Насіння овочів

Овочі - це не тільки смачно, але й дуже корисно. В них міститься величезна кількість вітамінів, вуглеводів, мінеральних елементів. У нашому магазині можна купити насіння овочів традиційних сортів і досить рідкісних видів від передових виробників з Голландії, Росії, України, США і т.д. Замовити насіння овочевих культур за вигідною ціною можна як післяплатою, так і за передоплатою з доставкою по всій Україні.


Новинки магазинаТомат Класік F1 (ф/с) 20 насінин
Томат Класік F1 (ф/с) 20 насінин

5,30
грн.

Купити Томат Класік F1 (ф/с) 20 насінин зараз

Насіння тoмaту Клacік F1 - гібрид томату раннього терміну дозрівання. Відрізняється високою врожайністю і здатністю дружно зав'язувати плоди навіть при високій температурі. Середньорослий, компактний кущ утворює насичено-червоні, щільні, дуже м'ясисті плоди вагою 80-110 г овально-сливовидної форми. Томат Класік має високі смакові якості, підходить для вживання в свіжому вигляді та переробки.

Кiлькicть нaciнин 20.

Poзфacoвaнo з пpoфупaкoвки Nunhems Zaden BV, Голландія.

Якicть гapaнтoвaнo.

Детальнiше...

Капуста Вілі F1 пекінська (PS) 20 насінин
Капуста Вілі F1 пекінська (PS) 20 насінин

5,10
грн.

Купити Капуста Вілі F1 пекінська (PS) 20 насінин зараз

Насіння капусти пекінської Вілі F1 - надранній гібрид капусти, що використовується для всесезонного вирощування. Формує щільні голівки масою 0,8-1,2 кг з соковитим листям насиченого зеленого кольору. Потужна рослина має стійкість до несприятливих умов, високої температури повітря і недостатньої вологості. Використовується для отримання ранньої весняно-літньої продукції і свіжого споживання.

Детальнiше...

Перець Коріна F1 (ф/с) 20 насінин
Перець Коріна F1 (ф/с) 20 насінин

21,10
грн.

Купити Перець Коріна F1 (ф/с) 20 насінин зараз

Насіння перцю Коріна - високоврожайний ранньостиглий гібрид перцю з тривалим періодом плодоношення, що відноситься до типу Капія. Потужна, добре збалансована рослина генеративного типу призначена для вирощування у відкритому ґрунті і невисоких тунелях. Формує подовжені плоди конічної форми, що мають масу 130-140 г. Плід має розмір 13-14х6 см, 2-3 камери і товщину перикарпію 5-6 мм. Гібрид стійкий до вірусних захворювань і адаптований до середньо-технологічним умов вирощування. Перець володіє високим вмістом сухих речовин, завдяки чому ідеально підходить для сушіння, заморожування і консервування.

Кількість насіння 20.

Poзфacoвaнo з пpoфупaкoвки Rijk Zwaan, Нідерланди.

Якicть гapaнтoвaнo.

Детальнiше...

Капуста Капорал F1 білоголова (ф/с) 20 насінин
Капуста Капорал F1 білоголова (ф/с) 20 насінин

5,70
грн.

Купити Капуста Капорал F1 білоголова (ф/с) 20 насінин зараз

Насіння капусти білоголової Капорал F1 – середньостиглий (85-100 днів) гібрид з високою врожайністю. Формує щільні качани вагою 4-6 кг, з високим вмістом вітаміну С і цукру, білого кольору навіть на початку дозрівання, вирівняні за формою і розміром. Володіє високими смаковими якостями і маленькою кочерижкою. Гібрид рекомендований для вжитку в свіжому вигляді і переробки. При квашенні капуста зберігає білий колір. Посадку можна проводити до кінця червня.

Кiлькicть нaciнин 20.

Poзфacoвaнo з пpoфупaкoвки Clause Tezier, Франція.

Якicть гapaнтoвaнo.

Детальнiше...

Томат Фаршировочний Тигровий (Б) 25 насінин
Томат Фаршировочний Тигровий (Б) 25 насінин

10,20
грн.

Купити Томат Фаршировочний Тигровий (Б) 25 насінин зараз

Насіння томату Фаршировочний Тигровий - середньостиглий сорт томату індетермінантного типу. У плодоношення вступає на 110-120 день від сходів і має необмежену висоту рослини при вирощуванні в захищеному ґрунті. Томат формує першу китицю після восьмого листа і кожну наступну - кожні 3-4 листа. На простій китиці з'являється 5-7 однакових плодів кубовидної форми з чітко вираженими частками. Червоні плоди з жовто-помаранчевими смугами мають масу 120-130 г і дозрівають практично одночасно, що дозволяє робити збір китицями. Завдяки пустотілій структурі з легко відокремлюваною насіннєвою камерою і товстими стінками, томати ідеально підходять для фарширування. Може використовуватися для тривалого зберігання.

ПРИ ПОКУПЦІ ВІД 5 ПАЧОК - ЗНИЖКА 5%!

Детальнiше...

Томат Мазаріні (Б) 20 насінин
Томат Мазаріні (Б) 20 насінин

11,50
грн.

Купити Томат Мазаріні (Б) 20 насінин зараз

Насіння томату Мазаріні - чудовий сорт великоплідного томату салатного призначення. Середньоросла рослина індетермінантного типу має висоту 1,5-1,8 м в плівковою теплиці. Перша китиця закладається над 8-9 листком, подальші китиці через 2-3 листки. У кожній китиці формується 5-6 серцеподібних, гладких плодів з блискучою яскраво-малиновою шкіркою і цукристим, малонасінним м'якушем. Вага плодів у першій китиці доходить до 700-800 г, плоди наступних китиць менші, вагою 300-400 г.

ПРИ ПОКУПЦІ ВІД 5 ПАЧОК - ЗНИЖКА 5%!

Детальнiше...

Цибуля Помпеї (Б) 0,5 г
Цибуля Помпеї (Б) 0,5 г

7,70
грн.

Купити Цибуля Помпеї (Б) 0,5 г зараз

Насіння цибулі Помпеї - дуже ранній сорт цибулі, призначений для вирощування на зелень і отримання міні-голівок. При весняному посіві перший збір зелені можна проводити на 40-50 день. Формує тонке, трубчасте листя темно-зеленого кольору, дуже багате на вітамін С, каротин, ефірні олії та фітонциди. Володіє холодостійкістю, невибагливістю і відмінним слабкогострим смаком. Може використовуватися як для свіжого споживання, так і консервування.

ПРИ ПОКУПЦІ ВІД 5 ПАЧОК - ЗНИЖКА 5%!

Детальнiше...

Артишок Білий Гігант черешковий (Б) 10 насінин
Артишок Білий Гігант черешковий (Б) 10 насінин

9,00
грн.

Купити Артишок Білий Гігант черешковий (Б) 10 насінин зараз

Насіння артишоку черешкового Білий Гігант - дуже популярний сорт іспанського (Кардон) артишоку, що поширився по всій Європі. Широко використовується у якості осіннього та зимового овочу. Рослина від звичайного артишоку відрізняється більш сильним зростанням і розвиненими корінцями. Черешковий артишок володіє високим вмістом інуліну і використовується для приготування салатів, варіння та споживання в сирому вигляді.

ПРИ ПОКУПЦІ ВІД 5 ПАЧОК - ЗНИЖКА 5%!

Детальнiше...

Томат Розіна (М) 25 насінин
Томат Розіна (М) 25 насінин

4,50
грн.

Купити Томат Розіна (М) 25 насінин зараз

Насіння томату Розіна - салатний сорт томату середньораннього терміну дозрівання. Урожай формує на 100-115 день від сходів. Сильноросла рослина індетермінантного типу закладає перше суцвіття над 9-м листом, а наступні - через 3 листа. На кожній китиці формується 3-7 великих, плескатоокруглих рожевих плодів, масою 160-300 г. Томат має високі смакові якості і підходить для вирощування у відкритому ґрунті на шпалері і весняних теплицях. Сорт відрізняється слабкою розтріскуваністю плодів порівняно з іншими рожевоплідними томатами.

ПРИ ПОКУПЦІ ВІД 5 ПАЧОК – ЗНИЖКА 5%!

Детальнiше...