Пестицид Практик 10 мл (контактно-кишковий інсектицид) 2,50 грн.
Артикул.: 8910
Пестицид Практик 10 мл (контактно-кишковий інсектицид)


Сайт виробника даного товару.
Дата додавання: 12.04.2008

із цим товаром найчастіше купують

Торф'яна таблетка Джиффі Торф'яна таблетка Джиффі
Торф'яна таблетка Джиффі
0,55 грн.

У корзинуТорф'яна таблетка Джиффі зараз

насіння грибної трави Пажитник 1 гр насіння грибної трави Пажитник 1 гр

Насіння грибної трави Пажитник - однорічна трав’яниста рослина, висотою до 60 см. Квіти маленькі, блідо-жовті або білі. Молоді ніжні листочки ранньою весною добавляють в салати, супи і соуси. Із пророщеного насіння також готують смачний салат. Найчастіше в їжу добавляють висушену верхню частину рослини, розтерту в порошок. Пряність придає стійкий аромат стравам із картоплі, грибів, супам із цибулі. Висушене і розмелене насіння входить до різних харчових сумішей, додають в аджику та інші продукти.


1,00 грн.

У корзинунасіння грибної трави Пажитник 1 гр зараз

насіння годеції Махрова суміш 0,15 гр насіння годеції Махрова суміш 0,15 гр

Насіння годеції Махрова суміш -  один із самих улюблених однорічників для букета та  для клумб. Високорослі сорти потребують підв'язки. Усі годеції чуйні на полив.


2,00 грн.

У корзинунасіння годеції Махрова суміш 0,15 гр зараз

насіння дзвоника Чашка с блюдцем  0,1 гр насіння дзвоника Чашка с блюдцем 0,1 гр
насіння дзвоника Чашка с блюдцем  0,1 гр
2,00 грн.

У корзинунасіння дзвоника Чашка с блюдцем  0,1 гр зараз

насіння сальвії Зимовий закат 0,2 гр насіння сальвії Зимовий закат 0,2 гр

Насіння сальвії Зимовий закат -  один з найпопулярніших однорічників. Рослина компактна, висотою 25-30 см. Суцвіття крупні, білого кольору. Використовують для оформлення парадних квітників, рабаток, гірок. Поєднується в посадках з цинерарією, лобелією, чорнобривцями. Ідеальна рослина для вазонних композицій.


3,50 грн.

У корзинунасіння сальвії Зимовий закат 0,2 гр зараз

Регулятор ростe Вимпел 10 мл Регулятор ростe Вимпел 10 мл

Регулятор росту Вимпел – поліпшує ріст і розвиток рослин, ступінь приживлюваності, сприяє активному розвитку кореневої системи, що збільшує врожай на 10-30 %. Вимпел має яскраво виражений ефект прилипача, стимулює процес проростання насінь, захищає насіння при їхньому довготривалому знаходженні в несприятливих умовах, підвищує польову схожість насінь, сприяє активному розвитку кореневої системи, що особливо необхідно в осінній період розвитку рослини. Поліпшує транспортабельність, товарний вигляд плодів, ягід і овочів. Застосовується на картоплі, овочевих, баштанних, плодово-ягідних, зернових культурах і виноградниках.


2,50 грн.

У корзинуРегулятор ростe Вимпел 10 мл зараз