Насіння овочів

Овочі - це не тільки смачно, але й дуже корисно. В них міститься величезна кількість вітамінів, вуглеводів, мінеральних елементів і т. д. У нашому магазині можна купити насіння овочів безлічі сортів традиційних і досить рідкісних видів, передових у світі виробників Голландії, Росії, України, США і т.д. Замовити насіння овочевих культур за вигідною ціною можна як післяплатою, так і за передоплатою з доставкою по всій Україні.


Новинки магазинаТомат Три товстуни (Ч) 0,1 г
Томат Три товстуни (Ч) 0,1 г

2,90
грн.

Купити Томат Три товстуни (Ч) 0,1 г зараз

Насіння томату Три товстуни - середньостиглий аматорський сорт великоплідного томату напівдетермінантного типу. Формує кущ висотою до 150 см з плоско-серцеподібними червоними плодами масою до 800 г. Використовується в домашній кулінарії для приготування салатів.

ПРИ ПОКУПЦІ ВІД 5 ПАЧОК - ЗНИЖКА 5%!

Детальнiше...

Диня Колгоспниця (Ч) 1,5 г
Диня Колгоспниця (Ч) 1,5 г

2,60
грн.

Купити Диня Колгоспниця (Ч) 1,5 г зараз

Насіння дині Колгоспниця - середньостиглий сорт дині. Урожай формує через 73-90 днів після початку сходів. Округлі плоди без візерунку мають жовто-помаранчеве забарвлення із зеленуватим відтінком. Білий щільний м'якуш в'язкуватий, трохи хрусткий, з невеликим ароматом і дуже приємним смаком. Сорт відрізняється високим вмістом цукру (від 11% до 12%). Використовується для вживання в свіжому вигляді.

ПРИ ПОКУПЦІ ВІД 5 ПАЧОК - ЗНИЖКА 5%!

Детальнiше...

Кукурудза Трофі F1 (СЦ) 20 насінин
Кукурудза Трофі F1 (СЦ) 20 насінин

11,20
грн.

Купити Кукурудза Трофі F1 (СЦ) 20 насінин зараз

Насіння кукурудзи Трофі F1 - надранній високоврожайний гібрид кукурудзи з дуже солодким смаком. Стиглості досягає на 75 день після посіву. Рослина висотою 190 см формує качани завдовжки 20-22 см із зернами жовтого кольору. Кукурудза володіє видатними смаковими якостями і використовується для вживання в свіжому вигляді, переробки, консервування та заморожування.

Детальнiше...

Томат Балконі Єлоу F1 кімнатний (СЦ) 10 насінин
Томат Балконі Єлоу F1 кімнатний (СЦ) 10 насінин

2,70
грн.

Купити Томат Балконі Єлоу F1 кімнатний (СЦ) 10 насінин зараз

Насіння томату кімнатного Балконі Єлоу F1 - чудовий кімнатний гібрид томату. Формує велику кількість дрібних плодів жовтого кольору. Томат Балконі Єлоу F1 слугуватиме чудовою прикрасою балкону, кухні, патіо.

Детальнiше...

Кавун Чарльстон Грей (СЦ) 0,5 г
Кавун Чарльстон Грей (СЦ) 0,5 г

2,90
грн.

Купити Кавун Чарльстон Грей (СЦ) 0,5 г зараз

Насіння кавуна Чарльстон Грей - середньоранній сорт кавуна з високим потенціалом врожайності. Формує великі плоди витягнуто-циліндричної форми і масою 14-18 кг. Насичено-червоний, хрусткий і дуже солодкий м'якуш володіє високим вмістом цукру. Насіння дрібне, темно-коричневе. Кавун має щільну шкірку оптимальної товщини, завдяки якій плоди не втрачають свій товарний вигляд при тривалому транспортуванні на великі відстані.

Детальнiше...

Цибуля Параде на перо (СЦ) 200 насінин
Цибуля Параде на перо (СЦ) 200 насінин

4,80
грн.

Купити Цибуля Параде на перо (СЦ) 200 насінин зараз

Насіння цибулі на перо Параде - високоякісний високоврожайний сорт рука для вирощування на перо. Використовується для ранньовесняних та осінньо-зимових посадок і має період вегетації 70 днів. Формує потужне, темно-зелене листя. М'ясисте перо має середню довжину. Цибуля Параде не формує цибулин і швидко відростає після зрізання, завдяки чому можна збирати врожай кілька разів за сезон. Рослина може перезимовувати м'які зими і володіє високою стійкістю до переноспорозу. Довго зберігає товарний вигляд та ідеально підходить ринкових продажів.

Детальнiше...

Цибуля Дайтона F1 ріпчаста (СЦ) 200 насінин
Цибуля Дайтона F1 ріпчаста (СЦ) 200 насінин

6,30
грн.

Купити Цибуля Дайтона F1 ріпчаста (СЦ) 200 насінин зараз

Насіння цибулі ріпчастої Дайтона F1 - високоврожайний середньостиглий гібрид цибулі. Дає гарантований врожай навіть в умовах недостатньої вологості. Володіє сильною і добре розвиненою кореневою системою. Період вегетації становить 103-110 днів. Формує великі вирівняні цибулини з міцними укривними лусками темно-бронзового кольору. Цибуля придатний для тривалого зберігання і має стійкість до фузаріозу і рожевої гнилі.

Детальнiше...

Томат Президент II F1 (СЦ) 8 насінин
Томат Президент II F1 (СЦ) 8 насінин

19,00
грн.

Купити Томат Президент II F1 (СЦ) 8 насінин зараз

Насіння томату Президент II F1 - високоврожайний гібрид індетермінантного томату раннього терміну дозрівання. Використовується для вирощування на кілках і шпалері в плівкових теплицях і відкритому ґрунті. Формує плескатоокруглі плоди з чудовими смаковими якостями. Маса 200-220 г. Гібрид володіє абсолютною стійкістю до вертицильозного і фузаріозного в'янення.

Детальнiше...

Томат Класік F1 (СЦ) 50 насінин
Томат Класік F1 (СЦ) 50 насінин

11,80
грн.

Купити Томат Класік F1 (СЦ) 50 насінин зараз

Насіння томату Класік F1 - ранній гібрид універсального томату. Середньоросла, компактна рослина добре вкриває плоди листям, завдяки чому вони не пошкоджуються сонцем. Відрізняється хорошою, концентрованою і дружньою зав'язуваністю навіть при високих температурах чи інших стресових умовах вирощування. Овально-сливовидні, щільні плоди вирівняні за формою та вагою. Маса може змінюватися залежно від способу вирощування від 80 до 110 г. Томат має високі смакові якості і ідеально підходить для споживання у свіжому вигляді та консервування.

Детальнiше...