Високорослі (індетермінантні)

Особливістю високорослих або індетермінантних томатів (помідорів) є невпинний ріст рослин до двох і навіть більше метрів, який триває протягом 5 - 6 місяців. Високорослі сорти більш вимогливі до догляду, але дають більший врожай з кожного куща і володіють більш тривалим плодоношенням, ніж низькорослі томати. На нашому сайті представлений широкий вибір професійного насіння індетермінантних томатів виробників Nunhems, Seminis, Syngenta, Rijk Zwaan. Замовити та купити насіння високорослих томатів у профупаковці можна в інтернет-магазині УкрНасіння за низькою ціною з доставкою поштою по Україні.Фільтр: 

  Томат Абелус F1 (RZ) 100 насінин
Томат Абелус F1 (RZ) 100 насінин

ПІД ЗАМОВЛЕННЯ. ПОВНА ПЕРЕДОПЛАТА

Насіння томату Абелус F1 – ранній високоврожайний індетермінантний гібрид. Вирощувати рекомендується в плівкових теплицях з аварійним обігрівом або без нього навесні, влітку та восени. Також підходить для вирощування в скляних теплицях і відкритому ґрунті на кілках. Рослина з короткими міжвузлями формує на 1 – 2 китиці більше до шпалери, ніж інші томати. Форма плоду плоско-округла, колір яскраво-червоний, однорідний, з блискучою поверхнею. Плоди щільні, масою 160 – 180 г, не розтріскуються. Гібрид характеризується високою стійкістю до нематоди, кладоспоріозу (1 - 5), фузаріозу томату (0,1), вертицільозу, томатного мозаїчного вірусу. Томат Абелус - відмінний вибір для ринкового продажу.

Детальнiше...


Ціна:
327,00
грн.

  Томат Абелус F1 (RZ) 1000 насінин
Томат Абелус F1 (RZ) 1000 насінин

ПІД ЗАМОВЛЕННЯ. ПОВНА ПЕРЕДОПЛАТА

Насіння томату Абелус F1 – індетермінантний високоврожайний гібрид з більш ранньою віддачею урожаю. Томат призначений для плівкових теплиць з аварійним обігрівом або без нього, для вирощування навесні, влітку і восени. Також підходить для скляних теплиць і відкритого ґрунту на кілках. Рослина з короткими міжвузлями формує на 1 – 2 китиці більше до шпалери, ніж інші томати. Плоди щільні, масою 160 – 180 г, не розтріскуються. Форма плоду плоско-округла, колір яскраво-червоний, однорідний, з блискучою поверхнею. Гібрид характеризується високою стійкістю до нематоди, кладоспоріозу (1 - 5), фузаріозу томату (0,1), вертицільозу, томатного мозаїчного вірусу. Томат Абелус - відмінний вибір для ринкового продажу.

Детальнiше...


Ціна:
3.272,00
грн.

  Томат Айвенго F1 (RZ) 100 насінин
Томат Айвенго F1 (RZ) 100 насінин

ПІД ЗАМОВЛЕННЯ. ПOВНА ПЕРЕДОПЛАТА

Насіння томату Айвенго F1 – ранній гібрид високоврожайного томату для вирощування в плівкових теплицях з аварійним обігрівом і без обігріву у весняно-осінній період. Ідеально-збалансований кущ відкритої форми, міжвузля середні, коренева система добре розвинена. Рослина утворює насичено-червоні щільні плоди однорідної форми. Маса одного томату 170 – 180 г. Плоди зав'язуються добре і впродовж всього сезону не дрібнішають навіть в умовах впливу на них стресових чинників. Гібрид Айвенго має високу стійкість до захворювань, не розтріскується і добре транспортується, дозволяючи реалізовувати високоякісну продукцію на свіжому ринку.

Детальнiше...


Ціна:
474,00
грн.

  Томат Аксіома F1 (N) 500 насінин
Томат Аксіома F1 (N) 500 насінин

ПІД ЗАМОВЛЕННЯ. ПОВНА ПЕРЕДОПЛАТА

Насіння томату Аксіома F1 - ранньостиглий великоплідний індетермінантний гібрид біф-томату відкритого, добре вентильованого типу з коротким міжвузлям, призначений для вирощування в плівкових теплицях в ранньовесняному і осінньому метрооборотах. Дозрівання настає через 98 - 105 днів після появи сходів. Потужна рослина з високим рівнем генеративності формує високооднорідні багатокамерні плоди привабливої округлої, злегка серцеподібної, форми, без плями при основі, а також білих і зелених прожилків. Маса одного томату складає 180 - 200 грам, а в деяких умовах і більше. Соковиті плоди мають однорідне інтенсивно-червоне внутрішнє і зовнішнє забарвлення і володіють відмінними смаковими і справжніми споживчими якостями, які поєднуються з високою транспортабельністю і лежкістю. Гібрид відрізняється гарною захищеністю плодів від сонячних опіків і відмінною їх зав'язуваністю навіть в несприятливих умовах. Характеризується високим рівнем стійкості до вертицилезного в'янення, фузаріозу, вірусу тютюнової мозаїки, відносною стійкістю до нематоди і відмінною адаптованістю до усіх зон вирощування.

Детальнiше...


Ціна:
1.495,00
грн.

  Томат Белавіза F1 (RZ) 100 насінин
Томат Белавіза F1 (RZ) 100 насінин

ПІД ЗАМОВЛЕННЯ. ПОВНА ПЕРЕДОПЛАТА

Насіння томату Белавіза F1 – індетермінантний гібрид суперраннього терміну дозрівання з вегетаційним періодом 90 – 95 днів. Томат призначений для ґрунтових теплиць або вирощування на кілках у відкритому ґрунті. Характеризується гарною зав’язуваністю плодів, які не розтріскуються і високим виходом стандартної продукції впродовж всього періоду врожайності. Яскраво-червоні плоди з високими смаковими якостями, масою 140 – 160 г, мають ідеально круглу форму. Гібрид стійкий до томатного мозаїчного вірусу, кладоспоріозу (1 – 5), вертицільозу, фузаріозу томату (0,1). Томат Белавіза цінується за високий вміст цукру. Добре транспортується і підходить для реалізації на ринку.

Детальнiше...


Ціна:
269,00
грн.

  Томат Белавіза F1 (RZ) 1000 насінин
Томат Белавіза F1 (RZ) 1000 насінин

ПІД ЗАМОВЛЕННЯ. ПОВНА ПЕРЕДОПЛАТА

Насіння томату Белавіза F1 – суперранній індетермінантний гібрид для вирощування в ґрунтових теплицях або відкритому ґрунті на кілках. Період дозрівання складає 90 – 95 днів. Відрізняється гарною зав’язуваністю плодів і високим виходом стандартної продукції впродовж всього періоду врожайності. Яскраво-червоні плоди з високими смаковими якостями, масою 140 – 160 г, мають ідеально круглу форму, не розтріскуються. Гібрид має високу стійкість до томатного мозаїчного вірусу, кладоспоріозу (1 – 5), вертицільозу, фузаріозу томату (0,1). Томат цінується за високий вміст цукру. Добре транспортується і підходить для реалізації на ринку.

Детальнiше...


Ціна:
2.690,00
грн.

  Томат Беріл F1 (RZ) 100 насінин
Томат Беріл F1 (RZ) 100 насінин

ПІД ЗАМОВЛЕННЯ. ПOВНА ПЕРЕДОПЛАТА

Насіння томату Беріл F1 – індетермінантний високоврожайний гібрид томату для вирощування у відкритому і закритому (плівкові з аварійним обігрівом і скляні теплиці) ґрунті. Вегетаційний період середній, рекомендовано вирощувати в літньо-осінньому звороті (у продовженому і короткому зворотах). На коротких міжвузлях плоди зав'язуються добре, не розтріскуються. Томат плоско-округлої форми, яскраво-червоного кольору, масою 140 – 160 г. Гібрид томату Беріл стійкий до томатного мозаїчного вірусу, фузаріозу томату (0,1), кладоспоріозу (1 – 5), вертицільозу і нематоди. Характеризується гарною транспортабельністю і лежкістю, добре підходить для реалізації на свіжому ринку.

Детальнiше...


Ціна:
421,00
грн.

  Томат Біг Біф F1 (SS) 500 насінин
Томат Біг Біф F1 (SS) 500 насінин

ПІД ЗАМОВЛЕННЯ. ПОВНА ПЕРЕДОПЛАТА

Насіння томату Біг Біф F1 - надзвичайно продуктивний, типовий гібрид типу Біф з потужною силою зростання, призначений для вирощування в скляних і плівкових теплицях і у відкритому ґрунті на кілках. Дозрівання настає через 73 дні після пересадки. Дуже великі плоди экстра-якості плескатоокруглої форми мають прекрасний аромат і чудові смакові якості. Середня маса одного томату складає 280 - 330 грам. Гібрид характеризується стійкістю до вертициллезного і фузаріозного (раси 1, 2) в'янень, нематоди, альтернаріозного раку стебла, сірої плямистості листя, вірусу тютюнової мозаїки (штам 0).

Ціна еквівалентна 39,60

Детальнiше...


Ціна:
1.030,00
грн.

  Томат Бодерін F1 (SG) 500 насінин
Томат Бодерін F1 (SG) 500 насінин

ПІД ЗАМОВЛЕННЯ. ПОВНА ПЕРЕДОПЛАТА

Насіння томату Бодерін F1 – індетермінантний високоврожайний гібрид генеративного типу для вирощування в плівкових теплицях у весінньо-літньому і літньо-осінньому звороті. Добре збалансована рослина з потужною кореневою системою характеризується компактністю китиці і міцною плодоніжкою, легким вирощуванням і гарним зав'язуванням плодів в складних умовах. Плоди неперевершені, з глибоким темно-червоним забарвленням, щільною і твердою шкіркою, блискучі. Маса одного томату 170 – 180 г. Томат володіє стійкістю до розтріскування, не реагуючи навіть на тривале зберігання на рослині, перепади температурних показників і вологості, також не має тенденції до утворення зелених плям і порожніх насінних камер. Стійкий до ряду захворювань. Відмінної якості плоди відрізняються гарною транспортабельністю і зберіганням.

Ціна еквівалентна 68,04 $

Детальнiше...


Ціна:
1.429,00
грн.

  Томат Бостіна F1 (SG) 500 насінин
Томат Бостіна F1 (SG) 500 насінин

ПІД ЗАМОВЛЕННЯ. ПОВНА ПЕРЕДОПЛАТА

Насіння томату Бостіна F1 – ранньостиглий індетермінантний гібрид високоврожайного томату. Призначений для вирощування в плівкових теплицях у весінньо-літній період. Період дозрівання після висадки розсади 52 – 55 днів. Відкрита рослина генеративного типу формує дуже тверді плоди на компактних міцних китицях. Томат середньою масою 200 – 220 г, вирівняний, темно-червоний, блискучий, трохи плескатої форми, з носиком. Плоди зав'язуються добре навіть в складних умовах вирощування. Гібрид характеризується стійкістю до захворювань і гарними транспортабельними якостями. Відрізняється інтенсивним типом розвитку і підвищеною динамікою віддачі продукції.

Ціна еквівалентна 68,04 $

Детальнiше...


Ціна:
1.429,00
грн.

  Томат Грифон F1 (N) 500 насінин
Томат Грифон F1 (N) 500 насінин

ПІД ЗАМОВЛЕННЯ. ПОВНА ПЕРЕДОПЛАТА

Насіння томата Грифон F1 – високоврожайний ранньостиглий індетермінантний гібрид розовоплідних томатів, призначений для вирощування в плівкових теплицях в першому і в другому оборотах. Дозрівання настає через 98 - 108 днів після появи сходів. Добре вентильована, відкрита, потужна, генеративна, з коротким міжвузлям і швидкою регенерацією рослина формує неперевершеної щільності однорідні за розміром і привабливим рожевим забарвленням плоди плескатоокруглої форми, без зеленої плями у плодоніжки і відсутністю розтріскувань. Соковиті томати мають відмінні смакові і товарні якості, характерні для рожевих томатів. Середня маса одного томату складає 200 - 250 грам. Гібрид відрізняється потужною кореневою системою, непримхливістю до умов вирощування (підходить для усіх світлових зон вирощування і видів ґрунтів), відмінним зав'язанням плодів в жарких умовах. Характеризується стійкістю до ВТМ, вертицилльозу, фузаріозу (раси 0; 1).

Детальнiше...


Ціна:
2.001,00
грн.

  Томат Дофу F1 (RZ) 100 насінин
Томат Дофу F1 (RZ) 100 насінин

ПІД ЗАМОВЛЕННЯ. ПОВНА ПЕРЕДОПЛАТА

Насіння томата Дофу F1 - високоврожайний гібрид з тривалим періодом плодоношення. Рекомендується для вирощування в плівкових теплицях. Рослина формує середні міжвузля і відрізняється міцною кореневою системою. Плоди округлі, масою 160-180 г, забарвлені в насичений червоний колір. Однорідні, вирівняні за формою, щільні томати стійкі до розтріскування. Використовується для споживання та продажу на ринку свіжої продукції.

Детальнiше...


Ціна:
396,00
грн.

  Томат Есміра F1 (RZ) 100 насінин
Томат Есміра F1 (RZ) 100 насінин

ПІД ЗАМОВЛЕННЯ. ПОВНА ПЕРЕДОПЛАТА

Насіння томату Есміра F1 - новий гібрид великоплідного рожевого томату індетермінантного типу з раннім терміном дозрівання. Рекомендується для вирощування у відкритому ґрунті, скляних і плівкових теплицях в першому та другому оборотах. Томат володіє надзвичайною концентрацією віддачі раннього врожаю, розгалуженою кореневою системою і гарною силою росту. Відкрита, компактна рослина з короткими міжвузлями формує великі вирівняні томати насиченого рожевого кольору, округлої форми, масою 190-220 г. Перші кисті мають плоди масою від 300 г. Томат без зеленої плями біля плодоніжки, не тріскається, має високі смакові якості, гарну транспортабельність і високу 100% ринкову товарність. Гібрид плодоносить навіть в стресових умовах вирощування. Ідеально підходить для споживання у свіжому вигляді, переробки і ринкових продажів.

Детальнiше...


Ціна:
397,00
грн.

  Томат Камрі F1 (RZ) 1000 насінин
Томат Камрі F1 (RZ) 1000 насінин

ПІД ЗАМОВЛЕННЯ. ПОВНА ПЕРЕДОПЛАТА

Насіння томата Камрі F1 - високоврожайний гібрид для вирощування на субстратах в подовженому обороті. Рекомендується для скляних теплиць. Рослина дуже проста у догляді завдяки горизонтальному розміщенню листя. Гібрид відрізняється високою пластичністю і хорошим зав'язуванням плодів незалежно від умов вирощування, навіть в зимовий період. Володіє високою силою росту і короткими міжвузлями. Формує високоякісні плоди масою 150-160 г, округлої форми і червоного кольору без зелених плям. Томат не тріскається і придатний для зберігання. Рекомендується для свіжого споживання і ринкових продажів.

Детальнiше...


Ціна:
8.735,00
грн.

  Томат Кларабелла F1 (RZ) 100 насінин
Томат Кларабелла F1 (RZ) 100 насінин

ПІД ЗАМОВЛЕННЯ. ПОВНА ПЕРЕДОПЛАТА

Насіння томата Кларабелла F1 - новий ранньостиглий компактний гібрид з високим потенціалом врожайності. Використовується для вирощування у відкритому ґрунті, плівкових і скляних теплицях. Відкрите сильноросла рослина проміжного типу володіє сильною, добре розвиненою кореневою системою. Формує великі, щільні, насичено-червоні плоди масою 200-220 г і більше, при вирощуванні у весняно-літньому обороті. Томат Кларабелла має гарну стійкість до розтріскування і високу транспортабельність. Спокійно переносить високі температури і стресові умови вирощування, не втрачаючи зав'язей. Рекомендується для споживання, переробки і ринкових продажів.

Детальнiше...


Ціна:
409,00
грн.

  Томат Лілос F1 (RZ) 100 насінин
Томат Лілос F1 (RZ) 100 насінин

ПІД ЗАМОВЛЕННЯ. ПОВНА ПЕРЕДОПЛАТА

Насіння томата Лілос F1 - суперранній гібрид для відкритого ґрунту, плівкових і скляних теплиць. Може вирощуватися у весняній і літньо-осінній культурі. Гібрид має потужну кореневу систему. Рослина збалансована, відкрита, що спрощує збір плодів. Плоди однорідні, округлої форми, забарвлені в яскраво-червоний колір, масою 160-180 г. Томат має стійкість до розтріскування і може вирощуватися на будь-яких типах ґрунтів. Незалежно від умов вирощування не втрачає врожайності і ваги плодів. Рекомендується для споживання і ринкових продажів.

Детальнiше...


Ціна:
269,00
грн.

  Томат Логур F1 (RZ) 100 насінин
Томат Логур F1 (RZ) 100 насінин

ПІД ЗАМОВЛЕННЯ. ПОВНА ПЕРЕДОПЛАТА

Насіння томата Логур F1 - новий ранньостиглий гібрид для відкритого ґрунту, плівкових і скляних теплиць. Може використовуватися для вирощування у весняному та літньо-осінньому оборотах. Гібрид відрізняється високою ранньої врожайністю. Рослина сильноросла, відкрита, що спрощує збір плодів. Формує високоякісні плоди масою 140-160 г, насиченого червоного кольору, які не розтріскуються. Гібрид не втрачає зав'язей навіть при стресових умовах вирощування. Рекомендується для споживання у свіжому вигляді та продажу на ринку свіжої продукції.

Детальнiше...


Ціна:
552,00
грн.

  Томат Махітос (73 – 407) F1 RZ) 100 насінин
Томат Махітос (73 – 407) F1 RZ) 100 насінин

ПІД ЗАМОВЛЕННЯ. ПОВНА ПЕРЕДОПЛАТА

Насіння томату Махітос (73 – 407) F1 – новий індетермінантний великоплідний гібрид ранньостиглого терміну з дружним дозріванням плодів. Призначений для вирощування у відкритому, закритому ґрунті і скляних теплицях, у весняному і осінньому оборотах у всіх регіонах України. Кущ з середніми міжвузлями, добре збалансований, має міцну кореневу систему. Плоди яскраво-червоного кольору, щільні, округлі, вирівняні, не розтріскуються. Маса одного томату 220 – 260 г і можливо більше. Відрізняється стійкістю до нематоди, фузаріозу томату (0,1), томатному мозаїчному вірусу, вірусу бронзових плям, кладоспоріозу (1 - 5), вертицільозу. Добре зав'язує плоди в стресових умовах. Характеризується томат високими смаковими, товарними і транспортабельними якостями.

Детальнiше...


Ціна:
269,00
грн.

  Томат Нейрон F1 (N) 500 насінин
Томат Нейрон F1 (N) 500 насінин

ПІД ЗАМОВЛЕННЯ. ПОВНА ПЕРЕДОПЛАТА

Насіння томату Нейрон F1 - ранньостиглий гібрид рожевого томата з високим потенціалом врожайності. Плодоносить на 55-60 день після висадки розсади. Використовується для вирощування як у відкритому ґрунті, так і плівкових теплицях. Рожеві округлі плоди, вагою 140-150 г, без зеленої плями біля плодоніжки. Соковитий м'якуш володіє відмінними смаковими якостями і гарною консистенцією. Гібрид стійкий до вертицильозного і фузаріозного в'янення томата. Щільні плоди відрізняються високою лежкістю і транспортабельністю, що робить томат ідеальним для ринкових продажів.

Детальнiше...


Ціна:
1.784,00
грн.

  Томат Пандароза F1 (SS) 500 насінин
Томат Пандароза F1 (SS) 500 насінин

ПІД ЗАМОВЛЕННЯ. ПОВНА ПЕРЕДОПЛАТА

Насіння томату Пандароза F1 - новий ранній гібрид рожевого томата для вирощування у відкритому ґрунті, плівкових і скляних теплицях. Технічної стиглості досягає на 68-70 день від висадки розсади. Сильноросла рослина має велике листя і потужну кореневу систему. Великі, плоскоокруглі плоди масою 210-230 г забарвлені в рожевий колір і мають співвідношення висоти до ширини - 0,9. Томат відрізняється високою транспортабельністю і зав'язує плоди навіть в стресових умовах вирощування. Гібрид стійкий до розтріскування, вершинної гнилі, вірусу мозаїки томату, вірусу жовтої кучерявості листків томата, кладоспоріозу, вертицильозного і фузаріозного в'янення, тракеомікозному в'янення, кореневої гнилі та нематоди. Рекомендується для споживання у свіжому вигляді, переробки та ринкових продажів.

Ціна еквівалентна 43,20

Детальнiше...


Ціна:
1.123,00
грн.


Показані — з 1 по 20 (з 26 документів) Сторінка:  1  2  наступна