Високорослі (індетермінантні)

Особливістю високорослих або індетермінантних томатів являється безупинне зростання рослин до двох і навіть семи метрів, яке триває впродовж 5 - 6 місяців. Для зупинки зростання обов'язково застосовують прищипування верхівки рослини. Високорослі сорти характеризуються економністю в урожайному аспекті (з кожного куща можна зібрати до 7 - 10 плодових китиць, отже, для отримання переконливого урожаю висаджується в 2 рази менше рослин, ніж у сортів детермінантів), але вимогливістю у догляді (томати необхідно формувати, підв'язувати, пасинкувати, прищипувати і так далі). До переваг індетермінантних помідорів відноситься також тривалий період плодоносіння - до глибокої осені і довше, якщо вирощувати томати в скляній теплиці з підігріванням. На нашому сайті представлений широкий вибір професійного насіння індетермінантних томатів (помідорів) профі в оригінальній профупаковці світових виробників, у тому числі з Голландії Нунемс (Nunhems), Семініс (Seminis), Кітано (Kitano), Сінгента (Syngenta), Бейо (Bejo). Замовити і купити насіння високорослих томатів у великій упаковці можна в інтернет-магазині УкрНасіння за максимально низькою ціною з доставкою поштою по усій Україні.Фільтр: 

  Томат Абелус F1 (RZ) 100 насінин
Томат Абелус F1 (RZ) 100 насінин

ПІД ЗАМОВЛЕННЯ. ПОВНА ПЕРЕДОПЛАТА

Насіння томату Абелус F1 – ранній високоврожайний індетермінантний гібрид. Вирощувати рекомендується в плівкових теплицях з аварійним обігрівом або без нього навесні, влітку та восени. Також підходить для вирощування в скляних теплицях і відкритому ґрунті на кілках. Рослина з короткими міжвузлями формує на 1 – 2 китиці більше до шпалери, ніж інші томати. Форма плоду плоско-округла, колір яскраво-червоний, однорідний, з блискучою поверхнею. Плоди щільні, масою 160 – 180 г, не розтріскуються. Гібрид характеризується високою стійкістю до нематоди, кладоспоріозу (1 - 5), фузаріозу томату (0,1), вертицільозу, томатного мозаїчного вірусу. Томат Абелус - відмінний вибір для ринкового продажу.

Детальнiше...


Ціна:
327,00
грн.

  Томат Абелус F1 (RZ) 1000 насінин
Томат Абелус F1 (RZ) 1000 насінин

ПІД ЗАМОВЛЕННЯ. ПОВНА ПЕРЕДОПЛАТА

Насіння томату Абелус F1 – індетермінантний високоврожайний гібрид з більш ранньою віддачею урожаю. Томат призначений для плівкових теплиць з аварійним обігрівом або без нього, для вирощування навесні, влітку і восени. Також підходить для скляних теплиць і відкритого ґрунту на кілках. Рослина з короткими міжвузлями формує на 1 – 2 китиці більше до шпалери, ніж інші томати. Плоди щільні, масою 160 – 180 г, не розтріскуються. Форма плоду плоско-округла, колір яскраво-червоний, однорідний, з блискучою поверхнею. Гібрид характеризується високою стійкістю до нематоди, кладоспоріозу (1 - 5), фузаріозу томату (0,1), вертицільозу, томатного мозаїчного вірусу. Томат Абелус - відмінний вибір для ринкового продажу.

Детальнiше...


Ціна:
3.272,00
грн.

  Томат Айвенго F1 (RZ) 100 насінин
Томат Айвенго F1 (RZ) 100 насінин

ПІД ЗАМОВЛЕННЯ. ПOВНА ПЕРЕДОПЛАТА

Насіння томату Айвенго F1 – ранній гібрид високоврожайного томату для вирощування в плівкових теплицях з аварійним обігрівом і без обігріву у весняно-осінній період. Ідеально-збалансований кущ відкритої форми, міжвузля середні, коренева система добре розвинена. Рослина утворює насичено-червоні щільні плоди однорідної форми. Маса одного томату 170 – 180 г. Плоди зав'язуються добре і впродовж всього сезону не дрібнішають навіть в умовах впливу на них стресових чинників. Гібрид Айвенго має високу стійкість до захворювань, не розтріскується і добре транспортується, дозволяючи реалізовувати високоякісну продукцію на свіжому ринку.

Детальнiше...


Ціна:
474,00
грн.

  Томат Аксіома F1 (N) 500 насінин
Томат Аксіома F1 (N) 500 насінин

ПІД ЗАМОВЛЕННЯ. ПОВНА ПЕРЕДОПЛАТА

Насіння томату Аксіома F1 - ранньостиглий великоплідний індетермінантний гібрид біф-томату відкритого, добре вентильованого типу з коротким міжвузлям, призначений для вирощування в плівкових теплицях в ранньовесняному і осінньому метрооборотах. Дозрівання настає через 98 - 105 днів після появи сходів. Потужна рослина з високим рівнем генеративності формує високооднорідні багатокамерні плоди привабливої округлої, злегка серцеподібної, форми, без плями при основі, а також білих і зелених прожилків. Маса одного томату складає 180 - 200 грам, а в деяких умовах і більше. Соковиті плоди мають однорідне інтенсивно-червоне внутрішнє і зовнішнє забарвлення і володіють відмінними смаковими і справжніми споживчими якостями, які поєднуються з високою транспортабельністю і лежкістю. Гібрид відрізняється гарною захищеністю плодів від сонячних опіків і відмінною їх зав'язуваністю навіть в несприятливих умовах. Характеризується високим рівнем стійкості до вертицилезного в'янення, фузаріозу, вірусу тютюнової мозаїки, відносною стійкістю до нематоди і відмінною адаптованістю до усіх зон вирощування.

Детальнiше...


Ціна:
1.495,00
грн.

  Томат Алексія F1 (SS) 500 насінин
Томат Алексія F1 (SS) 500 насінин

ПІД ЗАМОВЛЕННЯ. ПОВНА ПЕРЕДОПЛАТА

Насіння томату Алексія F1 - новий середньорослий гібрид серед індетермінантних Біф-томатів дуже раннього терміну дозрівання з міжвузлям середньої довжини, призначений для вирощування в скляних і плівкових теплицях в зимово-весняному і літньо-осінньому оборотах. Формує неймовірно красиві і дуже смачні щільні плоди плескатоокруглої форми і яскраво-червоного забарвлення, які мають високу пластичність за різних умов вирощування і неперевершені смакові якості. Середня маса одного томату складає 180 - 210 грамів. Гібрид характеризується стійкістю до вертициллезного і фузаріозного в'янень (раси 1 і 2), вірусу мозаїки томату (штами 0 - 2), вірусу плямистого в'янення томату, вірусу жовтої курчавості листя томату, альтернаріозу.

Ціна еквівалентна 43,20

Детальнiше...


Ціна:
1.145,00
грн.

  Томат Белавіза F1 (RZ) 100 насінин
Томат Белавіза F1 (RZ) 100 насінин

ПІД ЗАМОВЛЕННЯ. ПОВНА ПЕРЕДОПЛАТА

Насіння томату Белавіза F1 – індетермінантний гібрид суперраннього терміну дозрівання з вегетаційним періодом 90 – 95 днів. Томат призначений для ґрунтових теплиць або вирощування на кілках у відкритому ґрунті. Характеризується гарною зав’язуваністю плодів, які не розтріскуються і високим виходом стандартної продукції впродовж всього періоду врожайності. Яскраво-червоні плоди з високими смаковими якостями, масою 140 – 160 г, мають ідеально круглу форму. Гібрид стійкий до томатного мозаїчного вірусу, кладоспоріозу (1 – 5), вертицільозу, фузаріозу томату (0,1). Томат Белавіза цінується за високий вміст цукру. Добре транспортується і підходить для реалізації на ринку.

Детальнiше...


Ціна:
269,00
грн.

  Томат Белавіза F1 (RZ) 1000 насінин
Томат Белавіза F1 (RZ) 1000 насінин

ПІД ЗАМОВЛЕННЯ. ПОВНА ПЕРЕДОПЛАТА

Насіння томату Белавіза F1 – суперранній індетермінантний гібрид для вирощування в ґрунтових теплицях або відкритому ґрунті на кілках. Період дозрівання складає 90 – 95 днів. Відрізняється гарною зав’язуваністю плодів і високим виходом стандартної продукції впродовж всього періоду врожайності. Яскраво-червоні плоди з високими смаковими якостями, масою 140 – 160 г, мають ідеально круглу форму, не розтріскуються. Гібрид має високу стійкість до томатного мозаїчного вірусу, кладоспоріозу (1 – 5), вертицільозу, фузаріозу томату (0,1). Томат цінується за високий вміст цукру. Добре транспортується і підходить для реалізації на ринку.

Детальнiше...


Ціна:
2.690,00
грн.

  Томат Беріл F1 (RZ) 100 насінин
Томат Беріл F1 (RZ) 100 насінин

ПІД ЗАМОВЛЕННЯ. ПOВНА ПЕРЕДОПЛАТА

Насіння томату Беріл F1 – індетермінантний високоврожайний гібрид томату для вирощування у відкритому і закритому (плівкові з аварійним обігрівом і скляні теплиці) ґрунті. Вегетаційний період середній, рекомендовано вирощувати в літньо-осінньому звороті (у продовженому і короткому зворотах). На коротких міжвузлях плоди зав'язуються добре, не розтріскуються. Томат плоско-округлої форми, яскраво-червоного кольору, масою 140 – 160 г. Гібрид томату Беріл стійкий до томатного мозаїчного вірусу, фузаріозу томату (0,1), кладоспоріозу (1 – 5), вертицільозу і нематоди. Характеризується гарною транспортабельністю і лежкістю, добре підходить для реалізації на свіжому ринку.

Детальнiше...


Ціна:
421,00
грн.

  Томат Біг Біф F1 (SS) 500 насінин
Томат Біг Біф F1 (SS) 500 насінин

ПІД ЗАМОВЛЕННЯ. ПОВНА ПЕРЕДОПЛАТА

Насіння томату Біг Біф F1 - надзвичайно продуктивний, типовий гібрид типу Біф з потужною силою зростання, призначений для вирощування в скляних і плівкових теплицях і у відкритому ґрунті на кілках. Дозрівання настає через 73 дні після пересадки. Дуже великі плоди экстра-якості плескатоокруглої форми мають прекрасний аромат і чудові смакові якості. Середня маса одного томату складає 280 - 330 грам. Гібрид характеризується стійкістю до вертициллезного і фузаріозного (раси 1, 2) в'янень, нематоди, альтернаріозного раку стебла, сірої плямистості листя, вірусу тютюнової мозаїки (штам 0).

Ціна еквівалентна 31,68

Детальнiше...


Ціна:
840,00
грн.

  Томат Бодерін F1 (SG) 500 насінин
Томат Бодерін F1 (SG) 500 насінин

ПІД ЗАМОВЛЕННЯ. ПОВНА ПЕРЕДОПЛАТА

Насіння томату Бодерін F1 – індетермінантний високоврожайний гібрид генеративного типу для вирощування в плівкових теплицях у весінньо-літньому і літньо-осінньому звороті. Добре збалансована рослина з потужною кореневою системою характеризується компактністю китиці і міцною плодоніжкою, легким вирощуванням і гарним зав'язуванням плодів в складних умовах. Плоди неперевершені, з глибоким темно-червоним забарвленням, щільною і твердою шкіркою, блискучі. Маса одного томату 170 – 180 г. Томат володіє стійкістю до розтріскування, не реагуючи навіть на тривале зберігання на рослині, перепади температурних показників і вологості, також не має тенденції до утворення зелених плям і порожніх насінних камер. Стійкий до ряду захворювань. Відмінної якості плоди відрізняються гарною транспортабельністю і зберіганням.

Ціна еквівалентна 68,04 $

Детальнiше...


Ціна:
1.429,00
грн.

  Томат Бостіна F1 (SG) 500 насінин
Томат Бостіна F1 (SG) 500 насінин

ПІД ЗАМОВЛЕННЯ. ПОВНА ПЕРЕДОПЛАТА

Насіння томату Бостіна F1 – ранньостиглий індетермінантний гібрид високоврожайного томату. Призначений для вирощування в плівкових теплицях у весінньо-літній період. Період дозрівання після висадки розсади 52 – 55 днів. Відкрита рослина генеративного типу формує дуже тверді плоди на компактних міцних китицях. Томат середньою масою 200 – 220 г, вирівняний, темно-червоний, блискучий, трохи плескатої форми, з носиком. Плоди зав'язуються добре навіть в складних умовах вирощування. Гібрид характеризується стійкістю до захворювань і гарними транспортабельними якостями. Відрізняється інтенсивним типом розвитку і підвищеною динамікою віддачі продукції.

Ціна еквівалентна 68,04 $

Детальнiше...


Ціна:
1.429,00
грн.

  Томат Грифон F1 (N) 500 насінин
Томат Грифон F1 (N) 500 насінин

ПІД ЗАМОВЛЕННЯ. ПОВНА ПЕРЕДОПЛАТА

Насіння томата Грифон F1 – високоврожайний ранньостиглий індетермінантний гібрид розовоплідних томатів, призначений для вирощування в плівкових теплицях в першому і в другому оборотах. Дозрівання настає через 98 - 108 днів після появи сходів. Добре вентильована, відкрита, потужна, генеративна, з коротким міжвузлям і швидкою регенерацією рослина формує неперевершеної щільності однорідні за розміром і привабливим рожевим забарвленням плоди плескатоокруглої форми, без зеленої плями у плодоніжки і відсутністю розтріскувань. Соковиті томати мають відмінні смакові і товарні якості, характерні для рожевих томатів. Середня маса одного томату складає 200 - 250 грам. Гібрид відрізняється потужною кореневою системою, непримхливістю до умов вирощування (підходить для усіх світлових зон вирощування і видів ґрунтів), відмінним зав'язанням плодів в жарких умовах. Характеризується стійкістю до ВТМ, вертицилльозу, фузаріозу (раси 0; 1).

Детальнiше...


Ціна:
2.001,00
грн.

  Томат Дофу F1 (RZ) 100 насінин
Томат Дофу F1 (RZ) 100 насінин

ПІД ЗАМОВЛЕННЯ. ПОВНА ПЕРЕДОПЛАТА

Насіння томата Дофу F1 - високоврожайний гібрид з тривалим періодом плодоношення. Рекомендується для вирощування в плівкових теплицях. Рослина формує середні міжвузля і відрізняється міцною кореневою системою. Плоди округлі, масою 160-180 г, забарвлені в насичений червоний колір. Однорідні, вирівняні за формою, щільні томати стійкі до розтріскування. Використовується для споживання та продажу на ринку свіжої продукції.

Детальнiше...


Ціна:
396,00
грн.

  Томат Енігма F1 (SS) 500 насінин
Томат Енігма F1 (SS) 500 насінин

ПІД ЗАМОВЛЕННЯ. ПОВНА ПЕРЕДОПЛАТА

Насіння томату Енігма F1 - новий високопродуктивний індетермінантний гібрид середньораннього терміну дозрівання і потужної сили зростання з компактним кущем і коротким міжвузлям, призначений для вирощування в скляних і плівкових теплицях. Формує дуже щільні і однорідні плоди округлої форми, що мають однорідне зелене забарвлення в технічній стиглості і насичене червоне - у біологічній. Середня маса одного томату складає 150 - 180 грамів. Гібрид відрізняється чудовою зав'язуваністю плодів в різних умовах (навіть під час холодів ранньої весни) і гарною енергією зростання до кінця плодоносіння, що дозволяє збирати по 15 - 20 кетягів з плодами експортної якості. Оптимальним буде прищипування кетяга до 5 - 6 плодів. Гібрид не потребує застосування підщеп і дозволяє формувати друге стебло з третього міжвузля. Характеризується стійкістю до широкого спектру захворювань: вертициллезного і фузаріозного в'янень (раси 1 і 2), вірусу мозаїки томату (штами 0 - 2), вірусу жовтої курчавості листя томату, трахеомікозного в'янення і кореневої гнилизни, кладоспоріозу (раси 1 - 5), сріблястості листя томату, а також до нематоди.

Ціна еквівалентна 54,53

Детальнiше...


Ціна:
1.445,00
грн.

  Томат Есміра F1 (RZ) 100 насінин
Томат Есміра F1 (RZ) 100 насінин

ПІД ЗАМОВЛЕННЯ. ПОВНА ПЕРЕДОПЛАТА

Насіння томату Есміра F1 - новий гібрид великоплідного рожевого томату індетермінантного типу з раннім терміном дозрівання. Рекомендується для вирощування у відкритому ґрунті, скляних і плівкових теплицях в першому та другому оборотах. Томат володіє надзвичайною концентрацією віддачі раннього врожаю, розгалуженою кореневою системою і гарною силою росту. Відкрита, компактна рослина з короткими міжвузлями формує великі вирівняні томати насиченого рожевого кольору, округлої форми, масою 190-220 г. Перші кисті мають плоди масою від 300 г. Томат без зеленої плями біля плодоніжки, не тріскається, має високі смакові якості, гарну транспортабельність і високу 100% ринкову товарність. Гібрид плодоносить навіть в стресових умовах вирощування. Ідеально підходить для споживання у свіжому вигляді, переробки і ринкових продажів.

Детальнiше...


Ціна:
397,00
грн.

  Томат Камрі F1 (RZ) 1000 насінин
Томат Камрі F1 (RZ) 1000 насінин

ПІД ЗАМОВЛЕННЯ. ПОВНА ПЕРЕДОПЛАТА

Насіння томата Камрі F1 - високоврожайний гібрид для вирощування на субстратах в подовженому обороті. Рекомендується для скляних теплиць. Рослина дуже проста у догляді завдяки горизонтальному розміщенню листя. Гібрид відрізняється високою пластичністю і хорошим зав'язуванням плодів незалежно від умов вирощування, навіть в зимовий період. Володіє високою силою росту і короткими міжвузлями. Формує високоякісні плоди масою 150-160 г, округлої форми і червоного кольору без зелених плям. Томат не тріскається і придатний для зберігання. Рекомендується для свіжого споживання і ринкових продажів.

Детальнiше...


Ціна:
8.735,00
грн.

  Томат Кларабелла F1 (RZ) 100 насінин
Томат Кларабелла F1 (RZ) 100 насінин

ПІД ЗАМОВЛЕННЯ. ПОВНА ПЕРЕДОПЛАТА

Насіння томата Кларабелла F1 - новий ранньостиглий компактний гібрид з високим потенціалом врожайності. Використовується для вирощування у відкритому ґрунті, плівкових і скляних теплицях. Відкрите сильноросла рослина проміжного типу володіє сильною, добре розвиненою кореневою системою. Формує великі, щільні, насичено-червоні плоди масою 200-220 г і більше, при вирощуванні у весняно-літньому обороті. Томат Кларабелла має гарну стійкість до розтріскування і високу транспортабельність. Спокійно переносить високі температури і стресові умови вирощування, не втрачаючи зав'язей. Рекомендується для споживання, переробки і ринкових продажів.

Детальнiше...


Ціна:
409,00
грн.

  Томат Лілос F1 (RZ) 100 насінин
Томат Лілос F1 (RZ) 100 насінин

ПІД ЗАМОВЛЕННЯ. ПОВНА ПЕРЕДОПЛАТА

Насіння томата Лілос F1 - суперранній гібрид для відкритого ґрунту, плівкових і скляних теплиць. Може вирощуватися у весняній і літньо-осінній культурі. Гібрид має потужну кореневу систему. Рослина збалансована, відкрита, що спрощує збір плодів. Плоди однорідні, округлої форми, забарвлені в яскраво-червоний колір, масою 160-180 г. Томат має стійкість до розтріскування і може вирощуватися на будь-яких типах ґрунтів. Незалежно від умов вирощування не втрачає врожайності і ваги плодів. Рекомендується для споживання і ринкових продажів.

Детальнiше...


Ціна:
269,00
грн.

  Томат Логур F1 (RZ) 100 насінин
Томат Логур F1 (RZ) 100 насінин

ПІД ЗАМОВЛЕННЯ. ПОВНА ПЕРЕДОПЛАТА

Насіння томата Логур F1 - новий ранньостиглий гібрид для відкритого ґрунту, плівкових і скляних теплиць. Може використовуватися для вирощування у весняному та літньо-осінньому оборотах. Гібрид відрізняється високою ранньої врожайністю. Рослина сильноросла, відкрита, що спрощує збір плодів. Формує високоякісні плоди масою 140-160 г, насиченого червоного кольору, які не розтріскуються. Гібрид не втрачає зав'язей навіть при стресових умовах вирощування. Рекомендується для споживання у свіжому вигляді та продажу на ринку свіжої продукції.

Детальнiше...


Ціна:
552,00
грн.

  Томат Маріса F1 (SS) 500 насінин
Томат Маріса F1 (SS) 500 насінин

ПІД ЗАМОВЛЕННЯ. ПОВНА ПЕРЕДОПЛАТА

Насіння томату Марісса F1 - ранній потужний гібрид з високою продуктивністю. Плоди плескатоoкpуглі, масою 150 - 170 г, щільні, транспортабельні, зберігаються в свіжому стані протягом двох тижнів без втрати якості. Стійкий до вepтіциллeзнoго і фузapіoзнoго в'янення, BTM, нематоди. Peкoмeндуєтьcя для вирощування в скляних і плівкових теплицях і відкритому грунті.

Ціна еквівалентна 39,74

Детальнiше...


Ціна:
1.053,00
грн.


Показані — з 1 по 20 (з 33 документів) Сторінка:  1  2  наступна