Насіння овочів

Овочі - це не тільки смачно, але й дуже корисно. В них міститься величезна кількість вітамінів, вуглеводів, мінеральних елементів і т. д. У нашому магазині можна купити насіння овочів безлічі сортів традиційних і досить рідкісних видів, передових у світі виробників Голландії, Росії, України, США і т.д. Замовити насіння овочевих культур за вигідною ціною можна як післяплатою, так і за передоплатою з доставкою по всій Україні.


Новинки магазинаПерець Зірка Сходу F1 Помаранчева солодкий (С) 0,1 г
Перець Зірка Сходу F1 Помаранчева солодкий (С) 0,1 г

9,50
грн.

Купити Перець Зірка Сходу F1 Помаранчева солодкий (С) 0,1 г зараз

Насіння перцю солодкого Зірка Сходу F1 Помаранчева - ранньостиглий високоврожайний великоплідний гібрид для відкритого і захищеного грунту. Вегетаційний період складає 107 - 112 днів. Потужна, напіврозкидиста рослина, заввишки 60 - 80 см формує великі, пониклі плоди кубовидної форми, з товщиною стінки 8 - 10 мм, які в технічній стиглості мають зелене забарвлення, а в біологічній – яскраво-помаранчеве. Володіють дуже соковитим смаком. Маса плоду 140 - 160 (до 250) г. Гібрид характеризується стійкістю до комплексу хвороб, відрізняється прекрасними смаковими, товарними і транспортабельними якостями плодів. Призначений для вжитку в свіжому вигляді, для всіх видів кулінарної переробки.

Детальнiше...

Бамія (ф/с) 20 насінин
Бамія (ф/с) 20 насінин

1,10
грн.

Купити Бамія (ф/с) 20 насінин зараз

Насіння бамії – однорічна овочева культура. Карликові сорти заввишки 30 – 40 см і високорослі – до 2-х м. На м'ясистому гіллястому стеблі формуються спочатку одиночні крупні квітки жовто-кремового забарвлення, а потім і плоди – багатонасіннєві витягнуті коробочки зеленого кольору, схожі на стручки зеленого перцю, лише з 4 – 8 гранями, завдовжки 6 – 25 см. Окра багата білками, вуглеводами, органічними кислотами (у тому числі аскорбіновою) і іншими корисними вітамінами. Насіння містить 20% олії, схожої на оливкову, а стручки – слизисті речовини, які надають профілактичну і лікувальну дію при захворюваннях шлунково-кишкового тракту і органів дихання. За смаком дамські пальчики - щось середнє між кабачком, баклажаном і зеленою стручковою квасолею. Споживають молоді стручки, що не розкрилися, в свіжому, вареному, смаженому, тушкованому, сушеному, замороженому і консервованому вигляді.

Детальнiше...

Томат Пабло F1 (АГ) 10 насінин
Томат Пабло F1 (АГ) 10 насінин

12,10
грн.

Купити Томат Пабло F1 (АГ) 10 насінин зараз

Насіння томату Пабло F1 – ранній високоврожайний індетермінантний гібрид для опалювальних, неопалювальних теплиць і відкритого ґрунту, добре адаптований до різних несприятливих погодних і ґрунтових умов вирощування. Добре зав'язує плоди навіть при високому рівні рН. Рослина середньої потужності з короткими міжвузлями і гарною облиствленістю (яка відмінно захищає плоди від опіків) формує китиці по 5 – 6 плодів. Рівномірно забарвлені в яскраво-червоний колір плоди округлої форми дуже однорідні з першої китиці, тверді, не мають зеленої плями коло плодоніжки. Довго зберігають смакові якості і товарний вигляд, володіють високою транспортабельністю. Маса плоду 150 – 170 г. Гібрид характеризується високою стійкістю до вертицильозного (раса 1), фузаріозного в'янення (раси 0, 1), тютюнової мозаїки (раси 0, 1, 2). Призначений для свіжого вжитку і засолки.

Детальнiше...

Томат Пінк Райз F1 (АГ) 10 насінин
Томат Пінк Райз F1 (АГ) 10 насінин

16,35
грн.

Купити Томат Пінк Райз F1 (АГ) 10 насінин зараз

Насіння томату Пінк Райз F1 – середньоранній, високоврожайний, сильнорослий гібрид індетермінантного типа, рекомендований для вирощування у відкритому ґрунті і плівкових теплицях. Вегетаційний період складає 120 днів. Рожевого забарвлення плоди глобусоподібної форми 6-ти камерні, не розтріскуються, не мають зеленої плями коло плодоніжки. Солодкий м'якуш володіє високими смаковими якостями. Плоди довгий час дозрівають і зберігаються. Гібрид характеризується високою стійкістю до вертіцильозного, фузаріозного в'янення (раси 0, 1), нематод, кладоспоріозу, табачної мозаїки (раси 0, 1, 2) і середньою стійкістю до сірої плямистості листя. Призначений для свіжого вжитку.

Детальнiше...

Томат Пінк Парадайз F1 (АГ) 10 насінин
Томат Пінк Парадайз F1 (АГ) 10 насінин

16,65
грн.

Купити Томат Пінк Парадайз F1 (АГ) 10 насінин зараз

Насіння томату Пінк Парадайз F1 - високоврожайний, середньоранній, сильнорослий гібрид індетермінантного типа, рекомендований для вирощування в плівкових теплицях. Вегетаційний період складає 115 днів. Рожевого забарвлення плоди глобусоподібної форми 6-ти камерні, не розтріскуються, не мають зеленої плями коло плодоніжки. Солодкий м'якуш володіє високими смаковими якостями. Маса плоду 190 - 220 г. Плоди зберігаються більш 3-х тижнів. Гібрид характеризується високою стійкістю до вертіцильозного (раса 0), фузаріозного в'янення (раси 1, 2), нематод, кладоспоріозу, табачної мозаїки (раси 0, 1, 2) і середньою стійкістю до сірої плямистості листя. Відрізняється чутливістю до високих доз азотних добрив. Призначений для свіжого вжитку.

Детальнiше...

Томат Лінда F1 (АГ) 20 насінин
Томат Лінда F1 (АГ) 20 насінин

6,40
грн.

Купити Томат Лінда F1 (АГ) 20 насінин зараз

Насіння томату Лінда F1 - середньостиглий, великоплідний, детермінантний гібрид для відкритого грунту, добре адаптований до різних умов вирощування. Добре зав'язує плоди навіть при високих температурах. Щільні, крупні плоди зовні і усередині яскраво-червоного кольору мають округло-пласку форму, не розтріскуються, зберігають свій розмір протягом всього сезону. Володіють відмінними смаковими якостями. Маса плоду 240 – 310 г. Гібрид відрізняється високим виходом плодів без зеленої і жовтої плями коло плодоніжки, гарною транспортабельністю продукції. Характеризується високою стійкістю до вертіцильозного (раса 1), фузаріозного в'янення (раси 1, 2), альтернаріозного раку стебел, середньою стійкістю до сірої плямистості листя. Гібрид салатного призначення призначений для свіжого вжитку.

Детальнiше...

Редиска Білий Сніданок (АГ) 2 г
Редиска Білий Сніданок (АГ) 2 г

2,40
грн.

Купити Редиска Білий Сніданок (АГ) 2 г зараз

Насіння редиски Білий Сніданок - урожайний ранньостиглий сорт з коротким листям. Дозрівання настає через 25 - 28 днів після появи сходів. Білого кольору коренеплоди мають подовжено-циліндрову форму з тупим кінчиком. Маса коренеплоду складає 20 – 25 г. Білий м'якуш приємний на смак, дуже ніжний і соковитий. Сорт призначений для вирощування у відкритому ґрунті і теплицях.

Детальнiше...

Редиска Еспрессо F1 (АГ) 3 г
Редиска Еспрессо F1 (АГ) 3 г

3,60
грн.

Купити Редиска Еспрессо F1 (АГ) 3 г зараз

Насіння редиски Еспрессо F1 - надранній гібрид з некрупною прямостоячою розеткою листя. Дозрівання настає через 18 днів після появи сходів. Матово-червоні коренеплоди мають однаково середні розміри і однаково круглу форму, в діаметрі досягають 2,5 – 3 см. Білий м'якуш володіє соковитою, хрусткою структурою. Гібрид призначений для вирощування у весняний і осінній періоди. Відмінний ефект надає укриття посівів агроволокном – сходи виключно дружні, з'являються набагато раніше, відсутня поразка хрестоцвітною мухою і блішкою.

Детальнiше...

Капуста Варна F1 червоноголова (АГ) 20 насінин
Капуста Варна F1 червоноголова (АГ) 20 насінин

4,40
грн.

Купити Капуста Варна F1 червоноголова (АГ) 20 насінин зараз

Насіння капусти червоноголової Варна F1 - середньопізній гібрид. Дозрівання настає через 110 – 120 днів після висадки розсади. Округлої форми голівки темно-фіолетового кольору мають дуже компактну внутрішню структуру. Маса качана складає 2 – 3 кг. Гібрид характеризується стійкістю до фузаріозу, толерантністю до трипсів. Призначений для тривалого зберігання.

Детальнiше...