Книги

Книга - найкращий помічник і порадник. У ній Ви знайдете відповіді на всі складні питання, придбаєте цінні і корисні знання. На сайті Укрсемена є широкий вибір книг по садівництву, озелененню, кімнатному квітництву, садовому квітникарству, городництву і плодовому садівництву. Купити книги можна післяплатою та за передоплатою. Доставка здійснюється по всій Україні.


Новинки магазинаКнига Картопля. Нові сорти і технології (ред. Давидовський К.)
Книга Картопля. Нові сорти і технології (ред. Давидовський К.)

60,00
грн.

Купити Книга Картопля. Нові сорти і технології (ред. Давидовський К.) зараз

Книга Картопля. Нові сорти і технології - навіть найдосвідченіший городник знайде для себе в цій книзі корисну інформацію, з якою до цього ніколи не стикався. Ексклюзивність книзі забезпечив автор - кандидат наук і картоплянознавець-сортовипробувач з 20-річним стажем, який у захоплюючій і доступній формі ділиться з читачами своїми знаннями та напрацюваннями. У виданні автор зібрав ні багато ні мало - 100 з гаком нових і урожайних сортів картоплі, в ході випробування яких створив і випробував сучасні техніки вирощування, застосовував ефективні добрива та засоби захисту рослин, крапельне зрошення і навіть нанотехнології! Як вдається автору збирати стабільно високий і якісний урожай картоплі при мінімальних фінансових і фізичних витратах - розповість ця книга.

Давидовський К.

M.: Видавництво «Юнівест Медіа», 2012 - 224 с., кольор. іл., папір мелований

М'яка палітурка

Детальнiше...

Книга Баштанні рослини (ред. Нероденко О.) Практ. дов. овоч.
Книга Баштанні рослини (ред. Нероденко О.) Практ. дов. овоч.

60,00
грн.

Купити Книга Баштанні рослини (ред. Нероденко О.) Практ. дов. овоч. зараз

Книга Баштанні рослини. Практичний довідник овочівника - дане ілюстроване видання уявляє собою узагальнений матеріал по вирощуванню баштанних культур: кавуна, дині, гарбуза, кабачка, патисона, люфи і момордики. У довіднику Ви знайдете опис особливостей баштанних культур, їх сортів і гібридів, а також критеріїв вибору останніх, ознайомитеся з технологією вирощування, списком хвороб і шкідників баштанних і засобами боротьби з ними. Особлива увага в книзі приділяється вирощуванню культур на краплинному зрошуванні. У розділі Додатки містяться таблиці з переліком гербіцидів, інсектицидів, фунгіцидів, регулювальників зростання і добрив, дозволених для застосування на баштанних культурах.

Нероденко О. – ред.

M.: Видавництво «Юнівест Медіа», 2012 - 240 с., кольор. іл., папір мелований

М'яка палітурка

Детальнiше...

Книга Все про їстівні гриби (авт. Шаронов А.)
Книга Все про їстівні гриби (авт. Шаронов А.)

62,50
грн.

Купити Книга Все про їстівні гриби (авт. Шаронов А.) зараз

Книга Все про їстівні гриби. Атлас-довідник - повнішого науково-популярного видання про їстівні гриби, що зростають на території Європи, Сибіру і Далекого Сходу, Ви ще не бачили! У книзі зібрані описи більше 450 видів їстівних грибів, приведені їх характерні ознаки, місця зростання, терміни збору, дані рекомендації по кулінарному використанню різних видів грибів, по способах їх заготівки. Атлас-довідник містить більше 500 кольорових фотографій і таблицю найбільш відомих їстівних грибів. Забезпечений двома покажчиками назв рослин – окремо на російській і латинській мовах. Книга адресована широкому колу читачів.

Шаронов А. – випускаючий редактор

М.: Видавництво «Bestiary» Вільнюс, 2012 – 128 с., кольор. іл.,папір мелований

М'яка палітурка.

Детальнiше...

Книга Захищений Ґрунт. Практичний довідник овочівника (ред. Нероденко О.)
Книга Захищений Ґрунт. Практичний довідник овочівника (ред. Нероденко О.)

69,00
грн.

Купити Книга Захищений Ґрунт. Практичний довідник овочівника (ред. Нероденко О.) зараз

Книга Захищений Ґрунт. Практичний довідник овочівника - довідкове видання розглядає питання, пов'язані з будівництвом і експлуатацією споруджень захищеного ґрунту. Узагальнений багаточисельний матеріал по вирощуванню в захищеному ґрунті томату, огірка, перцю і баклажана: вирощування розсади, організація поливу і добрив, захист від хвороб і шкідників і т.д. Приведені рекомендації по вибору гібридів. Видання розраховане на широкий круг читачів – агрономів, фермерів, городників-любителів, студентів агрономічних спеціальностей.

Нероденко О. - ред.

M.: Видавництво «Юнівест Медіа», 2013 - 256 с., кольор. іл., папір мелований

М'яка палітурка

Детальнiше...

Книга Хвороби і шкідники овочевих культур (підг. Єрмоленко О. В.)
Книга Хвороби і шкідники овочевих культур (підг. Єрмоленко О. В.)

69,00
грн.

Купити Книга Хвороби і шкідники овочевих культур (підг. Єрмоленко О. В.) зараз

Книга Хвороби і шкідники овочевих культур - у цьому виданні в доступній формі розповідається про найбільш поширені хвороби і шкідників овочевих культур з яскравими і детальними ілюстраціями. Описуються основні способи і методи боротьби з хворобами і шкідниками. Особлива увага приділена профілактичним заходам, припиняючим розвиток шкідливих організмів. Книга призначена для широкого кола читачів, у тому числі для агрономів, фермерів, студентів агрономічних спеціальностей учбових закладів і просто городників-любителів. Видання забезпечене покажчиками російських і латинських назв збудників хвороб і шкідників овочів, а також словником термінів.

Підготували до друку - Єрмоленко О. В. та ін.

M.: Видавничий дім «Юнівест Медіа», 2012 - 256 с., кольор. іл., папір мілований

М'яка палітурка

Детальнiше...

Книга Цитрусові рослини в будинку (авт. Воронцов В. В.)
Книга Цитрусові рослини в будинку (авт. Воронцов В. В.)

56,00
грн.

Купити Книга Цитрусові рослини в будинку (авт. Воронцов В. В.) зараз

Книга Цитрусові рослини в будинку - своєрідна невелика енциклопедія цитрусових рослин охоплює питання вирощування всіляких цитрусових в домашніх умовах, використання їх у флористиці, в народній медицині, косметиці і кулінарії. Книга призначена для широкого кола читачів і буде цікава як любителям кімнатного квітникарства, так і усім, хто обирає здорову натуральну косметику і любить готувати.

Воронцов В. В., Улійська Л. І.

M.: Видавничий дім «Фітон+», 2008 - 144 с., ч/б і кольор. іл., папір офсетний

М'яка палітурка

Детальнiше...

Книга Їстівні гриби і їх неїстівні і отруйні двійники: порівняльні таблиці (авт. Вишнєвський М.)
Книга Їстівні гриби і їх неїстівні і отруйні двійники: порівняльні таблиці (авт. Вишнєвський М.)

12,50
грн.

Купити Книга Їстівні гриби і їх неїстівні і отруйні двійники: порівняльні таблиці (авт. Вишнєвський М.) зараз

Книга Їстівні гриби і їх неїстівні і отруйні двійники: порівняльні таблиці - довідковий посібник з різновидів їстівних і неїстівних грибів, призначений для початківців і вже практикуючих грибників, представлений у вигляді порівняльних таблиць, де в лівій частині розворотів книги розміщена інформація про отруйні гриби, а в правій - про їстівних. Автор приводить короткий опис грибів і найголовніші збіги і відмінності в зовнішньому вигляді схожих їстівних і неїстівних грибів і складаючих їх частин з обов'язковою вказівкою періоду плодоносіння кожного з їх видів, міри небезпеки того або іншого отруйного гриба і дози вживання останнього, після якої може настати смерть. Книга забезпечена детальними кольоровими ілюстраціями, достовірність яких дозволить Вам з точністю визначити, який гриб Ви знайшли - їстівний або отруйний.

Вишнєвський М.

M.: Видавничий дім «АСТ», 2008 - 32 с., кольор. іл., папір офсетний

М'яка палітурка

Детальнiше...

Книга Стрептокарпуси (авт. Пузирьова Г. П.)
Книга Стрептокарпуси (авт. Пузирьова Г. П.)

37,00
грн.

Купити Книга Стрептокарпуси (авт. Пузирьова Г. П.) зараз

Книга Стрептокарпуси - дивовижні рослини, що за сімейством геснерієвих є "родичами" знайомим усім сенполіям - узамбарським фіалкам, эписціям і хиритам. Квіти починають користуватися все більшим попитом на ринку, а все завдяки появі значно більшій, ніж раніше, кількості привабливих довгоквітучих гібридів і сортів, які, до того ж, стали набагато різноманітнішими в забарвленні. Зараз можна зустріти стрептокарпуси всіляких кольорів, від білого до майже чорного - це можуть бути червоні, пурпурні, рожеві, лілові, блакитні, сині і жовті (за рахунок величезного за розмірами центру квітки), однотонні і двоколірні, а також квіти в контрастну сіточку з прожилків. Автори книги постаралися подати інформацію про стрептокарпуси і їх сорти, а також про особливості їх вирощування і догляду так, щоб як можна більша кількість людей зацікавилася цією незвичайно красивою рослиною. Тому прочитання книги обіцяє бути цікавим і захоплюючим. Видання містить покажчики видів і сортів стрептокарпусів, а також перелік сортів вітчизняної селекції стрептокарпусів.

Пузирьова Г. П.

M.: Видавничий дім «Кладезь-Букс», 2007 - 95 с., кольор. іл., папір мілований

М'яка палітурка

Детальнiше...

Книга Слива і алича (авт. Криворучко В. П.)
Книга Слива і алича (авт. Криворучко В. П.)

30,00
грн.

Купити Книга Слива і алича (авт. Криворучко В. П.) зараз

Книга Слива і алича - одні з найпопулярніших кісточкових плодових, з яких виходять відмінне варення і повидло, соки і компоти, вино і навіть мармелад. Незамінною сировиною для вітамінного чорносливу також є деякі сорти сливи. Існує більше 30 дикорослих видів сливи. А одним з родоначальників домашнього її різновиду є алича - найранньостигліша плодова культура, яка з року в рік приносить високі урожаї своїм власникам. Про те, як правильно вирощувати сливу і аличу, добитися багатого урожаю цих плодових і багато чому іншому Вам розповість ця книга, в якій зібрані практичні рекомендації відомих фахівців.

Криворучко В. П., Горбунов Ю. М.

M.: Видавничий дім «Кладезь-Букс», 2010 - 79 с., кольор. іл., папір мілований

М'яка палітурка

Детальнiше...