Книги

Книга - найкращий помічник і порадник. У ній Ви знайдете відповіді на всі складні питання, придбаєте цінні і корисні знання. На сайті Укрсемена є широкий вибір книг по садівництву, озелененню, кімнатному квітництву, садовому квітникарству, городництву і плодовому садівництву. Купити книги можна післяплатою та за передоплатою. Доставка здійснюється по всій Україні.


Новинки магазинаКнига Їстівні гриби і їх неїстівні і отруйні двійники: порівняльні таблиці (авт. Вишнєвський М.)
Книга Їстівні гриби і їх неїстівні і отруйні двійники: порівняльні таблиці (авт. Вишнєвський М.)

12,50
грн.

Купити Книга Їстівні гриби і їх неїстівні і отруйні двійники: порівняльні таблиці (авт. Вишнєвський М.) зараз

Книга Їстівні гриби і їх неїстівні і отруйні двійники: порівняльні таблиці - довідковий посібник з різновидів їстівних і неїстівних грибів, призначений для початківців і вже практикуючих грибників, представлений у вигляді порівняльних таблиць, де в лівій частині розворотів книги розміщена інформація про отруйні гриби, а в правій - про їстівних. Автор приводить короткий опис грибів і найголовніші збіги і відмінності в зовнішньому вигляді схожих їстівних і неїстівних грибів і складаючих їх частин з обов'язковою вказівкою періоду плодоносіння кожного з їх видів, міри небезпеки того або іншого отруйного гриба і дози вживання останнього, після якої може настати смерть. Книга забезпечена детальними кольоровими ілюстраціями, достовірність яких дозволить Вам з точністю визначити, який гриб Ви знайшли - їстівний або отруйний.

Вишнєвський М.

M.: Видавничий дім «АСТ», 2008 - 32 с., кольор. іл., папір офсетний

М'яка палітурка

Детальнiше...

Книга Стрептокарпуси (авт. Пузирьова Г. П.)
Книга Стрептокарпуси (авт. Пузирьова Г. П.)

37,00
грн.

Купити Книга Стрептокарпуси (авт. Пузирьова Г. П.) зараз

Книга Стрептокарпуси - дивовижні рослини, що за сімейством геснерієвих є "родичами" знайомим усім сенполіям - узамбарським фіалкам, эписціям і хиритам. Квіти починають користуватися все більшим попитом на ринку, а все завдяки появі значно більшій, ніж раніше, кількості привабливих довгоквітучих гібридів і сортів, які, до того ж, стали набагато різноманітнішими в забарвленні. Зараз можна зустріти стрептокарпуси всіляких кольорів, від білого до майже чорного - це можуть бути червоні, пурпурні, рожеві, лілові, блакитні, сині і жовті (за рахунок величезного за розмірами центру квітки), однотонні і двоколірні, а також квіти в контрастну сіточку з прожилків. Автори книги постаралися подати інформацію про стрептокарпуси і їх сорти, а також про особливості їх вирощування і догляду так, щоб як можна більша кількість людей зацікавилася цією незвичайно красивою рослиною. Тому прочитання книги обіцяє бути цікавим і захоплюючим. Видання містить покажчики видів і сортів стрептокарпусів, а також перелік сортів вітчизняної селекції стрептокарпусів.

Пузирьова Г. П.

M.: Видавничий дім «Кладезь-Букс», 2007 - 95 с., кольор. іл., папір мілований

М'яка палітурка

Детальнiше...

Книга Слива і алича (авт. Криворучко В. П.)
Книга Слива і алича (авт. Криворучко В. П.)

30,00
грн.

Купити Книга Слива і алича (авт. Криворучко В. П.) зараз

Книга Слива і алича - одні з найпопулярніших кісточкових плодових, з яких виходять відмінне варення і повидло, соки і компоти, вино і навіть мармелад. Незамінною сировиною для вітамінного чорносливу також є деякі сорти сливи. Існує більше 30 дикорослих видів сливи. А одним з родоначальників домашнього її різновиду є алича - найранньостигліша плодова культура, яка з року в рік приносить високі урожаї своїм власникам. Про те, як правильно вирощувати сливу і аличу, добитися багатого урожаю цих плодових і багато чому іншому Вам розповість ця книга, в якій зібрані практичні рекомендації відомих фахівців.

Криворучко В. П., Горбунов Ю. М.

M.: Видавничий дім «Кладезь-Букс», 2010 - 79 с., кольор. іл., папір мілований

М'яка палітурка

Детальнiше...

Книга Секрети родючого ґрунту (авт. Жирмунська Н. М.)
Книга Секрети родючого ґрунту (авт. Жирмунська Н. М.)

25,00
грн.

Купити Книга Секрети родючого ґрунту (авт. Жирмунська Н. М.) зараз

Книга Секрети родючого ґрунту - легко, доступно, цікаво і з гумором автор розповідає нам про "світ ґрунту" і його мешканців - мікроорганізмів, які живлять і ушляхетнюють її. Ознайомившись з викладеною в книзі інформацією, Ви знатимете, завдяки чому або " кому" ґрунт стає родючим, за допомогою яких основних мікроелементів відбувається живлення ґрунту і як змусити їх працювати на благо на нашій ділянці, а також про користь і шкоду грибів, бактерій і інших мешканців ґрунту.

Жирмунська Н. М.

M.: Видавничий дім «Діля», 2010 - 144 с., ч/б іл., папір газетний

М'яка палітурка

Детальнiше...

Книга Запроси до городу природу (авт. Анненков Б. С.)
Книга Запроси до городу природу (авт. Анненков Б. С.)

50,00
грн.

Купити Книга Запроси до городу природу (авт. Анненков Б. С.) зараз

Книга Запроси до городу природу - автор книги вважає, що запросити в город природу - це означає не копати і не орати ґрунт городу, не використовувати сирий гній, мінеральні добрива і гербіциди, а живити і леліяти ґрунтову живність і зробити доступним для усіх рослин живлення з атмосфери. Книга присвячена веденню городу по агротехніці ефективного природного землеробства, про яку автор детально розповідає в цьому виданні і до опису якої його спонукали ради і рекомендації відомих учених, таких як Дарвін, Вернадський, Докучаєв та ін., що професійно займалися ґрунтознавством, рослиноведенням і рослинництвом. У виданні багато уваги приділяється секретам родючості і врожайності ґрунту, а також ролі компосту і гумусу у збільшенні цих її властивостей з доступним описом правильного приготування і застосування компосту і гумусу. Також в книзі містяться відгуки читачів книг автора, найпопулярніші питання і відповіді городників і землеробів, а також список літератури, використаної автором в ході підготовки до написання книги.

Анненков Б. С.

M.: Видавництво «Владіс», 2010 - 288 с., ч/б і кольор. іл., папір газетний і мілований

Тверда палітурка

Детальнiше...

Книга Ґрунти і добрива (авт. Возна Л. І.)
Книга Ґрунти і добрива (авт. Возна Л. І.)

23,00
грн.

Купити Книга Ґрунти і добрива (авт. Возна Л. І.) зараз

Книга Ґрунти і добрива - автор книги відповідає на наступні найбільш важливі для землероба питання: як визначити склад ґрунту на своїй ділянці і чи можна його змінити? Як поліпшити властивості землі, щоб завжди отримувати гарний урожай і милуватися гарним квітником? Які добрива, коли і як треба вносити? Що робити для попередження ґрунтовтомлення? - і багато інших. Книга містить таблиці визначення маси добрив і вапняних матеріалів в домашніх умовах і визначення їх дози залежно від вмісту поживних речовин, використання яких спростить процес внесення добрив і підготовку до нього.

Возна Л. І.

M.: Видавництво «Кладезь-Букс», 2007 - 64 с., ч/б іл., папір офсетний

М'яка палітурка

Детальнiше...

Книга Клематиси (авт. Донюшкина О. О.)
Книга Клематиси (авт. Донюшкина О. О.)

37,00
грн.

Купити Книга Клематиси (авт. Донюшкина О. О.) зараз

Книга Клематиси - захоплююче видання розкриває нам дивовижний світ білих і жовтих, рожевих і червоних, блакитних і синіх, бузкових і пурпурних, одно і двоколірних клематисів - трав'янистих багаторічників, ліан і прямостоячих чагарників. Автори цієї книги розкажуть Вам про особливості клематисів, їх класифікації, розмноження і боротьбу з хворобами і шкідниками. А прекрасні фотографії і два покажчики окремо по видах і по сортах клематисів зроблять прочитання цієї чудової книги легким і захоплюючим.

Донюшкина О. О., Зубкова Н. В.

M.: Видавничий дім «Кладезь-Букс», 2011 - 96 с., кольор. іл., папір мілований

М'яка палітурка

Детальнiше...

Книга Чорнобривці (авт. О. Г. Колеснікова)
Книга Чорнобривці (авт. О. Г. Колеснікова)

13,80
грн.

Купити Книга Чорнобривці (авт. О. Г. Колеснікова) зараз

Книга Чорнобривці - книга розповість Вам про усе різноманіття чорнобривців, їх корисні властивості, хвороби і шкідників рослини і про методи боротьби з ними. Допоможе у виборі насіння і розсади цих чарівних квітів, місця їх посадки і підкаже, як правильно вирощувати чорнобривці і доглядати за ними.

О. Г. Колеснікова

M.: Видавничий дім "Клaдeзь-Букc", 2007 - 32 с., кольор. іл., папір мілований

М'яка палітурка

Детальнiше...

Книга Прянощі та приправи (Корабльова О.А.)
Книга Прянощі та приправи (Корабльова О.А.)

60,00
грн.

Купити Книга Прянощі та приправи (Корабльова О.А.) зараз

Книгa Пpянoщi тa пpипpaви - цe збipкa cтaтeй пpo пpянo-apoмaтичнi pocлини. Їx poль в нaшoму життi вaжкo пepeoцiнити, aджe вoни нe тiльки poблять нaшу їжу cмaчнiшe, вишукaнiшe, a й зaxищaють вiд нeдуг, пiдтpимують xopoшу пcиxoeмoцiйну i фiзичну фopму, знiмaють щoдeннi cтpecи. З книги Bи дiзнaєтecя пpo мicцeвi тa клacичнi пpянoщi, xapчoвi тa лiкувaльнi цiннocтi пpянo-cмaкoвиx pocлин, нaвчитecя їx poзвoдити i викopиcтoвувaти в лaндшaфтнoму дизaйнi, oзeлeнeннi пpиcaдибниx дiлянoк. Bиpoщуйтe пpянoщi, цe нe тiльки кopиcнo для здopoв'я, aлe i дужe цiкaвo!

Кopaбльoвa O.A.

К:. Юнiвecт Meдia, 2011. - 196 c.

M'якa пaлiтуpкa, кoльopoвi глянцeвi iлюcтpaцiї.

Детальнiше...