Насіння овочів

Овочі - це не тільки смачно, але й дуже корисно. В них міститься величезна кількість вітамінів, вуглеводів, мінеральних елементів і т. д. У нашому магазині можна купити насіння овочів безлічі сортів традиційних і досить рідкісних видів, передових у світі виробників Голландії, Росії, України, США і т.д. Замовити насіння овочів можна як післяплатою, так і за передоплатою з доставкою по всій Україні.


Новинки магазинаСуниця Кокетка ремонтантна великоплідна (А) 10 насінин
Суниця Кокетка ремонтантна великоплідна (А) 10 насінин

2,70
грн.

Купити Суниця Кокетка ремонтантна великоплідна (А) 10 насінин зараз

Насіння суниці ремонтантної великоплідної Кокетка - ранньостиглий зимостійкий сорт ремонтантної суниці. Відрізняється від звичайної садової суниці безперервним цвітінням і дуже довгим періодом плодоносіння. У середній смузі період плодоносіння складає до 3, а на півдні — до 4 - 5 місяців. Крупні красиві ягоди червоного кольору володіють незрівнянним солодким і ароматним смаком. Маса однієї ягоди до 25 г. Сорт призначений для приготування десертів, джему, варення і лікеру. Ягоди підходять для заморожування.

Детальнiше...

Перець Зірка Сходу F1 Помаранчева солодкий (С) 0,1 г
Перець Зірка Сходу F1 Помаранчева солодкий (С) 0,1 г

9,50
грн.

Купити Перець Зірка Сходу F1 Помаранчева солодкий (С) 0,1 г зараз

Насіння перцю солодкого Зірка Сходу F1 Помаранчева - ранньостиглий високоврожайний великоплідний гібрид для відкритого і захищеного грунту. Вегетаційний період складає 107 - 112 днів. Потужна, напіврозкидиста рослина, заввишки 60 - 80 см формує великі, пониклі плоди кубовидної форми, з товщиною стінки 8 - 10 мм, які в технічній стиглості мають зелене забарвлення, а в біологічній – яскраво-помаранчеве. Володіють дуже соковитим смаком. Маса плоду 140 - 160 (до 250) г. Гібрид характеризується стійкістю до комплексу хвороб, відрізняється прекрасними смаковими, товарними і транспортабельними якостями плодів. Призначений для вжитку в свіжому вигляді, для всіх видів кулінарної переробки.

Детальнiше...

Бамія (ф/с) 20 насінин
Бамія (ф/с) 20 насінин

1,10
грн.

Купити Бамія (ф/с) 20 насінин зараз

Насіння бамії – однорічна овочева культура. Карликові сорти заввишки 30 – 40 см і високорослі – до 2-х м. На м'ясистому гіллястому стеблі формуються спочатку одиночні крупні квітки жовто-кремового забарвлення, а потім і плоди – багатонасіннєві витягнуті коробочки зеленого кольору, схожі на стручки зеленого перцю, лише з 4 – 8 гранями, завдовжки 6 – 25 см. Окра багата білками, вуглеводами, органічними кислотами (у тому числі аскорбіновою) і іншими корисними вітамінами. Насіння містить 20% олії, схожої на оливкову, а стручки – слизисті речовини, які надають профілактичну і лікувальну дію при захворюваннях шлунково-кишкового тракту і органів дихання. За смаком дамські пальчики - щось середнє між кабачком, баклажаном і зеленою стручковою квасолею. Споживають молоді стручки, що не розкрилися, в свіжому, вареному, смаженому, тушкованому, сушеному, замороженому і консервованому вигляді.

Детальнiше...

Огірок Аякс F1 (PS) 20 насінин
Огірок Аякс F1 (PS) 20 насінин

4,80
грн.

Купити Огірок Аякс F1 (PS) 20 насінин зараз

Насіння огірка Аякс F1 – ранній, стабільно і високоврожайний бджолозапильний гібрид. Потужна рослина відкритого типа формує декілька зеленців на одному вузлі. Однорідні, темно-зелені плоди з білими шипами досягають 6 – 12 см в довжину, володіють відмінними смаковими і засолювальними якостями, генетично без гіркоти. Гібрид характеризується стійкістю до захворювань. Призначений для засолки, вирощування на пікуль.

Детальнiше...

Цибуля на перо Лонг Уайт Кошигая (АГ) 1 г
Цибуля на перо Лонг Уайт Кошигая (АГ) 1 г

4,20
грн.

Купити Цибуля на перо Лонг Уайт Кошигая (АГ) 1 г зараз

Насіння цибулі на перо Лонг Уайт Кошигая – потужна, вертикально зростаюча рослина для весняного, літнього і ранньоосіннього вирощування. Насиченого темно-зеленого кольору листя довге, однорідне, привабливого товарного вигляду. Сорт характеризується високою толерантністю до холодних умов. Призначений для свіжого ринку і промислового вирощування.

Детальнiше...

Томат Пабло F1 (АГ) 10 насінин
Томат Пабло F1 (АГ) 10 насінин

12,10
грн.

Купити Томат Пабло F1 (АГ) 10 насінин зараз

Насіння томату Пабло F1 – ранній високоврожайний індетермінантний гібрид для опалювальних, неопалювальних теплиць і відкритого ґрунту, добре адаптований до різних несприятливих погодних і ґрунтових умов вирощування. Добре зав'язує плоди навіть при високому рівні рН. Рослина середньої потужності з короткими міжвузлями і гарною облиствленістю (яка відмінно захищає плоди від опіків) формує китиці по 5 – 6 плодів. Рівномірно забарвлені в яскраво-червоний колір плоди округлої форми дуже однорідні з першої китиці, тверді, не мають зеленої плями коло плодоніжки. Довго зберігають смакові якості і товарний вигляд, володіють високою транспортабельністю. Маса плоду 150 – 170 г. Гібрид характеризується високою стійкістю до вертицильозного (раса 1), фузаріозного в'янення (раси 0, 1), тютюнової мозаїки (раси 0, 1, 2). Призначений для свіжого вжитку і засолки.

Детальнiше...

Томат Пінк Райз F1 (АГ) 10 насінин
Томат Пінк Райз F1 (АГ) 10 насінин

16,35
грн.

Купити Томат Пінк Райз F1 (АГ) 10 насінин зараз

Насіння томату Пінк Райз F1 – середньоранній, високоврожайний, сильнорослий гібрид індетермінантного типа, рекомендований для вирощування у відкритому ґрунті і плівкових теплицях. Вегетаційний період складає 120 днів. Рожевого забарвлення плоди глобусоподібної форми 6-ти камерні, не розтріскуються, не мають зеленої плями коло плодоніжки. Солодкий м'якуш володіє високими смаковими якостями. Плоди довгий час дозрівають і зберігаються. Гібрид характеризується високою стійкістю до вертіцильозного, фузаріозного в'янення (раси 0, 1), нематод, кладоспоріозу, табачної мозаїки (раси 0, 1, 2) і середньою стійкістю до сірої плямистості листя. Призначений для свіжого вжитку.

Детальнiше...

Томат Пінк Парадайз F1 (АГ) 10 насінин
Томат Пінк Парадайз F1 (АГ) 10 насінин

16,65
грн.

Купити Томат Пінк Парадайз F1 (АГ) 10 насінин зараз

Насіння томату Пінк Парадайз F1 - високоврожайний, середньоранній, сильнорослий гібрид індетермінантного типа, рекомендований для вирощування в плівкових теплицях. Вегетаційний період складає 115 днів. Рожевого забарвлення плоди глобусоподібної форми 6-ти камерні, не розтріскуються, не мають зеленої плями коло плодоніжки. Солодкий м'якуш володіє високими смаковими якостями. Маса плоду 190 - 220 г. Плоди зберігаються більш 3-х тижнів. Гібрид характеризується високою стійкістю до вертіцильозного (раса 0), фузаріозного в'янення (раси 1, 2), нематод, кладоспоріозу, табачної мозаїки (раси 0, 1, 2) і середньою стійкістю до сірої плямистості листя. Відрізняється чутливістю до високих доз азотних добрив. Призначений для свіжого вжитку.

Детальнiше...

Томат Лінда F1 (АГ) 20 насінин
Томат Лінда F1 (АГ) 20 насінин

6,40
грн.

Купити Томат Лінда F1 (АГ) 20 насінин зараз

Насіння томату Лінда F1 - середньостиглий, великоплідний, детермінантний гібрид для відкритого грунту, добре адаптований до різних умов вирощування. Добре зав'язує плоди навіть при високих температурах. Щільні, крупні плоди зовні і усередині яскраво-червоного кольору мають округло-пласку форму, не розтріскуються, зберігають свій розмір протягом всього сезону. Володіють відмінними смаковими якостями. Маса плоду 240 – 310 г. Гібрид відрізняється високим виходом плодів без зеленої і жовтої плями коло плодоніжки, гарною транспортабельністю продукції. Характеризується високою стійкістю до вертіцильозного (раса 1), фузаріозного в'янення (раси 1, 2), альтернаріозного раку стебел, середньою стійкістю до сірої плямистості листя. Гібрид салатного призначення призначений для свіжого вжитку.

Детальнiше...