеся з різноманіттям видів і сортів бузку, освоїте особливості його агротехніки і розмноження. В цілому, бузок дуже чуйна на турботу і догляд рослина, тому, якщо приділяти їй хоч би трохи уваги, можна виростити дуже гарну, пишну і здорову рослину. А що для цього треба робити - доступно, достовірно і барвисто ілюстровано розповість ця книга, яка містить, до того ж, зручні покажчики видів і сортів бузку на латинській і російській мовах.

Окуньова І. Б.

M.: Видавничий дім «Кладезь-Букс», 2006 - 95 с., кольор. іл., папір мілований

М'яка палітурка

Детальнiше...

Книга Секрети урожайного городу (авт. Землякова О. Г.)
Книга Секрети урожайного городу (авт. Землякова О. Г.)

35,00
грн.

Купити Книга Секрети урожайного городу (авт. Землякова О. Г.) зараз

Книга Секрети урожайного городу - як городникам, так міським жителям відомо, що за смаком і користю з вирощеними на своїй ділянці без пестицидів овочами і зеленню не зможуть порівнятися навіть найдорожчі і дуже гарні на вигляд покупні продукти свіжого ринку. Але якщо "стаціонарним" мешканцям городу не складає особливих труднощів регулярно приділяти увагу своєму саду/городу і отримувати їх високоякісні плоди, то як вчасно і грамотно проводити усі необхідні роботи на дачних ділянках і домагатися гарних урожаїв обділеним часом городянам? Садівник і городник з 30-річним стажем О. Г. Землякова - автор цієї книги - розкриває секрети ефективних прийомів агротехніки, які полегшать роботу на земельній ділянці і постійним його "відвідувачам", і нерегулярним. До того ж О. Г. Землякова сама успішно застосовує ці прийоми при вирощуванні овочів і екзотичних новинок, що допомагає їй щорічно отримувати багатий урожай при мінімальних витратах праці. До городньої справи автор підходить творчо і з ентузіазмом, завдяки чому зацікавила садовими роботами навіть онуків, про що теж ділиться з читачами, яких напевно зацікавлять також авторські кулінарні рецепти, представлені у виданні.

Землякова О. Г.

M.: Видавничий дім «Фітон+», 2010 - 144 с., ч/б і кольор. іл.

М'яка палітурка

Детальнiше...

Книга Секрети родючого ґрунту (авт. Жирмунська Н. М.)
Книга Секрети родючого ґрунту (авт. Жирмунська Н. М.)

25,00
грн.

Купити Книга Секрети родючого ґрунту (авт. Жирмунська Н. М.) зараз

Книга Секрети родючого ґрунту - легко, доступно, цікаво і з гумором автор розповідає нам про "світ ґрунту" і його мешканців - мікроорганізмів, які живлять і ушляхетнюють її. Ознайомившись з викладеною в книзі інформацією, Ви знатимете, завдяки чому або " кому" ґрунт стає родючим, за допомогою яких основних мікроелементів відбувається живлення ґрунту і як змусити їх працювати на благо на нашій ділянці, а також про користь і шкоду грибів, бактерій і інших мешканців ґрунту.

Жирмунська Н. М.

M.: Видавничий дім «Діля», 2010 - 144 с., ч/б іл., папір газетний

М'яка палітурка

Детальнiше...