Книги

Книга - найкращий помічник і порадник. У ній Ви знайдете відповіді на всі складні питання, придбаєте цінні та корисні знання. На сайті УкрНасіння представлений широкий вибір книг з городництва, озеленення, кімнатного квітництва, садового квітникарства і плодового садівництва. З нами Ви навчитеся облаштовувати свою присадибну ділянку та зони відпочинку. Купити книги можна післяплатою і за передоплатою. Доставка здійснюється поштою по всій Україні.


Новинки магазинаКнига Сучасне свинарство (ред. Манфред Нойнабер)
Книга Сучасне свинарство (ред. Манфред Нойнабер)

110,70
грн.

Купити Книга Сучасне свинарство (ред. Манфред Нойнабер) зараз

Книга Сучасне свинарство. Актуальні статті з німецького спеціалізованого журналу - видання, що містить безліч корисної інформації по обладнанню свинарських ферм, годівлі тварин, розведенню, здоров'ю та гігієні. У книзі розглядається обладнання приміщень для розміщення свиней, різні способи годівлі, профілактика та лікування хвороб. Містить статті німецьких сільськогосподарських журналів top agrar і profi, барвисті ілюстрації та схеми.

Манфред Нойнабер - ред.

Фастів: Юнівecт Meдіa, 2010 - 112 c., кольор. іл., папір мілований

Тверда палітурка

Детальнiше...

Книга Шкідники і хвороби плодових і ягідних культур (авт. Верещагін Л. Н.)
Книга Шкідники і хвороби плодових і ягідних культур (авт. Верещагін Л. Н.)

110,70
грн.

Купити Книга Шкідники і хвороби плодових і ягідних культур (авт. Верещагін Л. Н.) зараз

Книга Шкідники і хвороби плодових і ягідних культур - довідник, що містить перелік найбільш поширених шкідників і хвороб плодових і ягідних культур. Детально описує кожен вид, його спеціалізацію, шкоду, що наноситься. Книга містить безліч барвистих ілюстрацій, дає рекомендації з вибору засобів захисту рослин та застосування агротехнічних прийомів для боротьби з шкідниками і хворобами. Видання призначене для спеціалістів із захисту рослин, садівників-аматорів і студентів сільськогосподарських вузів.

Верещагін Л. Н.

К.: Юнівecт Meдіa, 2012 - 288 c., кольор. іл., папір мілований

М’яка палітурка

Детальнiше...

Книга Перелік пестицидів і агрохімікатів, дозволених до застосування в Україні
Книга Перелік пестицидів і агрохімікатів, дозволених до застосування в Україні

353,70
грн.

Купити Книга Перелік пестицидів і агрохімікатів, дозволених до застосування в Україні зараз

Книга Перелік пестицидів і агрохімікатів, дозволених до застосування в Україні - повний довідник, що містить інформацію по всім препаратам, зареєстрованим і дозволеним до використання в Україні станом на 01.03.2014. Всі пестициди і агрохімікати розподілені по групах відповідно до загальної класифікації призначення, що спрощує пошук. У книзі містяться регламенти використання і норми витрати препаратів, при яких забезпечується максимальна ефективність.

Ящук В. У., Ващенко В. М., Кривошея Р. М., Цибульняк Ю. О., Корецький А. П.

К.: Юнівecт Meдіa, 2014 - 832 c., кольор. вставки, папір газетний

М’яка палітурка

Детальнiше...

Книга Картопля. Нові сорти і технології (ред. Давидовський К.)
Книга Картопля. Нові сорти і технології (ред. Давидовський К.)

92,50
грн.

Купити Книга Картопля. Нові сорти і технології (ред. Давидовський К.) зараз

Книга Картопля. Нові сорти і технології - навіть найдосвідченіший городник знайде для себе в цій книзі корисну інформацію, з якою до цього ніколи не стикався. У виданні автор сорти картоплі, в ході випробування яких створив і випробував сучасні техніки вирощування, застосовував ефективні добрива та засоби захисту рослин, крапельне зрошення і навіть нанотехнології! Як вдається автору збирати стабільно високий і якісний урожай картоплі при мінімальних фінансових і фізичних витратах - розповість ця книга.

Давидовський К.

К.: Видавництво «Юнівест Медіа», 2012 - 224 с., кольор. іл., папір мілований

М'яка палітурка

Детальнiше...

Книга Урожайний ягідник (ред. Драганова Т.)
Книга Урожайний ягідник (ред. Драганова Т.)

92,50
грн.

Купити Книга Урожайний ягідник (ред. Драганова Т.) зараз

Книга Урожайний ягідник - містить практичні ради і рекомендації по вирощуванню суниці, малини, ожини, чорної, червоної і білої смородини, аґрусу з описом їх сортів. Вказані поширені хвороби і шкідники ягідних культур і методи боротьби з ними. Інформація надана фермерами, вченими агрономами, садівниками-практиками, власниками ягідних плантацій і розплідників, які присвятили десятки років вирощуванню ягідних культур як для себе, так в промислових масштабах. У довіднику міститься опис найефективніших і економніших способів культивування ягідних рослин для отримання високого урожаю.

Драганова Т. – ред.

К.: Видавництво «Юнівест Медіа», 2013 - 244 с., кольор. іл., папір мелований

М'яка палітурка

Детальнiше...

Книга Баштанні рослини (ред. Нероденко О.) Практ. дов. овоч.
Книга Баштанні рослини (ред. Нероденко О.) Практ. дов. овоч.

86,40
грн.

Купити Книга Баштанні рослини (ред. Нероденко О.) Практ. дов. овоч. зараз

Книга Баштанні рослини. Практичний довідник овочівника - дане ілюстроване видання являє собою узагальнений матеріал по вирощуванню баштанних культур: кавуна, дині, гарбуза, кабачка, патисона, люфи і момордики. У довіднику Ви знайдете опис особливостей баштанних культур, їх сортів і гібридів, а також критеріїв вибору останніх, ознайомитеся з технологією вирощування, списком хвороб і шкідників баштанних і засобами боротьби з ними. У розділі Додатки містяться таблиці з переліком гербіцидів, інсектицидів, фунгіцидів, регулювальників зростання і добрив, дозволених для застосування на баштанних культурах.

Нероденко О. – ред.

К.: Видавничий дім «Юнівест Медіа», 2012 - 240 с., кольор. іл., папір мілований

М'яка палітурка

Детальнiше...

Книга Пасльонові рослини (ред. Нероденко О.) Практ. дов. овоч.
Книга Пасльонові рослини (ред. Нероденко О.) Практ. дов. овоч.

86,40
грн.

Купити Книга Пасльонові рослини (ред. Нероденко О.) Практ. дов. овоч. зараз

Книга Пасльонові рослини. Практичний довідник овочівника - дуже змістовне, доступно викладене і яскраво ілюстроване видання, в якому Ви знайдете всю необхідну інформацію по вирощуванню таких пасльонових культур, як картопля, томат, перець і баклажан. Укладачі довідника надають рекомендації по вибору сортів і гібридів з їх описом, розкривають особливості посадки культур, догляду за ними, поливу, збору урожаю і його правильного зберігання, знайомлять з поширеними хворобами і шкідниками пасльонових, методами профілактики і боротьби з ними.

Нероденко О. – ред.

К.: Видавничий дім «Юнівест Медіа», 2012 - 320 с., кольор. іл., папір мілований

М'яка палітурка

Детальнiше...

Книга Вирощування овочів на зрошуванні (ред. Лихоманенко Т. А.) Практ. дов. овоч.
Книга Вирощування овочів на зрошуванні (ред. Лихоманенко Т. А.) Практ. дов. овоч.

98,60
грн.

Купити Книга Вирощування овочів на зрошуванні (ред. Лихоманенко Т. А.) Практ. дов. овоч. зараз

Книга Вирощування овочів на зрошуванні. Практичний довідник овочівника - довідкове ілюстроване видання, в якому представлений узагальнений і систематизований актуальний матеріал по вирощуванню овочевих культур і картоплі на зрошуванні. У виданні Ви знайдете детальний і доступний опис вирощування овочів в системах краплинного зрошування, дощування, спринклерного зрошування і мікрозрошування. Окремі глави розділу «Краплинне зрошування» присвячені технологіям вирощування кожного виду овочів.

Лихоманенко Т. А. – ред., Педь В. М., Нероденко О. М. – укладачі.

К.: Видавничий дім «Юнівест Медіа», 2013 - 256 с., кольор. іл., папір мілований

М'яка палітурка

Детальнiше...

Книга Суниця садова (ред. Нероденко О.)
Книга Суниця садова (ред. Нероденко О.)

50,00
грн.

Купити Книга Суниця садова (ред. Нероденко О.) зараз

Книга Суниця садова. Інтенсивна технологія вирощування – у довідковому виданні описані біологічні особливості, сорти і технологія вирощування розсади садової суниці; розглянуті питання вирощування цієї культури у відкритому і закритому ґрунті; вказані хвороби і шкідники і методи боротьби з ними; представлена інформація про використання агроволокна і краплинного зрошування і про аспекти прибирання, первинної обробки, зберігання ягід. У книзі також міститься розділ з рецептами смачних і корисних блюд з ягід полуниці.

Нероденко О. - ред., 2-е вид. перероб. і доп.

К.: Видавництво «Юнівест Медіа», 2013 - 96 с., кольор. іл., папір мелований

М'яка палітурка

Детальнiше...