Насіння овочів

Овочі - це не тільки смачно, але й дуже корисно. В них міститься величезна кількість вітамінів, вуглеводів, мінеральних елементів і т. д. У нашому магазині можна купити насіння овочів безлічі сортів традиційних і досить рідкісних видів, передових у світі виробників Голландії, Росії, України, США і т.д. Замовити насіння овочевих культур за вигідною ціною можна як післяплатою, так і за передоплатою з доставкою по всій Україні.


Новинки магазинаКвасоля Перпл Квін овочева спаржева (PS) 10 г
Квасоля Перпл Квін овочева спаржева (PS) 10 г

5,40
грн.

Купити Квасоля Перпл Квін овочева спаржева (PS) 10 г зараз

Насіння квасолі овочевої спаржевої Перпл Квін - середньоранній, високоврожайний сорт квасолі з вегетаційним періодом 50-55 днів. Компактна рослина має висоту 35-40 см і формує фіолетові, злегка закручені стручки довжиною 15-18 см. Квасоля володіє високими смаковими та товарними якостями. Сорт стійкий до вірусних захворювань і рекомендується для консервування, заморожування і споживання у свіжому вигляді.

Детальнiше...

Квасоля Пенсіл Под овочева спаржева (PS) 10 г
Квасоля Пенсіл Под овочева спаржева (PS) 10 г

5,40
грн.

Купити Квасоля Пенсіл Под овочева спаржева (PS) 10 г зараз

Насіння квасолі овочевої спаржевої Пенсіл Под - середньостиглий сорт квасолі для заморозки і свіжого споживання. Урожай можна збирати вже на 60-65 день після сходів. Компактна рослина має висоту 30-40 см і формує слабо загнуті стручки довжиною 15-20 см, забарвлені в золотисто-жовтий колір. Боби в стручках чорні, дрібні. Сорт стійкий до несприятливих погодних умов. Квасоля володіє відмінними смаковими і товарними якостями.

Детальнiше...

Квасоля Борлотто овочева (PS) 10 г
Квасоля Борлотто овочева (PS) 10 г

5,40
грн.

Купити Квасоля Борлотто овочева (PS) 10 г зараз

Насіння квасолі овочевої Борлотто - середньоранній сорт овочевої квасолі з вегетаційним періодом від 60 до 65 днів. Рослина формує компактний кущ, висотою до 50 см. Стручки довжиною 12-17 см, мають кремовий колір з червоними смужками. Білі боби з темно-коричневими плямами містять велику кількість вітамінів і корисних речовин. Квасоля володіє відмінним товарним виглядом і використовується для споживання у свіжому, вареному і тушкованому вигляді. Придатна для зберігання.

Детальнiше...

Томат Тропікал Джем F1 (PS) 20 насінин
Томат Тропікал Джем F1 (PS) 20 насінин

8,00
грн.

Купити Томат Тропікал Джем F1 (PS) 20 насінин зараз

Насіння томату Тропікал Джем F1 - високоврожайний гібрид томату. Стиглості досягає на 70-75 день. Компактна рослина володіє густим листяним покривом, завдяки чому відмінно переносить високі температури. Формує округлі плоди інтенсивно-червоного кольору, масою 220-250 г. Томат володіє високими смаковими якостями і щільною внутрішньою структурою. Гібрид толерантний до вірусу жовтої кучерявості листя і нематод.

Детальнiше...

Томат Тайпринц F1 (PS) 20 насінин
Томат Тайпринц F1 (PS) 20 насінин

9,20
грн.

Купити Томат Тайпринц F1 (PS) 20 насінин зараз

Насіння томату Тайпринц F1 - новий середньостиглий гібрид томату типу Біф. Рослина детермінантного типу володіє високою врожайністю і вегетаційним періодом 110-120 днів. Великі, багатокамерні плоди дружно дозрівають, досягаючи маси 300-350 г. Томат володіє високими смаковими якостями. Плоди мають привабливу округло-плескату форму і забарвлені в насичений червоний колір. Гібрид толерантний до захворювань і стійкий до стресових умов вирощування. Рекомендується використовувати для споживання у свіжому вигляді та всіх видів переробки.

Детальнiше...

Томат Монталбан F1 (PS) 10 насінин
Томат Монталбан F1 (PS) 10 насінин

10,30
грн.

Купити Томат Монталбан F1 (PS) 10 насінин зараз

Насіння томату Монталбан F1 - великоплідний гібрид томату середньораннього терміну дозрівання. Потужна рослина індетермінантного типу формує 4-5 однорідних плодів на кожній китиці. Томат має чудовий смак і щільну внутрішню структуру. Округло-плескаті плоди масою від 300 грамів мають злегка ребристу поверхню і забарвлені в яскраво-червоний колір. Гібрид не скидає зав'язі при несприятливих умовах. Томат володіє високою товарністю і придатний для споживання у свіжому вигляді та переробки.

Детальнiше...

Перець Хай Флай F1 гострий (PS) 10 насінин
Перець Хай Флай F1 гострий (PS) 10 насінин

7,40
грн.

Купити Перець Хай Флай F1 гострий (PS) 10 насінин зараз

Насіння перцю гострого Хай Флай F1 - високоврожайний гібрид гострого перцю. Потужна рослина з сильною кореневою системою характеризується вертикальним розташуванням плодів, завдяки чому урожай легко збирати. Яскраво-червоні плоди мають довжину 5-7 см і при висиханні не втрачають колір. Гібрид стійкий до хвороб і несприятливих умов вирощування. Використовується для свіжого споживання, сушки і в якості спеції при консервуванні.

Детальнiше...

Пастернак Гурман (PS) 1 г
Пастернак Гурман (PS) 1 г

2,50
грн.

Купити Пастернак Гурман (PS) 1 г зараз

Насіння пастернаку Гурман - середньоранній, високоврожайний сорт пастернаку з високим вмістом вітамінів, білка, вуглеводів та інших корисних речовин. Великі, конічні коренеплоди забарвлені в світло-кремовий колір і мають масу 100-150 г. Білий, соковитий м'якуш володіє приємним смаком і неповторним ароматом. Рекомендується використовувати у якості гарніру або як приправу при консервуванні.

Детальнiше...

Морква Лагуна F1 (PS) 400 насінин
Морква Лагуна F1 (PS) 400 насінин

12,70
грн.

Купити Морква Лагуна F1 (PS) 400 насінин зараз

Насіння моркви Лагуна F1 - новий гібрид моркви нантського типу. Завдяки надранньому терміну дозрівання пучкову продукцію можна збирати вже на 60-65 день. Однорідні коренеплоди яскраво-помаранчевого забарвлення мають довжину 17-20 см. Володіє солодким смаком і підвищеним вмістом каротину. Рекомендується для свіжого споживання та тривалого зберігання при правильному зборі врожаю.

Детальнiше...