Насіння овочів

Овочі - це не тільки смачно, але й дуже корисно. В них міститься величезна кількість вітамінів, вуглеводів, мінеральних елементів. У нашому магазині можна купити насіння овочів традиційних сортів і досить рідкісних видів від передових виробників з Голландії, Росії, України, США і т.д. Замовити насіння овочевих культур за вигідною ціною можна як післяплатою, так і за передоплатою з доставкою по всій Україні.


Новинки магазинаПерець Любов F1 (АПГ) 10 насінин
Перець Любов F1 (АПГ) 10 насінин

13,70
грн.

Купити Перець Любов F1 (АПГ) 10 насінин зараз

Насіння перцю Любов F1 - гібрид перцю раннього терміну дозрівання. Урожай утворює на 70-75 день від висадки розсади. Рослина використовується для посадки у відкритий ґрунт. Плоди масою 110-140 г мають конічну форму і в технічній стиглості забарвлені в зелений колір, а в біологічній - насичено-червоний з восковим нальотом. Відмінно підходить для споживання у свіжому вигляді, переробки та заморозки.

Детальнiше...

Перець Діментіо F1 (АПГ) 50 насінин
Перець Діментіо F1 (АПГ) 50 насінин

63,80
грн.

Купити Перець Діментіо F1 (АПГ) 50 насінин зараз

Насіння перцю Діментіо F1 - ранній гібрид перцю, стиглості досягає на 60-63 день від висадки розсади. Застосовується для посадки у відкритий ґрунт і плівкові теплиці. Дає високий вихід продукції протягом всього сезону вирощування і не вимагає високого рівня агрофону. Конічної форми плоди мають середню масу 110-135 г, в технічній стиглості забарвлені в колір слонової кістки, а в біологічній - у світло-червоний. Гібрид стійкий до вірусу тютюнової та огіркової мозаїки. Рекомендується для свіжого споживання і всіх видів переробки.

Детальнiше...

Польський гриб (міцелій на субстраті) (Г) 15 мл
Польський гриб (міцелій на субстраті) (Г) 15 мл

35,70
грн.

Купити Польський гриб (міцелій на субстраті) (Г) 15 мл зараз

Міцелій польського гриба - популярний їстівний трубчастий гриб. За поживними властивостями схожий з ялиновою формою білого гриба. Формує циліндричної форми високу ніжку, на якій розташовується опуклий темно-коричневий капелюшок з маслянистим покриттям і діаметром до 12 см, який з часом розправляється і стає плоским. Трубчастий шар має жовтуватий колір, але пізніше набуває оливкового відтінку. Щільний, м'ясистий м'якуш має солодкуватий смак з грибним або фруктовим ароматом. Гриб відмінно підходить для приготування супів, гарнірів, засолювання, маринування, сушіння та заморожування.

ПРИ ПОКУПЦІ ВІД 5 ПАЧОК - ЗНИЖКА 5%!

Детальнiше...

Цибуля Червоне перо на зелень (Г) 1 г
Цибуля Червоне перо на зелень (Г) 1 г

4,60
грн.

Купити Цибуля Червоне перо на зелень (Г) 1 г зараз

Насіння цибулі на зелень Червоне перо - ранньостиглий урожайний сорт для вирощування в однорічній культурі. Відрізняється високою продуктивністю і формує невелику цибулину. Компактна темно-зелена розетка складається з соковитого і ніжного листя середнього розміру. Використовується в свіжому вигляді в салатах, супах, м'ясних стравах, для прикраси закусок та іншої кулінарії. Може застосовуватися для заморозки на зиму.

ПРИ ПОКУПЦІ ВІД 5 ПАЧОК – ЗНИЖКА 5%!

Детальнiше...

Салат рукола (індау) Покер культурна (Г) 1 г
Салат рукола (індау) Покер культурна (Г) 1 г

4,40
грн.

Купити Салат рукола (індау) Покер культурна (Г) 1 г зараз

Насіння салату рукола (індау) культурної Покер - цінна салатна і олійна культура з лікарськими властивостями. Рукола характеризується високим вмістом біологічно активних речовин. Скоростиглий сорт формує урожай на 25 день. Сильнорозсічене листя у висоту досягає 20 см. Салат цінується за гірчично-оливковий смак і ароматичность. Невибаглива рослина може вирощуватися в горщиках на підвіконні, контейнерах і ящиках на балконі. Дрібно нарізане соковите листя використовується в приготуванні салатів, бутербродів і як гарнір.

ПРИ ПОКУПЦІ ВІД 5 ПАЧОК - ЗНИЖКА 5%!

Детальнiше...

Вігна Макаретті овочева (Г) 5 г
Вігна Макаретті овочева (Г) 5 г

8,00
грн.

Купити Вігна Макаретті овочева (Г) 5 г зараз

Насіння вігни овочевої Макаретті - високоврожайна культура з високою поживною цінністю спаржевих бобів. Вігна за змістом повноцінних білків наближена до м'яса і випереджає рибу. В'юнка, гілляста рослина висотою до 3,5 м володіє потужним зростанням і формує урожай на 60-65 день. Листя трійчасте, квітки великі. Слабко зігнуті боби з дзьобом забарвлені в зелений колір, не мають пергаментного шару і волокна і в довжину досягають 30-35 см. Смакові якості відмінні. Соковиті, м'ясисті боби використовують у відварному, смаженому, консервованому, замороженому вигляді.

ПРИ ПОКУПЦІ ВІД 5 ПАЧОК - ЗНИЖКА 5%!

Детальнiше...

Вігна Метро Блек (НЕ) 10 г
Вігна Метро Блек (НЕ) 10 г

9,70
грн.

Купити Вігна Метро Блек (НЕ) 10 г зараз

Насіння вігни Метро Блек - в'юнка однорічна рослина із стеблами довжиною 2,5-3 м. Стиглості зерна досягають на 100-120 день від початку сходів. Світло-зелені, м'ясисті боби довжиною 50-80 см і шириною 0,5-1 см володіють високими смаковими якостями і не мають жорстких волокон. Рекомендується для споживання у вареному, смаженому і консервованому вигляді, а також іншої кулінарії. Вігна володіє декоративними якостями і може застосовуватися для вертикального озеленення.

ПРИ ПОКУПЦІ ВІД 5 ПАЧОК - ЗНИЖКА 5%!

Детальнiше...

Салат Сніжинка (НЕ) 10 г
Салат Сніжинка (НЕ) 10 г

14,10
грн.

Купити Салат Сніжинка (НЕ) 10 г зараз

Насіння салату Сніжинка - ранньостиглий сорт листового салату. Урожай технічної стиглості формує на 20-25 день. Вертикальна, компактна розетка складається з 12-18 зелено-жовтих листків овально-подовженої, лопатоподібної форми. Краї хвилясті, сильно зубчасті. Сорт характеризується дружною віддачею врожаю, стійкістю до стеблування і хвороб. Використовується для свіжого споживання і має відмінні смакові якості (4,8-5 балів).

ПРИ ПОКУПЦІ ВІД 5 ПАЧОК - ЗНИЖКА 5%!

Детальнiше...

Огірок Китайські змії (НЕ) 5 г
Огірок Китайські змії (НЕ) 5 г

11,40
грн.

Купити Огірок Китайські змії (НЕ) 5 г зараз

Насіння огірка Китайські змії - середньостиглий огірок з високими смаковими якостями плодів. Сорт салатного призначення використовується для вирощування у відкритому і закритому ґрунті і формує урожай на 48-52 день. Рослина середньоплетиста. Циліндричної форми плоди в довжину досягають 15-26 см. Поверхня середньо горбкувата, темно-зеленого кольору. Рекомендується для свіжого споживання.

ПРИ ПОКУПЦІ ВІД 5 ПАЧОК - ЗНИЖКА 5%!

Детальнiше...

Морква Каротель (НЕ) 20 г
Морква Каротель (НЕ) 20 г

13,10
грн.

Купити Морква Каротель (НЕ) 20 г зараз

Насіння моркви Каротель - пізньостиглий сорт моркви, що формує урожай на 105-125 день. Дає стабільний урожай, який добре зберігається і характеризується підвищеним вмістом каротину. Конічної форми коренеплоди з тупим кінчиком забарвлені в яскраво-помаранчевий колір, в довжину досягають 12-16 см і мають масу 80-160 г. М'якуш і серцевина забарвлені в помаранчевий колір. Сорт стійкий до стрілкування. Рекомендується для тривалого зберігання і свіжого споживання.

ПРИ ПОКУПЦІ ВІД 5 ПАЧОК - ЗНИЖКА 5%!

Детальнiше...