Насіння овочів

Овочі - це не тільки смачно, але й дуже корисно. В них міститься величезна кількість вітамінів, вуглеводів, мінеральних елементів і т. д. У нашому магазині можна купити насіння овочів безлічі сортів традиційних і досить рідкісних видів, передових у світі виробників Голландії, Росії, України, США і т.д. Замовити насіння овочевих культур за вигідною ціною можна як післяплатою, так і за передоплатою з доставкою по всій Україні.


Новинки магазинаТомат Дебют F1 (ф/с) 20 насінин
Томат Дебют F1 (ф/с) 20 насінин

10,40
грн.

Купити Томат Дебют F1 (ф/с) 20 насінин зараз

Насіння томату Дебют F1 – новий низькорослий гібрид дуже раннього високоврожайного томату для вирощування у відкритому ґрунті на кілках і плівкових теплицях. Період вирощування після висадки розсади 57 – 60 днів. Рослина середньо облистяна. Плоди округлі, гладкі, щільні, насиченого червоного кольору. Смакові якості високі. Маса одного томату 180 – 220 г. Гібрид характеризується тривалим періодом плодоносіння, товарністю і транспортабельністю плодів. Томат Дебют стійкий до вертицільозного і фузаріозного (раси 1, 2) в'янень, альтернаріозного раку стебла і сірої плямистості листя. Рекомендований для вживання в свіжому вигляді, а також приготування соку, пасти і пюре.

Кiлькicть нaciнин 20. 
Poзфacoвaнo з пpoфупaкoвки Seminis, Голландія.
Якicть гapaнтoвaнo.

Детальнiше...

Гарбуз Баттернат (PS) 2 г
Гарбуз Баттернат (PS) 2 г

3,30
грн.

Купити Гарбуз Баттернат (PS) 2 г зараз

Насіння гарбуза Баттернат - середньостиглий сорт гарбуза мускатного типу. Стиглості досягає на 90-100 день. Світло-помаранчеві плоди мають подовжену циліндричну форму і досягають маси 5-9 кг. Гарбуз відрізняється маленькою насіннєвою камерою і високим вмістом цукру і каротину. Має солодкий, соковитий і ароматний м'якуш, забарвлений в жовтогарячий колір. Рекомендується для свіжого споживання та переробки на соки та пюре.

Детальнiше...

Томат Флорентіно (PS) 20 насінин
Томат Флорентіно (PS) 20 насінин

2,50
грн.

Купити Томат Флорентіно (PS) 20 насінин зараз

Насіння томату Флорентіно - ранній сорт томату індетермінантного типу. Формує урожай на 90 день. Яскраво-червоні плоди ребристої, плескатої форми досягають маси 180-200 г. М'якуш томату володіє відмінними смаковими якостями і приємним ароматом. Плоди мають високу товарність і транспортабельність. Сорт стійкий до захворювань томату. Рекомендується для споживання у свіжому вигляді.

Детальнiше...

Перець Юпітер (PS) 15 насінин
Перець Юпітер (PS) 15 насінин

5,70
грн.

Купити Перець Юпітер (PS) 15 насінин зараз

Насіння перцю Юпітер – сорт середньораннього кубовидного перцю. Період вирощування після висадки розсади складає 76 днів. Плоди темно-зелені у фазі технічної стиглості і насичено-червоні - в біологічній фазі. Маса одного перцю 170 г, товщина стінки 5 – 7 мм. Особливості сорту – стійкість до вирощування в стресових умовах і вирівняна врожайність. Призначення перцю – для вживання в свіжому вигляді і консервації.

Детальнiше...

Цибуля Вайт Меджик ріпчаста (PS) 200 насінин
Цибуля Вайт Меджик ріпчаста (PS) 200 насінин

4,60
грн.

Купити Цибуля Вайт Меджик ріпчаста (PS) 200 насінин зараз

Насіння цибулі ріпчастої Вайт Меджик – високоякісна, кругла, ідеально біла цибуля довгого дня. Період вирощування 110 – 115 днів. Шийка дуже тонка, без зеленого відтінку. Всі цибулини однорідні. Володіє неперевершеним, збалансованим гострим смаком. Цибуля характеризується великим вмістом сухої речовини (9 – 12%). Відрізняється стійкістю до рожевої гнилі і толерантністю до фузаріозу. Підходить для тривалого зберігання впродовж 3 – 6 місяців.

Детальнiше...

Цибуля Вінтер Сільвер на перо (PS) 200 насінин
Цибуля Вінтер Сільвер на перо (PS) 200 насінин

3,30
грн.

Купити Цибуля Вінтер Сільвер на перо (PS) 200 насінин зараз

Насіння цибулі на перо Вінтер Сільвер – всесезонний високоврожайний сорт цибулі для вигонки на перо. Період вегетації 58 – 62 дні. Представляє собою темно-зелене м'ясисте перо, що досягає середньої довжини і високу вибілену частину. Сорт цибулину не формує. Характеризується швидким відростанням після зрізання. За сезон врожай збирається кілька разів. Стійка до захворювань цибуля здатна довго зберігати товарний вигляд.

Детальнiше...

Огірок Кібрія F1 (PS) 50 насінин
Огірок Кібрія F1 (PS) 50 насінин

42,30
грн.

Купити Огірок Кібрія F1 (PS) 50 насінин зараз

Насіння огірка Кібрія F1 – новий універсальний гібрид партенокарпічного огірка для вирощування у відкритому ґрунті і плівкових теплицях. Генеративна рослина з потужною силою росту формує темно-зелені крупнобугорчасті плоди. Внутрішня структура і смакові якості огірка відмінні. Гібрид характеризується високою віддачею раннього врожаю. Плоди призначені для переробки і свіжої реалізації на ринку.

Детальнiше...

Огірок Чайковський F1 (PS) 10 насінин
Огірок Чайковський F1 (PS) 10 насінин

12,20
грн.

Купити Огірок Чайковський F1 (PS) 10 насінин зараз

Насіння огірка Чайковський F1 – новий, врожайний, ранньостиглий гібрид партенокарпічного огірка, призначеного для вирощування у відкритому ґрунті і плівкових теплицях. Компактна рослина відкритого типу з потужною кореневою системою відрізняється гарною регенерацією. Впродовж всього сезону вирощування рослина здатна добре утримувати навантаження від плодів. Темно-зелені, великобугорчасті плоди володіють відмінною внутрішньою структурою і смаковими якостями без гіркоти. Співвідношення довжини до діаметру вимірюється як 3,2:1. Гібрид стійкий до стресових умов вирощування.

Детальнiше...

Кукурудза Оскар попкорн (PS) 5 г
Кукурудза Оскар попкорн (PS) 5 г

2,90
грн.

Купити Кукурудза Оскар попкорн (PS) 5 г зараз

Насіння кукурудзи попкорн Оскар – сорт ранньої повітряної кукурудзи з відмінними смаковими якостями. Період вирощування 80 – 85 днів. Потужна рослина у висоту досягає 150 – 180 см. На стеблі кожної рослини формується 2 – 3 циліндричних качана довжиною 18 – 22 см. Невеликі жовті зерна при нагріванні лопаються. Кукурудза призначена для вживання з цукром, сіллю і іншими добавками.

Детальнiше...