Насіння овочів

Овочі - це не тільки смачно, але й дуже корисно. В них міститься величезна кількість вітамінів, вуглеводів, мінеральних елементів. У нашому магазині можна купити насіння овочів традиційних сортів і досить рідкісних видів від передових виробників з Голландії, Росії, України, США і т.д. Замовити насіння овочевих культур за вигідною ціною можна як післяплатою, так і за передоплатою з доставкою по всій Україні.


Новинки магазинаКукурудза Багратіон F1 200 насінин
Кукурудза Багратіон F1 200 насінин

50,00
грн.

Купити Кукурудза Багратіон F1 200 насінин зараз

Насіння кукурудзи Багратіон F1 - універсальний столовий гібрид кукурудзи середньораннього терміну дозрівання. Урожай формує на 74-78 день і характеризується посухостійкістю, жаростійкістю. Яскраво-жовті великі качани завдовжки більше 20 см мають циліндричну форму. Завдяки високому вмісту цукру (більше 12%) кукурудза володіє чудовими смаковими якостями. Гібрид відрізняється високою врожайністю. Відмінно підходить для переробки та консервування.

Детальнiше...

Кукурудза Багратіон F1 50 насінин
Кукурудза Багратіон F1 50 насінин

15,00
грн.

Купити Кукурудза Багратіон F1 50 насінин зараз

Насіння кукурудзи Багратіон F1 - високоврожайний, цукровий гібрид, призначений для вирощування у фермерських господарствах на переробку. Середньорання кукурудза урожай формує на 74-78 день. Великі качани циліндричної форми мають довжину понад 20 см і володіють чудовими смаковими якостями (вміст цукрів більше 12%). Зерно яскраво-жовтого кольору. Універсальна столова кукурудза характеризується посухостійкістю і жаростійкістю. Відмінно підходить для консервування.

Детальнiше...

Польський гриб (міцелій на субстраті) (Г) 15 мл
Польський гриб (міцелій на субстраті) (Г) 15 мл

35,70
грн.

Купити Польський гриб (міцелій на субстраті) (Г) 15 мл зараз

Міцелій польського гриба - популярний їстівний трубчастий гриб. За поживними властивостями схожий з ялиновою формою білого гриба. Формує циліндричної форми високу ніжку, на якій розташовується опуклий темно-коричневий капелюшок з маслянистим покриттям і діаметром до 12 см, який з часом розправляється і стає плоским. Трубчастий шар має жовтуватий колір, але пізніше набуває оливкового відтінку. Щільний, м'ясистий м'якуш має солодкуватий смак з грибним або фруктовим ароматом. Гриб відмінно підходить для приготування супів, гарнірів, засолювання, маринування, сушіння та заморожування.

ПРИ ПОКУПЦІ ВІД 5 ПАЧОК - ЗНИЖКА 5%!

Детальнiше...

Огірок Кураж F1 (Г) 100 насінин
Огірок Кураж F1 (Г) 100 насінин

143,80
грн.

Купити Огірок Кураж F1 (Г) 100 насінин зараз

Насіння огірка Кураж F1 - ранньостиглий гібрид партенокарпічного огірка. Індетермінантна рослина володіє переважно жіночим типом цвітіння і врожай формує на 40-43 день. Плоди утворюються по 3-7 зав'язей у вузлах і мають циліндричну форму з білим опушенням і частими буграми. Зеленці темно-зеленого кольору в довжину досягають 11-14 см і мають масу 100-120 г. Відмінно підходить для свіжого споживання.


Детальнiше...

Цибуля Червоне перо на зелень (Г) 1 г
Цибуля Червоне перо на зелень (Г) 1 г

4,70
грн.

Купити Цибуля Червоне перо на зелень (Г) 1 г зараз

Насіння цибулі на зелень Червоне перо - ранньостиглий урожайний сорт для вирощування в однорічній культурі. Відрізняється високою продуктивністю і формує невелику цибулину. Компактна темно-зелена розетка складається з соковитого і ніжного листя середнього розміру. Використовується в свіжому вигляді в салатах, супах, м'ясних стравах, для прикраси закусок та іншої кулінарії. Може застосовуватися для заморозки на зиму.

ПРИ ПОКУПЦІ ВІД 5 ПАЧОК – ЗНИЖКА 5%!

Детальнiше...

Салат рукола (індау) Покер культурна (Г) 1 г
Салат рукола (індау) Покер культурна (Г) 1 г

4,60
грн.

Купити Салат рукола (індау) Покер культурна (Г) 1 г зараз

Насіння салату рукола (індау) культурної Покер - цінна салатна і олійна культура з лікарськими властивостями. Рукола характеризується високим вмістом біологічно активних речовин. Скоростиглий сорт формує урожай на 25 день. Сильнорозсічене листя у висоту досягає 20 см. Салат цінується за гірчично-оливковий смак і ароматичность. Невибаглива рослина може вирощуватися в горщиках на підвіконні, контейнерах і ящиках на балконі. Дрібно нарізане соковите листя використовується в приготуванні салатів, бутербродів і як гарнір.

ПРИ ПОКУПЦІ ВІД 5 ПАЧОК - ЗНИЖКА 5%!

Детальнiше...

Салат Сніжинка (НЕ) 10 г
Салат Сніжинка (НЕ) 10 г

14,10
грн.

Купити Салат Сніжинка (НЕ) 10 г зараз

Насіння салату Сніжинка - ранньостиглий сорт листового салату. Урожай технічної стиглості формує на 20-25 день. Вертикальна, компактна розетка складається з 12-18 зелено-жовтих листків овально-подовженої, лопатоподібної форми. Краї хвилясті, сильно зубчасті. Сорт характеризується дружною віддачею врожаю, стійкістю до стеблування і хвороб. Використовується для свіжого споживання і має відмінні смакові якості (4,8-5 балів).

ПРИ ПОКУПЦІ ВІД 5 ПАЧОК - ЗНИЖКА 5%!

Детальнiше...

Огірок Китайські змії (НЕ) 5 г
Огірок Китайські змії (НЕ) 5 г

11,40
грн.

Купити Огірок Китайські змії (НЕ) 5 г зараз

Насіння огірка Китайські змії - середньостиглий огірок з високими смаковими якостями плодів. Сорт салатного призначення використовується для вирощування у відкритому і закритому ґрунті і формує урожай на 48-52 день. Рослина середньоплетиста. Циліндричної форми плоди в довжину досягають 15-26 см. Поверхня середньо горбкувата, темно-зеленого кольору. Рекомендується для свіжого споживання.

ПРИ ПОКУПЦІ ВІД 5 ПАЧОК - ЗНИЖКА 5%!

Детальнiше...

Кавун Троянда Південного сходу солодкий (НЕ) 2 г
Кавун Троянда Південного сходу солодкий (НЕ) 2 г

2,30
грн.

Купити Кавун Троянда Південного сходу солодкий (НЕ) 2 г зараз

Насіння кавуна солодкого Троянда Південного сходу - середньоранній сорт кавуна з високою транспортабельністю плодів. Урожай формує на 75-85 день. Великі плоди масою 4-6 кг забарвлені в зелений колір зі світло-зеленими смугами і незначним восковим нальотом. Під корою середньої товщини знаходиться рожевий, ніжний і дуже солодкий м'якуш з високими смаковими якостями. Сорт стійкий до хвороб і рекомендується для споживання у свіжому вигляді.

ПРИ ПОКУПЦІ ВІД 5 ПАЧОК - ЗНИЖКА 5%!

Детальнiше...

Гарбуз Цукерка великоплідний (А) 2 г
Гарбуз Цукерка великоплідний (А) 2 г

4,30
грн.

Купити Гарбуз Цукерка великоплідний (А) 2 г зараз

Насіння гарбуза великоплідного Цукерка - середньостиглий сорт гарбуза столового призначення, придатний для вирощування в нечорноземній землі. Урожай можна збирати на 100-110 день від початку сходів. Плетиста рослина формує по 4-6 плодів масою 1,5-3 кг одночасно. Червоно-помаранчевого кольору м'якуш володіє хрусткою, щільною і соковитою структурою. Товарні якості плодів зберігаються протягом 90-120 днів після знімання. Гарбуз відноситься до солодких сортів і визнаний стандартом при виготовленні пюре для дитячого харчування.

ПРИ ПОКУПЦІ ВІД 5 ПАЧОК – ЗНИЖКА 5%!

Детальнiше...