Насіння овочів

Овочі - це не тільки смачно, але й дуже корисно. В них міститься величезна кількість вітамінів, вуглеводів, мінеральних елементів. У нашому магазині можна купити насіння овочів традиційних сортів і досить рідкісних видів від передових виробників з Голландії, Росії, України, США і т.д. Замовити насіння овочевих культур за вигідною ціною можна як післяплатою, так і за передоплатою з доставкою по всій Україні.


Новинки магазинаТомат Класік F1 (ф/с) 20 насінин
Томат Класік F1 (ф/с) 20 насінин

5,30
грн.

Купити Томат Класік F1 (ф/с) 20 насінин зараз

Насіння тoмaту Клacік F1 - гібрид томату раннього терміну дозрівання. Відрізняється високою врожайністю і здатністю дружно зав'язувати плоди навіть при високій температурі. Середньорослий, компактний кущ утворює насичено-червоні, щільні, дуже м'ясисті плоди вагою 80-110 г овально-сливовидної форми. Томат Класік має високі смакові якості, підходить для вживання в свіжому вигляді та переробки.

Кiлькicть нaciнин 20.

Poзфacoвaнo з пpoфупaкoвки Nunhems Zaden BV, Голландія.

Якicть гapaнтoвaнo.

Детальнiше...

Капуста Вілі F1 пекінська (PS) 20 насінин
Капуста Вілі F1 пекінська (PS) 20 насінин

5,10
грн.

Купити Капуста Вілі F1 пекінська (PS) 20 насінин зараз

Насіння капусти пекінської Вілі F1 - надранній гібрид капусти, що використовується для всесезонного вирощування. Формує щільні голівки масою 0,8-1,2 кг з соковитим листям насиченого зеленого кольору. Потужна рослина має стійкість до несприятливих умов, високої температури повітря і недостатньої вологості. Використовується для отримання ранньої весняно-літньої продукції і свіжого споживання.

Детальнiше...

Перець Коріна F1 (ф/с) 20 насінин
Перець Коріна F1 (ф/с) 20 насінин

21,10
грн.

Купити Перець Коріна F1 (ф/с) 20 насінин зараз

Насіння перцю Коріна - високоврожайний ранньостиглий гібрид перцю з тривалим періодом плодоношення, що відноситься до типу Капія. Потужна, добре збалансована рослина генеративного типу призначена для вирощування у відкритому ґрунті і невисоких тунелях. Формує подовжені плоди конічної форми, що мають масу 130-140 г. Плід має розмір 13-14х6 см, 2-3 камери і товщину перикарпію 5-6 мм. Гібрид стійкий до вірусних захворювань і адаптований до середньо-технологічним умов вирощування. Перець володіє високим вмістом сухих речовин, завдяки чому ідеально підходить для сушіння, заморожування і консервування.

Кількість насіння 20.

Poзфacoвaнo з пpoфупaкoвки Rijk Zwaan, Нідерланди.

Якicть гapaнтoвaнo.

Детальнiше...

Капуста Капорал F1 білоголова (ф/с) 20 насінин
Капуста Капорал F1 білоголова (ф/с) 20 насінин

5,70
грн.

Купити Капуста Капорал F1 білоголова (ф/с) 20 насінин зараз

Насіння капусти білоголової Капорал F1 – середньостиглий (85-100 днів) гібрид з високою врожайністю. Формує щільні качани вагою 4-6 кг, з високим вмістом вітаміну С і цукру, білого кольору навіть на початку дозрівання, вирівняні за формою і розміром. Володіє високими смаковими якостями і маленькою кочерижкою. Гібрид рекомендований для вжитку в свіжому вигляді і переробки. При квашенні капуста зберігає білий колір. Посадку можна проводити до кінця червня.

Кiлькicть нaciнин 20.

Poзфacoвaнo з пpoфупaкoвки Clause Tezier, Франція.

Якicть гapaнтoвaнo.

Детальнiше...

Томат Фаршировочний Тигровий (Б) 25 насінин
Томат Фаршировочний Тигровий (Б) 25 насінин

10,20
грн.

Купити Томат Фаршировочний Тигровий (Б) 25 насінин зараз

Насіння томату Фаршировочний Тигровий - середньостиглий сорт томату індетермінантного типу. У плодоношення вступає на 110-120 день від сходів і має необмежену висоту рослини при вирощуванні в захищеному ґрунті. Томат формує першу китицю після восьмого листа і кожну наступну - кожні 3-4 листа. На простій китиці з'являється 5-7 однакових плодів кубовидної форми з чітко вираженими частками. Червоні плоди з жовто-помаранчевими смугами мають масу 120-130 г і дозрівають практично одночасно, що дозволяє робити збір китицями. Завдяки пустотілій структурі з легко відокремлюваною насіннєвою камерою і товстими стінками, томати ідеально підходять для фарширування. Може використовуватися для тривалого зберігання.

ПРИ ПОКУПЦІ ВІД 5 ПАЧОК - ЗНИЖКА 5%!

Детальнiше...

Артишок Білий Гігант черешковий (Б) 10 насінин
Артишок Білий Гігант черешковий (Б) 10 насінин

9,00
грн.

Купити Артишок Білий Гігант черешковий (Б) 10 насінин зараз

Насіння артишоку черешкового Білий Гігант - дуже популярний сорт іспанського (Кардон) артишоку, що поширився по всій Європі. Широко використовується у якості осіннього та зимового овочу. Рослина від звичайного артишоку відрізняється більш сильним зростанням і розвиненими корінцями. Черешковий артишок володіє високим вмістом інуліну і використовується для приготування салатів, варіння та споживання в сирому вигляді.

ПРИ ПОКУПЦІ ВІД 5 ПАЧОК - ЗНИЖКА 5%!

Детальнiше...

Томат Розіна (М) 25 насінин
Томат Розіна (М) 25 насінин

4,50
грн.

Купити Томат Розіна (М) 25 насінин зараз

Насіння томату Розіна - салатний сорт томату середньораннього терміну дозрівання. Урожай формує на 100-115 день від сходів. Сильноросла рослина індетермінантного типу закладає перше суцвіття над 9-м листом, а наступні - через 3 листа. На кожній китиці формується 3-7 великих, плескатоокруглих рожевих плодів, масою 160-300 г. Томат має високі смакові якості і підходить для вирощування у відкритому ґрунті на шпалері і весняних теплицях. Сорт відрізняється слабкою розтріскуваністю плодів порівняно з іншими рожевоплідними томатами.

ПРИ ПОКУПЦІ ВІД 5 ПАЧОК – ЗНИЖКА 5%!

Детальнiше...

Огірок Тамерлан F1 (М) 12 насінин
Огірок Тамерлан F1 (М) 12 насінин

9,80
грн.

Купити Огірок Тамерлан F1 (М) 12 насінин зараз

Насіння огірка Тамерлан F1 - новий партенокарпічний гібрид гладкоплідного огірка зі стійкістю до високих температур. Володіє жіночим типом цвітіння і використовується для вирощування у весняних теплицях, тунелях і відкритому ґрунті. Рослина володіє середнім галуженням і формує по 2-3 зав'язі у вузлах. Циліндричні темно-зелені зеленці з глянсовою поверхнею в довжину досягають 12-15 см. Гібрид характеризується високим виходом стандартних плодів і їх високими смаковими якостями. Стійкий до оливкової плямистості, вірусу звичайної огіркової мозаїки, борошнистої роси, толерантний до несправжньої борошнистої роси.

ПРИ ПОКУПЦІ ВІД 5 ПАЧОК – ЗНИЖКА 5%!

Детальнiше...

Перець Ярик солодкий кімнатний (М) 15 насінин
Перець Ярик солодкий кімнатний (М) 15 насінин

4,50
грн.

Купити Перець Ярик солодкий кімнатний (М) 15 насінин зараз

Купити насіння перцю солодкого кімнатного Ярик - ранньостиглий сорт кімнатного перцю цілорічного вирощування. Формує дуже декоративний кущ висотою 60-80 см з високим навантаженням плодами. Технічної стиглості досягає на 85-100 день, а біологічної - на 120-125 день від перших сходів. Світло-жовті плоди у формі рівного конуса спрямовані вниз і мають розмір 4х6 см. Перець володіє високими смаковими якостями, стійкий до стресів, вірусу тютюнової мозаїки і добре пристосований до різних умов вирощування. Може застосовуватися для вирощування у відкритому ґрунті, теплицях, кімнаті, на балконах і в офісах.

ПРИ ПОКУПЦІ ВІД 5 ПАЧОК – ЗНИЖКА 5%!

Детальнiше...